Küllerden Doğmak Vol.2

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm
14.catuke
15. Areser
16.nnightsaill
17. chentiq
18.maral

ben ılk yaptım odevı ama bıldıremedım banlıydım

geçmiş olsun herkese, bizde de hastalık var, hem büyük kızım hem de ben grip olduk.

Evet bdv de konu sahibiyle tartışmışlar ikiside banlı ah Maral ahhhh
kıme sorsamkı ben kımseye hakaret ettıgımı hatırlamıyorum.bıldırmemışlerfe sebebını banlanmanın

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm
14.catuke
15. Areser
16.nnightsaill
17. chentiq
18.maral
19.Eshma

Buldum komidin temizlemekmis temizlerim artik hep zarf evrak filan erteliyodum artikin bugün yaparim görev askina

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm
14.catuke
15. Areser
16.nnightsaill
17. chentiq
18.maral
19.Eshma
20. Melegimkorusun

Gunaydin kizlar bende birkac gundur giremiyorum hic keyfim yok dun odeve bile bakmadim simdi bakayim dedim belki yaptigim biseydir 15dk keyif super odev. Hamile oldugum icin cok kahve icemiyorum halbuki cok severim evde kafeinsiz nescafe vardi uzun aradan sonra onu ictimistim bilmeden odevi yapmisim hemende adimi ekledim

Benim bu aralar hic keyfim yok kizlar ne yapcam bilemedim ailemden tam 12saat uzaktayim bayramda gorusmustuk en son ama hicbisey anlamadim onlari cok ozledim burda kimsem yok kayinvalidemlerde 3saat uzaklikta hic akraba tanidik yok yasadigim yerde. kendimi cok yalniz hissediyorum depresyona mi gircem ne allah korusun bebegimi dusunup takma boyle seyleri aklina diyorum ama elimde degil siz yalniz olanlar nasil vakit geciriyorsunuz

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm
14.catuke
15. Areser
16.nnightsaill
17. chentiq
18.maral
19.Eshma
20. Melegimkorusun
21.DAGCİ

seni çok iyi anlıyorum.
ben de evlendiğimde oturduğum yerde hiç kimseyi tanımıyordum.
öyle pat diye kimseyle de samimi olamazdım.
babmı ve işimi kaybetmiştim evlendiğim 5 ay içerisinde.
çok kötü bir yıldı.
kızım 2 yıl sonra doğdu.
o doğduktan sonra çok mutluydum.
beraber gezerdik.
aile apartmanında oturuyordum.birbirlerine gidip gelirlerdi sürekli.
bense evde onların sesini dinlerdim üzüntüyle.

eşinin iş arkadaşlarıyla ailecek görüşün.
bebeğinle katılabileceğin kurslar var mı araştır.
ilgini çekecek bayan derneklerine gidip gelebilirsin.
şimdi sosyal medya var.aradığını bulman zor değil.

ben 5 yıl sonra yan binamda oturan bir arkadaşımı keşfedebildim.
çok iyi anlaşıyorduk ama 2 yıl sürdü.taşındım ben.

etrafınla daha fazla iletişimde ol.
belki seninle aynı yalnızlığı yaşayan insanlar vardır yakınında.

Kızlar bana bı akıl cerın.6 cocuk ve annesı gelıcek mısafır.ne yemek yapsam.bırı sebze yemez oteku et yemez şaştım kaldım valla.aklumda tavuk corbası ve karışık dolma var.yesıl fasulye eklesemmı bılmıyorum yaparsamda etsız olsun demı.cocuklarım yeme ıhtımalı duşuk onuda.bazlama yapıcam.kek yapayım.borek ıyı olurduda fırsatım olmaz ona yada komşuma sorsammu o bes dk da yaparbana.bu arada musafur gelıcek ve tek telaşım yemek.bu ınanılmaz ve sayenuxde hepınuz cok saolun. chentiq tek oda gorevı ıçın opuldun.

Bu arada musafur uzak deıl yakınım.menuyu ona gıre verın:)

Benı soranlarada cok tesekkurler okudum hepsını mahpusdan.
hic banlanan arkadasim olmamisti
Anlatsana nasil bir duygu. Neye uymayinca surgune gidiyorsun. Biz de dikkat edelim. 6 cocuk bi devirde nasil bakiyor arabaya nasil sigiyorlar cok merak ettim yam zor olmuyor mu? Cocuklara en iyi alternatif hamburger gibi geldi. Et yemeyenlere bulgur koftesi yapabilirsin. Makarna salatasi olabilir borek yerine yada girinda makarna. Fasuldye gibi sebze yemeklerini ben notmalde dee etsiz pisiririm bir sey diyemeyecegim. Bu kdr fikir bulabildim

cnm koyde kasabada falan misin? Belediyenin kurslari oluyor hanimlar icin bir telefon et. Sonra bir gunluk alip bebegine yazi yazabilirsin. Seni soyle bekledik haberimiz olunca şöyle sevindik diye. Sair olmana gerek yok icinden geldigi gibi uaz bir seyler. Hatta kk da topik ac. Hem kalıcı olur hem senin haftanda olan arkadaslarla tanisir paylasim yaparsin. Cocuk gelişimi üstüne netten siparis ver ve oku. Bebek bakimi yetistirilmesi. Ileride okumaya firsat bulamayacaksin somdiden genislet ufkunu. Ve en onemlisi uyumak icin bir dolu firsatin bvar. Bol bol uzat ayaklarını. Tefsir de deneyebilirsin belki.

Evet canım komodin onlar. yatağın başucundaki iki tane olan çekmeceli zımbırtı:) işte. MaRaL_ canım geçmiş olsun bu arada mapusun bitmiş.
zimbirti cok iyi olmus.

mirjam devam etmek istiyor musun? ftemiz bahsettigin cami silmen yeterlidir tatlim.

teşekkür ederim cancazım.

ben ılk yaptım odevı ama bıldıremedım banlıydım

kıme sorsamkı ben kımseye hakaret ettıgımı hatırlamıyorum.bıldırmemışlerfe sebebını banlanmanın
Canım hakaret yoksa polemikten gitmişindir kib leyen olduysayinede muneye sor profilinden hoşgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…