Küllerden Doğmak Vol.2

Yaa kızlar ben bu temizlik ve düzen işini beceremiyorum..hep yarim yamalak..hani diyemiyorum en azından bu odam derli toplu ve temiz..her yerde bir dağınıklık..iki çocuğum var dağıtıyorlar, çoğu zaman önemsemiyorum toparlayabildiğim kadar diyorum ama bazen de başkaları çocukları olsada hep derli toplular diyorum..öncelikle evde sadeleşmeye gitmem de gerekiyor sanırım başarılı olmak için

Bugün yaptıklarım
Bulaşık makinasını boşalttım.kirlileri yerleştirdim
Elde yıkanacakları yıkadım
Çamaşır makinasını çalıştırdım.bitince asılacak
Çiçeklerimi suladım
Yemek yaptım
Çocuklarla oynadık
Salondaki çekmecede eski evraklar vardı onları ayıkladım.
Kızımın kıyafet askıları vardı onları bir poşete koydum atılacak(kullanmadığım bebek kıyafet askıları)
hoş geldin. Sen benim eski halimi görsen. Ben düzeldiysem her yer düzelir....
o gun bitirmedim ama o utuler bitti :) yenileri var ister misin :KK70:
istemem mo... gönder gelsin. :KK70: :KK70:

Kahvaltıdan sonra bulaşıkları makineye attım..elde yıkanacakları yıkadım.yemek masası ve ocağı temizledim.yemek yaptım.çöpleri attım.banyo lavabosunu temizledim.kızımla biraz oynadık.1 saat spor yaptım.şimdi gene kızımla oynuyoruz ve biraz dinleniyorum.sonrasında bakalım..
Dün de çamaşır çekmecemi düzenledim.atılacakları ayırdım.şimdilik aklıma gelenler bunlar.

kalkamda iş yapam :temizlik:iki gündür
çok çok tembelim ya
Bende tam tersi iki gündür gaza geldim..Dün mutfak dolaplarının ve bulaşık makinesinin dışını sildim.mutfak perdesini çamaşır makinasına attım.baktım makinede yer var oğlumun odasının perdesini de attım.ütüleyip astım..
Bugünde kahvaltıdan sonra biraz kızımla oynadık.sonra ben sporumu yaptım.şimdi gene kızımla vakit geçiriyorum..biraz kendime geldikten sonra temizlik yapacağım

günaydin..
keçeli kalemle tahtaya yapılacaklarimi yazipdirek maratona girişiyorum :KK70:
dün yazdiklarim tümü yaptım şükür..
aklıma ne gelirse yaziyorum bu iyi geldi baya..:)
ütü kaldi biraz daha biriktirmem lazim 2 parçalık:KK70:

bari 5 made yazayım
1 wc yıkamak
2banyo yıkamak
3 çöp atmak
4 yatakları düzeltim
5 ocak ve mutfak toplanacak
benim bulaşık makinesi bu arlar temiz yıkamıyor elde yıkıyorum bulaşıkları

X