Küllerden Doğmak Vol.2

Günaydın...

Hsonu Geliyor dip Köşe temizlik yapmayı ayrıca yazlık kışlık ayırmayı düşünüyorum.
bura yağmurlu havada birde toprak yağmış akşam bu gün yapılacak işler
1 oturma odasına sürdürülüp silinecek
2 çamaşır katlanacak
3 dağınık lık toplanacak
4 mutfak toplu tutulacak
5 çöp atılacak

kızlar nasılsınız ben iki gündür
ÇAMAŞIR yıkıyorum hep oğlum geldi cuma günü bir valiz çamaşır yıkanıyor
havada güzel değil kurmuyor
onlar yıkanırken mutfak dolabının
üstünü sildim vs ev işi yapılıyor bulaş ık ev toplama yemek

Yaşadığım süreçten dolayı benim de motive eksikliğim var Kaç defa çeşitli yöntemler denedim istediğim sonucu alamadım Örneğin Kadınlar kulübüne bile yani topiğe kaç gündür girmiyorum hatırlamıyorum. Dışarıdan basit görünüyor ama yaşayan bilir dile dökülmüyor çünkü Bir kez daha denemek için bütün gücümü topladım bakalim.....
her neyse günlük beşliyi sormuşsun Günlük beşli demeyeyim de her gün bir önceki gün yaptığımdan yani
günlük işlerden farklı olarak bir şey daha yapmaya karar verdim. Bu şekilde gözüm de büyüyen işleri azaltıp sonra bahar temizliği yapmayı planlıyorum.

Bugün yapilanlar
Sağlık sorunlarımdan dolayı sabah meyve suyu ile yaptığım bir karışım içiyorum onu yaptım biraz vakit alıyor.
Sonra çocukları yedirdim saati gelince kendim birşeyler yedim.
B.makinesi boşaltım.
Ortalığı biraz topladım.
Çiçeklerle ilgilendim.
Biraz enerji için türk kahvesi yaptım.

Kismetse yapmayı paylanladiklarim.
1.evi toplayip süpürge açmak
2. Mutfağı toplamak
3 çocukları yıkamak
Yikanan çam. Asmak mak. Tekrar çamaşır atmak. Birikmiş çamaşırları katlamak
Duş alıp dışarı çıkmak

Merhaba kızlar.
Nasılsınız? Umarım sağlığınız ve moraliniz iyidir.
korku ile yaşıyorum en çokte enfekte olur fark edemezsem başkalarına bulaştırırsam korkusu var kimseye gitmiyorum anneme kv me evden işe işten eve .
pazar günü evi topladım.ama üstün körü ne yapsam temizlenmez havam var ama hafta sonu halıları kaldırır sirkeli su ile silerim heryeri
senin nasıl

hiç öyle yapma. gündelik hayatın nasılsa küçük düzenlemelerle devam et. şu aralar çok önemli. takıntı hastalığına kapılabilirsin allah korusun

hiç öyle yapma. gündelik hayatın nasılsa küçük düzenlemelerle devam et. şu aralar çok önemli. takıntı hastalığına kapılabilirsin allah korusun
şu salgından sonra eşimde bende biraz pimpirikleniriz sanırım
gündeliğe şöyle devam ediyorum diyetimi yapıyorum günlük işe geliyorum vs vs gibi

şu salgından sonra eşimde bende biraz pimpirikleniriz sanırım
gündeliğe şöyle devam ediyorum diyetimi yapıyorum günlük işe geliyorum vs vs gibi
ama iyi değil. ben çok rahatım. kızım biraz panik yapıyor. anne maske tak anne kimseye yanaşma. bu kadar küçük bedenlere bu kadar yük yüklenmesine üzüldüm. ama başka aileler çocuklarını panik ettiriyor, onlar da benim çocuğu.. şu an gereksiz bir korku salındı üstümüze diye düşünüyorum. tedbir çok iyi. önlemler yerinde ama kronik bir halde aman yarabbi diye dolaşmak bünyeye zarar...
iyi değilim beni soracaksan ya bu virüs çok sıkıntı ya sen nasılsın bu arda chentiq bu gün hiç iş yapasım yok
teyzem iş yapma.. elzemleri yap. onun haricinde kafan rahat olsun. ama haberleri çok izleme. risk grubundasın, çok dışarıya çıkma. hani kızlara gidip gelmeyi de kes gerekirse... kendini yormadan olduğu kadar.. 3 aylardayız kuran hatmine başlamaya ne dersin?

ben biraz paniğim çocuklara yansıtmamak gerek ..... sende kızın için arada maske tak kalbi huzur bulur . allahtan eve geçince bu panikliğim geçiyor

ya benim rahatlığım da anormal boyutta aslında. bu gün biri gelecek çalışmasını anlatmak için. dipdibe olacağız. ona bile klavyeni kullandırtma, koltuğuna oturtturma, örtü ser, klavyeye jelatin geçir diyor. olmaz öyle dedim. maske tak dedi. daha ben acaba ayıp olur mu ki diyorum. adamla dipdibe proje bakacağız düşün. yada araziye çıksam mı ki diyorum yerinde görmek için. cumalar tatil olmuş bendeki de neyin kafasıysa...

gel ortada buluşalım

bence de sen bana göre çok rahatsın hoş şimdi pazar a gidecem bende
jelatini bende yapacam klavyeye virüsten dolayı değilde sürekli biri kullanıyor sormadan bazen tiksiniyorum uç noktadayım sanırım maskeyi kesin kullanmalıın çocuğun var evde onun için kendini korumalısın öncelikle . araziye çıkarsan da elinde mendil olsun ağzını burnunu kapatırsın biri yaklaşırsa hapşurursa ki kalabalık ise maske şart canım .
neyse senin rahatlığın birazını bana gönder şuan uç noktadayım ve hayatımı etkileyecek farkındayım

teşekürler tavsiyen için dualar bölümünde okuyoruz hatim sende gele katıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…