Küllerden Doğmak Vol.2

Ben yine yemek bulaşık çarşı paza gezdim şimdi de akşam yemeğini hazırlıyorum
Çamaşır yıkandı serilecek, 1 posta daha atmam lazım ve çamaşır katlamam lazım
Ben mutfağı bal dök yala yaptım. Yarına yemek kalmadı ama. Şimdi wc banyoyu iyice temizlemem lazım. Çocukları da yıkayacağım.

Daha kendime bakım yapmam lazım
Birde çamaşır işim var
Bitmiyor işler
Temizlik yapmayı ev işi yapmayı sevenlere hayranım. Ben hiç sevemedim

Iyi geceler kızlar ,
Görümcem geldi şehir dışından ara ara da olsa bende kalıyor. Evin dağınıklığı yok ama kirliliği var 2 gündür evi yatmak için kullandık yarın da iş var gün de 15 dk olsa bir şeyler yapmam lazım.
Gün döndü zaten akşam wc yi yıkarım banyonun lavabosunu ve klozetini yıkar yerleri silerim çamaşırımı katlarım . Kısa günün kârı olur bana

Görümcen mi geldi, gözün aydın
2günlük tozsa bişey olmaz
Ev işi hiç bitmiyor. Yapanlara hep hayranım

Görümcen mi geldi, gözün aydın
2günlük tozsa bişey olmaz
Ev işi hiç bitmiyor. Yapanlara hep hayranım
Dün görümcem kızının eline vermiş toz bezini her yerin tozunu almış . Bugün kv ye geçecekler etraf toplarım çamaşırım var 1 makina onu calistiririm serdikleri topla yerleştir yaparım. Bugünlük yeter sabah zaten temiz bulaşıkları yerleştirdim.
Valla bende hayranım bu düzen böyle giderse bende öyle olacam

Oh ne güzel. Benim en sevmediğim iş toz almak. Hamarat olmamız lazım. Ha gayret. Bu hamaratlık sonradan olan şey mi yoksa içten gelen bişey mi

Daha kendime bakım yapmam lazım
Birde çamaşır işim var
Bitmiyor işler
Temizlik yapmayı ev işi yapmayı sevenlere hayranım. Ben hiç sevemedim
Sorma bende sevemedim.ama mecburen yapıyoruz işte.biraz da üşengeçlik mı var nedir.kaldırmam gereken birşey günlerce kalabilir bir yerde birde kızım ben ne zaman işe kalkışsam mızırdanmaya, tutturmaya başlıyor.pek hevesim kalmıyor.acil olan işleri yapıyorum o yüzden detaylı, derin temizlik gerektiren işler kalıyor.aslında ev işinden çok çocuklarımla vakit geçirmek istiyorum.ama bir yandan da bu sene çok dağıldım.gözüme batıyor evin durumu.dün yaptıklarımı yazayım
*kahvaltıdan sonra kirli bulaşıklar makinaya yerleştirildi.elde yıkanacaklar yıkandı (2-3 kez ara vererek yapıldı kızım sayesinde )
* mutfak masası,tezgah ,ocak temizlendi.
*yatak toplandı
*yatak odası toz alındı, süpürüldü
*salon toz alındı,süpürüldü.
*derin dondurucu,yüklük,erzak dolabının dışı silindi
*kızımla oynadık aralarda sonra onu uyuttum
*yemek hazırlandı
*çiçeklere su verildi
*Uyandıktan sonra abisini okuldan almaya gittik.
*çocuklarla zama geçirildi.yemek yedir,oyna
*kızımı tuvalete götürdüğümde lavaboyu temizledim.makinaya çamaşır attım
*çamaşırları serdim.
*çocukları uyuttum.
Görüldüğü gibi fırsat buldukça, aralarda iş kaçırmaya bakıyorum.çocuklar hangi odadalarsa orada yapılacakları yapıyorum.

Bende üşeniyorum
aslında ev işinden çok çocuklarımla vakit geçirmek istiyorum.
Bende öyleyim.
Uyandıktan sonra abisini okuldan almaya gittik.
İki çocuğun mu var. Allah bağışlasın canım
Çocukların küçüklüğünü ileride arayacağız. İşler illaki yapılır. Çok çalışmışsın ama.

İki çocuğun mu var. Allah bağışlasın canım

Çocukların küçüklüğünü ileride arayacağız. İşler illaki yapılır. Çok çalışmışsın ama.
Teşekkür ederim.2 ve 6 yaşında iki çocuğum var.kızım tam 2 yaş sendromunu yaşıyor bu aralar.sizin kaç çocuk var.
Tek tek yazınca da çok gibi görünüyor.eezak dolabını vs sildim yerine normalde toz aldım deyip geçiyordum ben o zaman sanki pek birşey yapmamış gibi hissediyordum.bu sefer bu şekilde yazdım çok şey yaptığımı hissetmek için.
Aslında ufak ufak da olsa daha bir çok şey yapıyoruz.mesela bu sabah sıvı sabun azalmıştı onlara ekleme yaptım.tuvalet kağıdı bitti onu yeniledim vs gibi.ama görünmüyor o işler
Dün sadece elde yıkanacak bulaşıkları yıkadım.bulaşık makinasını çalıştırdım.klozeti yıkadım.yemek yaptım.kızım önceki günün acısını çıkardı.ahtopot gibi sarıldı bana. öğleden sonra oğlumu okuldan aldık parka gittik.yemek,çocuklarla ilgilen derken gün bitti.
Bugün bulaşık makinasını boşalttım.birazdanda kahvaltı hazırlarım..gün başlıyor..herkese günaydıııın

Selam kızlar
Kaç gündür dışarı işim oluyor her yer her yerde şuraya bir beşlik yazayım belki motive olur yaparım (bugün de öğlene kadar dışarıdaydım geldiğimden beri sümsükleniyorum:)
1.Çamaşır katlanıp yerleşecek
2.Bulaşık yıkanacak, ocak, masa vs
3.Ev toparlanacak
4.Ev süpürülecek
5.Yemek yapılacak
Şimdilik bu kadar hele bunları bir yapayım daha çoook iş var bunlar aciller!

Benimde 2 ve 4 yaşında 2çocuğum var. Görünmeyen işlerde var. Çok işimiz var bizim.
Güne başladım amaa yorgun hissediyorum

benimde bunlar aciller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…