Küllerden Doğmak Vol.2

Pers odevini ben vermistim ama cars listesini yayinladim mi bilmiyorum. Yayinlamadiysam hayrina biriniz yapiverin. Ben taki duzenlemeliyim. Ve Ütü var yaaa ben napcam. Saysam 100 parca vardir kesin

Kızlarr sizinlede paylaşmak istedimm :) Eşimle ben artık bebiş düşünüyoruz yakında cocuklu temizlik yapmaya çalışan bayanlara bende katılcam sanırım :)

Yaaaaaa çok tatliiiii iyi haberlerini alırız canım insallah

Pers odevini ben vermistim ama cars listesini yayinladim mi bilmiyorum. Yayinlamadiysam hayrina biriniz yapiverin. Ben taki duzenlemeliyim. Ve Ütü var yaaa ben napcam. Saysam 100 parca vardir kesin

Pers ödevi neydi canım

ben yaptim ama sekersiz ve cok unlu geldi. Neden? Cunku şekeri 1 e indirdim. Unu da goz kararı yaptim. Hehehe. Ne yapiyormusuz? Tarifi aynen uyguluyormusjz.

Hımm :) Şekersiz olmuyor aslında :) Neyse diger sefere bire bir uygularsın :)

@anka_misali Teşekkürler yazin icin. Aynen oyle yaklaşıyorum. Dunya meselesi gibi. İnşallah rahat birakmayi öğrenim. Bir kac gun girmedim diye kimdi hatitlamiyorum biri topik sahibimiz ugramiyor kendileri nerede acaba gibi bir sey yazmisti. Ben orada sanki odevini yapmayan ogrenci gibi hissetmistim kendjmk. Haklisin cocugumdan caliyorum ve esim uyardi. Kendine dikkat et dedi. Sen gene de yazacagin zaman cekinme silme. Gunlugume yazabilirsjn. Optum. Teşekkürler

Kızlarr sizinlede paylaşmak istedimm :) Eşimle ben artık bebiş düşünüyoruz yakında cocuklu temizlik yapmaya çalışan bayanlara bende katılcam sanırım :)

karar verildi artık yani :) e hadi hayırlı olsun bekletmeden gelir inşallah minnak.. o zaman diğer topike BAT istiyorum en acilinden

Ya kızlar ben çok tembelim ya
İş çok acaba ondan mı böyleyim
Bir iş yapıyorum on dk
Yayılıyorum 1 saat
Dün nasıl dağıttıysam evi akşam büyük kızım şikayet etti
Anne ben yokken napıyorsun hiç evimizi derli toplu göremiyorum dedi üzüldüm
Neden böyle uyuşuğum ya
Beni ateşleyecek harekete geçirecek ne biliyorsanız paylaşın olur mu

Vuslat bizden habersiz kek mi yapıyorsun. Eline sağlık canım.

Bütün herkesin eline sağlık.
Ödev yaptım AdracımYemek bölümünden gizli işlere el attım Sağol canım
Nasıl oldu kekin tadııı?? :) Begendiniz mii

Ben ayda ortalama 8-10 kitap okudugum için almama gerek yok zaten her maaşı aldıgımda kitapçıya koşuyorum

Hımm güzelmiş ödevv sevdimm
Çok lezzetliydi:) Yalnız diğer kek tariflerine göre daha tok bir yapıda:)

Diyetteyim yesacim kek filan yok bana ama bugünküde haftaliklarda tamam canim birikim zaten benim ikinci adim kirli cikiyimdir ben en son okudugum kitapda kocan kadar konus cookkk eglenceli bide derle topla rahatla evden neler attim neler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…