Küllerden Doğmak Vol.2

@seyhan77 şekerim ellerine sağlık zaten senden ben hep full performans beklerim, haftalıklardan biri eksik bile demedin şu ana kadar

-VUSLAT- canım seni de tebrik ederim, valla bravo kızlar cuma akşamına haftalık bırakan bir ben miyim yahuu

chentiq canım nerdesin sen de bıraktın demi kesin cuma akşamına gel destek olalım birbirimize

selam arkadaşlar.bu hafta biraz yoğun geçti.2 gündür misafir ağırladım.yapmam gereken acil işler vardı onları hallettim vs .bu arada kekler pastalar harika,ellerinize sağlık

Hımm :) Benimki dolgun ve yumuşak sünger gibi oldu Tezgaha burdunmu bir kaç kere baloncukları çıkardın mı ?

Yok tezgaha vurma işlemini yapınca kabarmasını engellediğinden yapmadım:) Dolgun kek tariflerini genelde Deniz Orhun tariflerinden yapıyorum:)

O soran da bendim sadece merak ettim. Hani bi hastalık yolunda gitmeyen bir şey mi var diye meraktan yani.

üzülme canım ben de varım 1 odanın tülü yıkanacak ve portmanto düzenlenecek daha

Yok tezgaha vurma işlemini yapınca kabarmasını engellediğinden yapmadım:) Dolgun kek tariflerini genelde Deniz Orhun tariflerinden yapıyorum:)

hımm. Benim bildigime göre vurma işlemi içindeki baloncukları havaları çıkarıyor ve tüm kekin aynı hizada pişmesine yardımcı oluyor. Kabartmasında problem olmuyor :) Ama tabi senin fikrinede saygım sonsuz

karar verildi artık yani :) e hadi hayırlı olsun bekletmeden gelir inşallah minnak.. o zaman diğer topike BAT istiyorum en acilinden
bat nedir.

neyi biraktim cuma aksami nere ay algilama yok su an

O soran da bendim sadece merak ettim. Hani bi hastalık yolunda gitmeyen bir şey mi var diye meraktan yani.
onu da unutmusum. Herkesle ilgilenmek istiyorum. O yuzden surekki burada da olmak istiyordum. Ama cok sukur yardimci olmaya calisiyor herkes birbirine. Ev isini yetistirememek su an icin problemim sadece.

üzülme canım ben de varım 1 odanın tülü yıkanacak ve portmanto düzenlenecek daha

İyi bari canım ya akşam beraber kalkalım uğraşalım diyeceğim ama senin oğlun hastaydı değil mi yanlış hatırlamıyorsam

Benim dolap ve takı kaldı

chentiq canım diyorum ki haftalık ödevlerin bitti mi bitti mi yoksa son güne mi bıraktın

BAT =Beklenen adet tarihi bende yeni ögrendim.. :)

canım ben bugün evdeyim zaten çocuk ateşli olunca yollamadım kreşe haliyle ben de evde kalmak zorunda kaldım (abuk bir cümle oldu) şimdi uyuttum onu yapabilirsem yapıcam portmantoyu. tül zaten kolay ütü derdi olmadığı için onu yaparım

Ben de sat a gore hamileligin bilmem kacinci haftasi diyordum. Aslinda jetonun dusmesi gerekirmis.

Yesacik tabiki de son ana biraktim

Banyo ve cocuk dolabini yerlestirdim ic dis pirupak ettim. Havlulari durup koyanlardan foto bekliyorum. Benimkiler kenardaan tasti azcik

Perdelerimi yikadim . Esim asti. Fonlari da yikadim ama posete koyup kaldircam.

Kumbara odevini de yapmistim

Bir tek takilar kaldi. Onda da senden indirim aldigim icin rahatladim. Yoksa 3 cekmece bir de kucuk evrak cantasi vardi yerlestirmem gereken. Incikci cincikci

Selam gençler
Salona örtüleri hallettim biz beğendik eşimle renkler oldu. Bir tek halının ölçüsünü tam almamışım da ona yetmedi ama onu da hallederiz.
Nasıl olmuş diye size göstereyim dedim

Eklentiler

• Screenshot_2015-10-16-15-05-01.png
    192,5 KB · Görüntüleme: 60
Ya harika omus. Bundan bende yapcam. Baronessin salonunda gordum mavi ile kahve uyumunu. Harika gorunuo hepsi

Ya harika omus. Bundan bende yapcam. Baronessin salonunda gordum mavi ile kahve uyumunu. Harika gorunuo hepsi
İkea dan aldık örtüleri kuzum. Rahatlıkla bulabilirsin ordan. Sabah storları açtım mis gibiydi. Gece de perdeleri yıkadım. Tertemiz ev oldu.
Mutfak ile ara giriş e de örtü takılacak bugün.onu da paylaşırım. Fikir olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…