Küllerden Doğmak Vol.2

Kaç kişi aktif ya da aktif potansiyeli fazla. İlk mesajlardaki gibi bir grup var mı ya da çıkar mı?
Yok önceki gibi değil, bir kaç kişi ara da yazıp gidiyor bakıyorlar yazan yok onlarda yok oluyor, aktif olmasını ben de isterdim, iki üç kişi düzenli yazsa bence eskisi gibi aktifleşip giderek artar ama maalesef :KK43:

Hanımlar burası aktif mi?
Ben de iş yapmaktan hiç hoşlaşmasan ama yapılacak iş varken de duramayan bir kadınım. Çalışırken de böyleydi şimdi de böyle. Söylene söylene yaparım. Eğer aktifse katılmak isteyen biraz moral olur bana da.
Aktif değil ama olacak. Keşke bende yapılacak iş varken duramasaydım.

Yok önceki gibi değil, bir kaç kişi ara da yazıp gidiyor bakıyorlar yazan yok onlarda yok oluyor, aktif olmasını ben de isterdim, iki üç kişi düzenli yazsa bence eskisi gibi aktifleşip giderek artar ama maalesef :KK43:
Merak etme yakında buraya yani temizliğe yoğunlaşacağım

Yaz döneminde tatile,memlekete gidilir,çocuklar evde olur vs.derken çok fazla katılım olamayabilir ama okullar açılınca aktifleşir bence
Merhaba
Yaz dönemi daha az aktif olduğu kesin.
Ama ev yaz da kış da temizleniyor.
Ben iş yaptıkça yazarım bundan böyle zambak86 zambak86

Bazı konularda tezcanlıyımdır ama şu temizlik konusunda olamadım gitti

Merhaba
Yaz dönemi daha az aktif olduğu kesin.
Ama ev yaz da kış da temizleniyor.
Ben iş yaptıkça yazarım bundan böyle zambak86 zambak86

Bazı konularda tezcanlıyımdır ama şu temizlik konusunda olamadım gitti
Orası öyle canım ev işi hiç bitmez.kendi açımdan baktım olaya...Yaz dönemleri evde olmuyorum çoğu zaman ve o dönemde internete fazla girmiyorum.yoksa iş hep var...kolay gelsin size 😊

Yine çok bişey yapamadan günü bitirdim çok şükür 😁
Bugün ki yaptıklarım
*2 posta çamaşır atıldı
*2 posta çamaşır serildi
*Kahvaltı hazırlandı toplandı
*Bulaşık yıkandı, ocak, tezgah, masa silindi
*Pasta yapıldı
*Ev süpürüldü
*Yemek hazırlandı
*Bulaşık yıkandı
*Ocak, masa, tezgah, fırın silindi
Şimdilik bu kadar, spor yapacağım şimdi eğer halim vaktim kalırsa çamaşır katlamayı düşünüyorum K klbk33

Yine çok bişey yapamadan günü bitirdim çok şükür 😁
Bugün ki yaptıklarım
*2 posta çamaşır atıldı
*2 posta çamaşır serildi
*Kahvaltı hazırlandı toplandı
*Bulaşık yıkandı, ocak, tezgah, masa silindi
*Pasta yapıldı
*Ev süpürüldü
*Yemek hazırlandı
*Bulaşık yıkandı
*Ocak, masa, tezgah, fırın silindi
Şimdilik bu kadar, spor yapacağım şimdi eğer halim vaktim kalırsa çamaşır katlamayı düşünüyorum K klbk33
Bir sürü iş yapmışsın yaa:KK5:
Kendimden utandım şimdi:olamaz:
Bütün gün yattım yuvarlandım. Eşim yoktu. Çocuklara baktım. Birde yemek yaptım. Birde pazardan alınanları yyerleştirdim o kadar.
Kalkıp evin dağınıklığını toplayayım bari. Yıkanıp katlanmamış çamaşırları çocuklar döktüler. Oyuncakları dökmüşler. Bütün odalara yaymışlar. Dolu temiz bir bulaşık mk var... Saysam ev ev değil. Hepsini halledip geleyim.

Bir sürü iş yapmışsın yaa:KK5:
Kendimden utandım şimdi:olamaz:
Bütün gün yattım yuvarlandım. Eşim yoktu. Çocuklara baktım. Birde yemek yaptım. Birde pazardan alınanları yyerleştirdim o kadar.
Kalkıp evin dağınıklığını toplayayım bari. Yıkanıp katlanmamış çamaşırları çocuklar döktüler. Oyuncakları dökmüşler. Bütün odalara yaymışlar. Dolu temiz bir bulaşık mk var... Saysam ev ev değil. Hepsini halledip geleyim.
Bana bulaşık+yemek yapınca hiç iş yapmamışım gibi geliyor

Bana bulaşık+yemek yapınca hiç iş yapmamışım gibi geliyor
Yaaaa 😂😂😂
Keşke bana da öyle gelse. 😂😂😂
Allahım yıl sonuna kadar ev işlerini tıkır tıkır yapmayı ve alışkanlık kazanmayı nasip et bana 🙏🙏🙏🙏
yaptığım işler
*kurutmaya çamaşır attım
*çocukların kıyafetlerini yıkamaya attım
*etraftaki çamaşırları topladım: dürüp kaldırdım bazılarını. Çocukların kaldırılması gereken kışlıkları vardı. Yeni bir hurca hepsini koyup kaldırdım. Boşalacak valiz vardı. Çocukların eşyalarını boşalttım
*şimdi çocukları uyutacağım
yarında evi süpürür silerim dağınıklık kısmı bitti nasılsa

Yavaş yavaş işlerimi yapıyorum
*ortalığı topladım biraz daha.
*bulaşık makinesini boşaltıp doldurdum
*evi süpürüyorum şimdide
Birazdan evi silip çocukları gezmeye götüreceğim
Sonrada eve gelir kalan işlerimi yaparım
İnsan çocuklardan kısamıyor
Daha yemek yapacağım:KK55::spor:durmak yok çalışayım

Yaaaa 😂😂😂
Keşke bana da öyle gelse. 😂😂😂
Allahım yıl sonuna kadar ev işlerini tıkır tıkır yapmayı ve alışkanlık kazanmayı nasip et bana 🙏🙏🙏🙏
yaptığım işler
*kurutmaya çamaşır attım
*çocukların kıyafetlerini yıkamaya attım
*etraftaki çamaşırları topladım: dürüp kaldırdım bazılarını. Çocukların kaldırılması gereken kışlıkları vardı. Yeni bir hurca hepsini koyup kaldırdım. Boşalacak valiz vardı. Çocukların eşyalarını boşalttım
*şimdi çocukları uyutacağım
yarında evi süpürür silerim dağınıklık kısmı bitti nasılsa
Sen nereliydin canım

X