Küllerden Doğmak Vol.2

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji

Mistik çay içtim

ODEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim

Sabah çay keyfi, simdi de fındıklı kahve ohh çifte ödev:)

ODEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16

Sütlü türk kahvesi, büyük fincanda ama. Kızımı uyutur da keyif yaparım dedim ama uyumuyor bir türlü. Bende kızım bacaklarımda yaptım keyfimi :-)

:KK70: :KK70: :KK70:
Ayakta sallanmayı bilmiyor hiç sallamadım denedim kaçıyor. Bende hamak aldım :KK70:
Ben ikisinide salladım ayağımda hafif tabi beyni sulanmasın diye:KK53: hatta kızım bu sabah 6-30 kalkdı Öğlen Dayanamadı anne uyucam dedi yine salladım azcık :KK45:ama artık ağır tartmıyor ayak:KK48:allahdan hergün uyumuyor:KK51:

Hamakı sevdimi bari

BUGÜNÜN ÖDEVİ: Sevdiğin bir içeceği yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm

chentiq chentiq kuzum sağolasın o kadar yorgunum ki ödevi bile bir saat önce öğrendim. :KK43: telefonu elime alamadım tüm gün.. yani ödev sağdan sola dönmek olsa onu bile yapamazdım. ama günü neskafemi içmeden kapatamam asla...

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm
14.catuke

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm
14.catuke
15. Areser

Bu da tarcınlı yeşil cayım....
image.jpg

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm
14.catuke
15. Areser

Bu da tarcınlı yeşil cayım....
Eki Görüntüle 1664913

Ooo şahane görünüyor çok severim yeşil çayı bu kadar yorgun olmasam demlerdim ama hiç halim yok birazdan yatağa derin bir dalış yapmayı planlıyorum :KK43: tarçınlı hiç denemedim bir ara deneyeyim ben de

Fotoğraflarimizi tasnif etmek. Cep telefonu, pc, album. Elde ne varsa. Cok fazla fotografi olanlar icin Asgari duzenleme suresi 1 saattir.

Geçenlerde telefondaki resimleri atmıştım pc ye bu aksam da tab edilecekleri ayırdım tam 105 foto cıkarttıracagım...

1 dolabı içli dışlı düzenlemek temizlemek (Banyo, portmanto, yatak odası.. Artık hangi dolabınızın ihtiyacı varsa. Buzdolabi, kiler, kömürlük, yukluk dahil)

Aaaaa ben bu ödevi 2 dolap die aklımda kalmış bugun yazlıklarımı kaldırıp kışlıkları yerleştirdim düzenledim, bi de her zaman kullanmadığım bir dolandım var 3 kapaklı içinde abiye kıyafetler az kullanılan eşyaların olduğu onu düzenledim....

Haftalık ödevlerden 3 tanesi tamam Kışlık ayakkabı işi de kolay ama beni en zorlayan tüm evi temizlemek olacak evim cok buyuk inşallah yarın yapacagım çünkü cuma kursum var sabahtan aksama kadar nerdeyse

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm
14.catuke
15. Areser
16.nnightsaill

Kizlarr bdv ne yahu :)

ben her kış kış çayı yaparım evde, akşamları ailecek içeriz.
1 tutam ıhlamur, 1 çubuk tarçun, 1 kök zencefil, 1 zerdeçal, 5-6 karanfil, 5-6 tane karabiber, bunları demliğe koyuyorum, üzerine kaynamış su döküp, 5 dakika demlendirip içiyoruz, hem lezzetli oluyor, hem de hastalıklara birebir geliyor.
bana bunlarla gelin. baharat benim işim. sadece tane karabiberim yok. zencefil de tozdan. olsun.

Evet bdv de konu sahibiyle tartışmışlar ikiside banlı ah Maral ahhhh :KK43:
konu sahibiyle tartışmak serbest değil mi? yani küfür mü ediliyor anlamadım ki. çabuk dönsün

Arkadaşlar bursa da olan var mı? Doğum günümüze bekleriz :KK66:
bursayı hiö görmedim. ama gelmeyi çok istiyorum. bakarsın belki olur bir gün

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm
14.catuke
15. Areser
16.nnightsaill
17. chentiq

cnntrm cnntrm benim verdiğim ödevden başka ne beklersin? 15 dk lık keyif vaktini şu saatte buluyorum halimi düşün artık.

kızlar şu an dönüp bakamayacağım ama 2. uyarısını alan arkadaşlar bir şey yazdılar mı? etiketlendiğimi görmüyorum. yarışmaya devam etmek istiyorlar mı bir şey yazmamışlar.

bana bunlarla gelin. baharat benim işim. sadece tane karabiberim yok. zencefil de tozdan. olsun.

konu sahibiyle tartışmak serbest değil mi? yani küfür mü ediliyor anlamadım ki. çabuk dönsün

bursayı hiö görmedim. ama gelmeyi çok istiyorum. bakarsın belki olur bir gün

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. seyhan77
2. ftemiz
3. naz__24
4. anka_misali
5. _ATALANTE
6. Yesa1
7. Yesilkubbe
8. _VUSLAT_
9. Bi kahve
10. Patoloji
11.eflalim
12.pinhan16
13. cnntrm
14.catuke
15. Areser
16.nnightsaill
17. chentiq

cnntrm cnntrm benim verdiğim ödevden başka ne beklersin? 15 dk lık keyif vaktini şu saatte buluyorum halimi düşün artık.

kızlar şu an dönüp bakamayacağım ama 2. uyarısını alan arkadaşlar bir şey yazdılar mı? etiketlendiğimi görmüyorum. yarışmaya devam etmek istiyorlar mı bir şey yazmamışlar.
kufur fln etmedım nıye banlandım bılmıyorum valla

X