Küllerden Doğmak Vol.2

Canım ben hastaydım ( korana değil) hala da hastayım o yüzden kk ya bir defa girdim. Belki odak noktasını yapmam ama sizlere ayak uydurmaya çalışacağım.

Hayrına eski üyeleri etiketleyiver topige girenin kulağından tutar bırakmayız

yazayım bu gün neler yaptım
kahvaltı yapıldı mutfak perdesi yıkandı kocaya taktırdım mutfak balkonu yıkandı buz dolabı silindi 2 günlük kaza namazı kılındı çamaşır makinesi çalıştırmam lazım tenbelik ediyorum birde çiçeklerim suladım mutfak tezgahı göçüyor

iyi geceler bu gün neler yapıldı kahvaltı yapıldı bulaşıklar makinaya dizildi çalıştırıldı 1 el çamaşır yıkandı serildi banyo papaslari yıkandı çöp atıldı kanepeleri sildim çocukların odasını süpürdüm silemedim wc yıkandı yemek yaptım ve akşam bulaşıkları ve mutfağı kızım topladı

once isten eve gecmem gerekli. ben direk genel bi temizlik planliyorum. dun balkonunu yikadigim yatak odasinin camlarini silmeyi planliyorum. birde yavas yavas kisliklari kaldiracagim. yazarim neler yaparsam ☺☺☺

Merhabalar.
Burası eskisi gibi aktif olsa ne güzel olur. Yada yani bir topikle kan mi tazelersek ha baskan ne dersin
Sohbet topigi acip orada böyle bir topik acmak istediğimizi 'de söyleyebiliriz o zaman katılım fazla olabilir ha ne dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…