Küllerden Doğmak Vol.2

makarna köfte patates kızartması hayır dicek çocuk tanımıyorum :)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm
14.catuke
15. Areser
16.nnightsaill
17. chentiq
18.maral
19.Echma
20.Melegimikorusun
21.Mirjam

selam kizlar haftalik gorevlerden ayakkabilar ve butun ev temizligi tamam resimlerde usb ye yuklendi yarin goturulup yaptirilacak insallah :)

biliyorum anca gecebildim pc basina telefonum bozuldu ordan giremiyorum
Devam edecek misin diye sormustum? Yrn cuma. Bildirim saatlerinden dolayi uyari yazmistik ya. Devam edip etmeyeceğini buldien gerek

tavuk çorbasi
borek
yesil fasulye
bazlama yapicam bide

kek yapicam firsatim olursa ne zaman gelkecekler bilmiyorum, çok akrisik i$ler
pilavi gerlirlerse yapayim yada aksama yaapyim gelmezlerse bosa gitmesin

chentiq 4 kizi vardi eltimin bi daha dneyuil dedi oglan için ikizleri oldu
simdi 6 kizi var en buyugu 13 yasinda kuçukler 3 yasinda
ihtiuyaç karsilaamda zorlanma oldiguinu snamiyorum devlet yardim eder onlara
onun disinda sakin uslu çocuklardir valla ben uç çocukla eltimden çok zorlabiyorum :))

Devam edecek misin diye sormustum? Yrn cuma. Bildirim saatlerinden dolayi uyari yazmistik ya. Devam edip etmeyeceğini buldien gerek
kusura bakma canim farketmemisim evet devam etmek istiyorum olmazsa bu geceden bildirim yaparim insallah diger halledeyim bugun

kusura bakma canim farketmemisim evet devam etmek istiyorum olmazsa bu geceden bildirim yaparim insallah diger halledeyim bugun
Tmm o zmn kendine bir ceza belirleyip onu da yapmalisin. Senin durumunda olan ftemiz vardi o salonun ccamlarini silecek mesela. Sen de bir sey sec cnm

Maral gozumde inan canlandiramadim. Ben 2 ye yetemiyorum. Buyuksurekli ilgi istiyor hep pesimde. Maddisi de manevisi de zor olmali cidden

@maral hoşgeldin canım.
yesa yolun açık olsun yavru.

Bugünün ödevi güzel ihtiyaç vardı zaten.

He birde 6 çocuk okudum yok annem ben iki tane ile mutluyum. Daha tövbe olsun doğurmam.
Canıma okudular tek başıma bir çocuk daha yokkk istemem de istemem

komodinleri geçen hafta düzenlemiştim ben çamaşırları yerleştirirken.
düşündüm düzenleyeceğim dolap içi yok.
ama akşam çocuk odalarının camlarını silmem lazım.

bende kolay samimi olamiyorum halbuki komsularim cok iyi gel derler surekli ama ben kimseyi rahatsiz etmeyeyim diye pek gitmiyorum bende sabirsizlikla bebegimin sogmasini bekliyorum tek arkadasim o olacak sanırım fikirlerin icinde tesekkur ederim[/QUOTE]

[/QUOTE]
Ben de yalnızım hiç akrabam yok. Annem babam 12 saat uzaklıkta. Ama çabuk arkadaş olurum herkesle ben. Sağolsun sürekli arkadaşlarım gelir. Misafirim hiç eksik olmaz. Bazen misafirden bunalırım ama sonra yalnız kaldığımı kimsenin kapımı çalmadığını düşününce iyiki geliyorlar derim. Sen de kaynaşmaya çalış. Yalnızlık zor.

Hadi hayırlı olsun. Ama kitapta söylenenleri yapman lazım. Bize haz vermeyen herşeyi atıyoruz..
Ilk onume gelen cep teli kutulari i ve kablolari atin dkyen yer oldu. Aha dedim nereden bildo. Yapabilecegim mi bilmiyorum. O cep kutulari cok sirin mucevher kutusu gibi. Kablolara gelince 7 senedir sakliyorum tam atarim lazım olur kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…