Küllerden Doğmak Vol.2

ben de ramazanda ekstra yorgun oluyorum.
neyse ki, o üçlü ancak cuma günü yapılabildi.
-kapalı balkon süpürüldü silindi.
-diğer odalar kocam tarafından silindi :KK70:
-çamaşır yıkandı asıldı. (katlanmayı bekliyorlar)
-yemek yapılmıştı o akşam. iftar sonrası mutfak toplanmıştı.
-hafta sonu için hazırlık yapıldı. ramazan ramazan kamp yaptık 1 geceliğine.
İyi iş çıkarmışsın

şuan mine ölmez in kitabını okuyorum astrolog kendi ritüellerini paylaştığı bilinç altı çalışmalarını yazdığı kitap ''isteğin benim için emirdir '' sonrasında nursen aksal azize kitabını okuyacam bir arkadaş tavsiyesi üzerine sen ne okuyorsun
Martin eden jack london
Bana macera gerek. Yoksa okurken uyukluyorum

tünaydın kızlar nasılsınız .
hafta sonu mutfağın balkon ve camlarını sildik eşimle halıyı kaldırdım yerleri sildim hafta sonu kaldığım yerden devam edecem bayram da da gidecek çok yerim yok evin ince işlerini yapmaya devam ederim 10 hazirana kadar biter muhtemelen bitmezsede napim kafasındayım :KK70: görümcem de geliyor bu hafta
Evin işi bitmez. Ben de ramazanda pek bişey yapamadım açıkcası

ay ben bu akşam banyodaki çamaşırları yıkayıp bitirmem lazım.
Kampa giderken yanımıza alacaklarımız temiz olsun tekrar uğraşmayayım onlarla.
bende çamaşir katlıycam akşama.
19 dan iftara kadar yapılacak ilk işim bu olsun bence.
17:30 tan 19 a kadar yemek yapacagim
makarna şekerpare salata yapacagim
çorbayı eşim yapacak.

bende çamaşir katlıycam akşama.
19 dan iftara kadar yapılacak ilk işim bu olsun bence.
17:30 tan 19 a kadar yemek yapacagim
makarna şekerpare salata yapacagim
çorbayı eşim yapacak.
ben arife günü 2 saat boyunca sadece çamaşır katladım.
yatağımı yıkatmıştım. onun nevresimlerini serdim.
bi iki makine daha yıkayıp astım.
arife gezmesine çıktım.
yemeği kv'de yedik.

bu akşam
-kişisel bakım yapılacak.
-banyo yıkanacak. paspasları serilecek. özdilekte aradığım pamuklu paspası gayet uygun fiyata buldum. eskileri attım.:KK49:
-kullanılmayan montları kısa programda yıkayıp asarım.
-çanta hazırlığı başlayacak.

Selam kızlar tatilden dönmediniz mi? Biz tatilden döndük yine ev işlerine devam, her yer her yerde evi bir toparlayıp yaz temizliği yapmam lazım ramazanlıkta yapamadım oruç oruç
O zaman ne diyoruz bismillah diyip başlıyoruz inşallah ( 2 çocuk 1 bebek rahatsız bir bedenle ne olursa artık :)

Selam kızlar tatilden dönmediniz mi? Biz tatilden döndük yine ev işlerine devam, her yer her yerde evi bir toparlayıp yaz temizliği yapmam lazım ramazanlıkta yapamadım oruç oruç
O zaman ne diyoruz bismillah diyip başlıyoruz inşallah ( 2 çocuk 1 bebek rahatsız bir bedenle ne olursa artık :)
Ben döndüm canım
Kendimi cam silerken buldum. Camları sildim. Perdeleri yıkadım astım. Balkonumu yıkadım. Yarına yemeklerimi yaptım. Mutfağımı topladım. Çöpü atttım. Alışveriş yaptım. Çocuklar evi kirletti 2 sefer süpürdüm. Çocukları yıkadım. Kişisel bakımımı yaptım. Oh mis. Çocuk uyursa dinleneceğim. yarın da tatil olsaydı keşke. 2 camım daha var silinecek.
Camları perdeleri bitirirsem dolaplara girişeceğim. Sonra halıları yıkatmaya vereyim diyorum. Verdiğim zaman da koltukları silerim. Çok işim varmış :KK43: oruç oruç yapamadım bende. Çocuklara anca yetebildim. İş de var. Çoğalsak da hep beraber yapsak işleri

Ben döndüm canım
Kendimi cam silerken buldum. Camları sildim. Perdeleri yıkadım astım. Balkonumu yıkadım. Yarına yemeklerimi yaptım. Mutfağımı topladım. Çöpü atttım. Alışveriş yaptım. Çocuklar evi kirletti 2 sefer süpürdüm. Çocukları yıkadım. Kişisel bakımımı yaptım. Oh mis. Çocuk uyursa dinleneceğim. yarın da tatil olsaydı keşke. 2 camım daha var silinecek.
Camları perdeleri bitirirsem dolaplara girişeceğim. Sonra halıları yıkatmaya vereyim diyorum. Verdiğim zaman da koltukları silerim. Çok işim varmış :KK43: oruç oruç yapamadım bende. Çocuklara anca yetebildim. İş de var. Çoğalsak da hep beraber yapsak işleri
Maşallah iyi iş çıkarmışsın, ben hiçbir şey yapamıyorum ya, dün yaptığım şeyler bulaşık, yemek, ortalık toplama, çamaşır yıkama bebek bakma aralarda İnternete bakma(işte bu çok zamanımı alıyor kendime engel olamıyorum) Çok daraldım işlerin içinden çıkıp evi tertemiz yapıp oturamıyorum bir türlü

Maşallah iyi iş çıkarmışsın, ben hiçbir şey yapamıyorum ya, dün yaptığım şeyler bulaşık, yemek, ortalık toplama, çamaşır yıkama bebek bakma aralarda İnternete bakma(işte bu çok zamanımı alıyor kendime engel olamıyorum) Çok daraldım işlerin içinden çıkıp evi tertemiz yapıp oturamıyorum bir türlü
Ne işlerin var. Beraber yapalım. Ben çamaşır yıkayıp silemediğim 2 camı silmeyi planlıyorum. Perdeleri yıkayacağım. Sonrada çocukların oyuncaklarını toplayacağım. Hatta saklayacağım. Az olursa daha az dağılır.

Ne işlerin var. Beraber yapalım. Ben çamaşır yıkayıp silemediğim 2 camı silmeyi planlıyorum. Perdeleri yıkayacağım. Sonrada çocukların oyuncaklarını toplayacağım. Hatta saklayacağım. Az olursa daha az dağılır.
Geç gördüm yazını, iş işten geçti sanırım :)
Rutin temizlik, çamaşır yıka katla, ütü ve Genel temizlik yapmam lazım çok işim var çook

Hanımlar burası aktif mi?
Ben de iş yapmaktan hiç hoşlaşmasan ama yapılacak iş varken de duramayan bir kadınım. Çalışırken de böyleydi şimdi de böyle. Söylene söylene yaparım. Eğer aktifse katılmak isteyen biraz moral olur bana da.

Hanımlar burası aktif mi?
Ben de iş yapmaktan hiç hoşlaşmasan ama yapılacak iş varken de duramayan bir kadınım. Çalışırken de böyleydi şimdi de böyle. Söylene söylene yaparım. Eğer aktifse katılmak isteyen biraz moral olur bana da.
Biraz aktif :) Hepimiz yazarsak aktif olur :)

X