Küllerden Doğmak Vol.2

Yemek pisti.
Iki banyo da elden gecti, yeri supurulup silindi, havlusu degisti.
Giris, mutfak, balkonlar supurulup silindi.
Yatak odalari, salon soyle bir supuruldu.
Toz alindi.
Balkondaki camasirlar toplanip katlandi.
Battaniye yikaniyor.
Nevresim esimle takilir.
Camasirlar Allah Kerim. 😁

Merhaba sivastrabzon sivastrabzon
Ben burayı yeni keşfettim, yorgun anneanne yorgun anneanne sayesinde.
Sanırım başka biriyle karıştırdın.
Ama olsun selamını alayım, İyiyim teşekkür ederim. Sen nasılsın?
Daha önceden buralarda olduğuna göre benden daha tecrübelisin.
Evet, karıştırdım sanırım, kusura bakma..
İyiyim sağol.. Yaklaşık bir sen önceine kadar burada epey aktiftik, sonra dağıldık.. İnşallah toparlanırız yine sizlerle birlikte..
Estağfurullah, tecrübe demeyelim de kıdemli diyelim...

Evet, karıştırdım sanırım, kusura bakma..
İyiyim sağol.. Yaklaşık bir sen önceine kadar burada epey aktiftik, sonra dağıldık.. İnşallah toparlanırız yine sizlerle birlikte..
Estağfurullah, tecrübe demeyelim de kıdemli diyelim...
Ben sevdim burasini, bugun kendim caldim kendim soyledim gibi oldu...😁 Insallah aktif hale gelir..

Sabah erkenn kalktım.
Çamaşırları katladım, wc- lavaboları temizledim.
Börek için iki çeşit iç malzemesi hazırladım, kızım yerleri sildi. Toz aldım.
Kahvaltı hazırladım, arkadaşım geldi. Öğretmenler günü için karton yazılar hazırladık.
Öğlenlik, çay, akşam yemeği derken çok yoruldum.. yarın dinlenmeyi planlıyorum inşallah bir aksilik çıkmazsa..

Herkese iyi haftasonları...

Gunaydin.🤗
Esimle birlikte guzel bir kahvalti hazirladik.
Kahvalti sonrasi o dukkanina, ben kahve keyfine. Allah is rastligi versin. Artik oglan yetisti cok sukur, daha gec cikabiliyor.

Mutfagi toparladim. Gece bulasik makinesini calistirmistim, bosalttim ve yerlestirdim. Kirlileri yerlestirdim, sirke puskurtup ocagi, tezgahi ve microdalga firini sildim. Yerini firca ve farasla aldim.

Yataklari topladim, beyazlari makineye attim.

Yemegim var, bugun baska da isim yok.

Ogleden sonra kizimla bebek mevludune gidecegiz. Gece de yeni gelin evine. Bugun ziyaret gunu yaptik. 😊

Herkese kolay gelsin.🤲

Gunaydin.🤗
Esimle birlikte guzel bir kahvalti hazirladik.
Kahvalti sonrasi o dukkanina, ben kahve keyfine. Allah is rastligi versin. Artik oglan yetisti cok sukur, daha gec cikabiliyor.

Mutfagi toparladim. Gece bulasik makinesini calistirmistim, bosalttim ve yerlestirdim. Kirlileri yerlestirdim, sirke puskurtup ocagi, tezgahi ve microdalga firini sildim. Yerini firca ve farasla aldim.

Yataklari topladim, beyazlari makineye attim.

Yemegim var, bugun baska da isim yok.

Ogleden sonra kizimla bebek mevludune gidecegiz. Gece de yeni gelin evine. Bugun ziyaret gunu yaptik. 😊

Herkese kolay gelsin.🤲
sana iyi gezmeler daha ne yapasın

X