Küllerden Doğmak Vol.2

dün söylediğin kitabın düzen tarzı sanırım bu videolar ama o tişörtler pantolonlar kırış kırış olur öyle nokta kadar katlanırsa nasıl olcek ki aslında dağılmaması için ve yer tasarrufu için çok mantıklı da ordan çıkanın ütüye girmesi gerek sonra
Evet onun.. Zaten ütülediklerimizi asıyoruz ya.

offofff 12. dk daki cekmece ayni benim oglanin çekmecesi
deniycem resim eklerim guzel olursa:)

o çorap ktuusna bayildim , çorap çekmecesinin resmini paylasmam yuh dersinzi :) çok fenaa :)
Çoraplar güzel oluyor. Bi de iç çamaşırı videosu vardı. Bulamadım şimdi. Onları da ufacık bir kutuya sığdırıyordu. :)

BİLDİRİM YAPMAYANLAR

HAYDİ KIZLAR HAYDİ KIZLAR HAYDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

MaRaL_ MaRaL_ canım elinden dolayı yapamayacağını yazmıştın ama sanırım 5'te 4 olabilir mi yine de
@dagci mazeretli olma durumun var mı canım
cnntrm cnntrm hadi canım sen yetiştirirsin 23:00'a kadar
@2KediAnnesi
bendimahi bendimahi
@ayseyma
@sosyoloji12
@Feraceli
@ftemiz
mirjam mirjam
@ruzgarinannesii
@Littlebutterfly
@elifcino
@Efser
canim ben bildirim yapmistiiiimmmmm hepsini bitirmistim bildirimde yaptim gormediniz heralde hatta baska bisey varmiydi diyede sormustum :KK43:

BUGÜNKÜ ÖDEV (17 Ekim Cumartesi)
Uzun zamandır aramadığımız, konuşmadığımız bir akrabamızı aramak halini hatırını sormak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ftemiz
2. pinhan16
3.anathema8
4.kelebek25
5. cnntrm.
6.naz__24
7.maral
8. anka_misali
9.catuke
10.mirjam

ay ne guzel odev bu boyle az once gordum ve uzun zamandir gorusmedigim kuzenimi aradim goruntulu gorustuk cok iyi oldu cok tesekurler

Uzun zamandır aramadığımız, konuşmadığımız bir akrabamızı aramak halini hatırını sormak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ftemiz
2. pinhan16
3.anathema8
4.kelebek25
5. cnntrm.
6.naz__24
7.maral
8. anka_misali
9.catuke
10.mirjam

ay ne guzel odev bu boyle az once gordum ve uzun zamandir gorusmedigim kuzenimi aradim goruntulu gorustuk cok iyi oldu cok tesekurler

Ödevi verirken çok düşündüm inşallah saçma bulunmaz diye. Böyle mesajlar görünce sevindim.

hayirli aksamlar kizlar.. haftalik gorevlere bayildim ne zamandir yaptirmak istedigim 2000ne yakin resim var :KK22: onlari yaptirip albumlerim super olur ben boyle digital seyleri sevmiyorum:63: cunku bozulunca tlfn vs. hepsi gidiyor o yuzden hep yaptiririm aylardir birsuru foto birikti onlari sayenizde artik ertelemeden yaptirayim :KK49: coookkk tesekurler:KK15::KK15:

Ödevi verirken çok düşündüm inşallah saçma bulunmaz diye. Böyle mesajlar görünce sevindim.
cok tesekurler canim cok guzel dusunmusun.. bizler hayat kosusturmasina dalip bazen sevdiklerimizi ihmal ediyoruz malesef :KK43: bu odev cok iyi oldu cok sagol :KK15::KK15:

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ftemiz
2. pinhan16
3. anathema8
4. kelebek25
5. cnntrm.
6. naz__24
7. maral
8. anka_misali
9. catuke
10. yesa1
11.nnightsaill
12- areser
13. mirjam
14.yesilkubbe

Evet onun.. Zaten ütülediklerimizi asıyoruz ya.

ben hepsini ütülüyorum evde giyilenler pijamalar iç çamaşırları... kıyıp da bu şekilde katlayamam valla :KK43: mağazadakiler gibi katlayıp üst üste koyuyorum benim dolapta sorun olmuyor da eşim biraz dağıtıyor alırken ütü mütü kalmıyor :KK43:

ya ben ödevi yapamadım,,arayacaktım birilerini ama epilsayon işlerimle feci meşguldüm bugün ona ilave çamaşır yemek bilmem ne derken unuttum gitti elim ermedi :KK43:

valla yaptim ben biseyler ama in$allah çok kiri$maz :)
deneme 1 2 deneme 1 2 :))

Eklentiler

• DSCN7996[1].JPG
    DSCN7996[1].JPG
    103 KB · Görüntüleme: 64
  • DSCN7998[1].JPG
    DSCN7998[1].JPG
    97,8 KB · Görüntüleme: 65
valla yaptim ben biseyler ama in$allah çok kiri$maz :)
deneme 1 2 deneme 1 2 :))

Düzgünce katladıysan kırışmaz canım. Mesela ordan bi tane aldın orası boş kalacak tekrar yıkayıp katladığında yine aynı oraya koyacaksın... Tek seferde bütün kıyafetlerini görebiliyorsun arama derdi alttan çekme derdi yok. Ha bana yapıyor musun dersen benim çekmecem olmayınca yapamadım ben. Biraz uğraştım zor geldi eskisi gibi devam ediyorum. :-)

Düzgünce katladıysan kırışmaz canım. Mesela ordan bi tane aldın orası boş kalacak tekrar yıkayıp katladığında yine aynı oraya koyacaksın... Tek seferde bütün kıyafetlerini görebiliyorsun arama derdi alttan çekme derdi yok. Ha bana yapıyor musun dersen benim çekmecem olmayınca yapamadım ben. Biraz uğraştım zor geldi eskisi gibi devam ediyorum. :-)
evet yaa altdakini alinca çok fena oluyor
zaten bakdim çokda utulu gibi durmuyoalrdi hepsini utuledim halbuki pyjamalr hariç :KK43:
neyse bakacaz artik soncua habe rederim
duzgun katladim normaldeee :)

evet yaa altdakini alinca çok fena oluyor
zaten bakdim çokda utulu gibi durmuyoalrdi hepsini utuledim halbuki pyjamalr hariç :KK43:
neyse bakacaz artik soncua habe rederim
duzgun katladim normaldeee :)

Böyle katladıktan sonra mı ütülü gibi durmuyordu yoksa eski katladıkların mı?
Sen bi de klozete kola dökecektin o noldu aklıma geldi birden.

Böyle katladıktan sonra mı ütülü gibi durmuyordu yoksa eski katladıkların mı?
Sen bi de klozete kola dökecektin o noldu aklıma geldi birden.
yok yok onceki hali utluydu ama utusuz gibi olmuslar
kolayi dokudm de az çozdu sanki ama siyahlik var o gitmedu çok

X