Küllerden Doğmak Vol.2

bugün kü planım

çocuk odasını toparlamak yetişirsem camını silmeyi planlıyorum. perdesini da atarım makineye evide bir kat süpürürüm süpürge makinesini boşaltırken de tuvaleti yıkarım kısa günün karı olur bana

Dün akşam yaptıklarım:

-balkon yıkandı, çöpleri kocaya attırıldı.
-kızın çamaşırları yıkanmıştı, onlar balkona asıldı.
-1 makine daha yıkandı.
-giriş+mutfak+salon(2) halıları kaldırıldı.
-Ev süpürüldü
-pilav yapıldı.
-iftar için masa hazırlandı, yendi, toplandı.
-yıkanmış bulaşıklar yerleştirildi. 1 makine daha dolduruldu, iftardan sonra tekrar çalıştırıldı.
-çay yapıldı, içildi.
-kıza duş aldırıldı. giydirildi, yatırıldı.
-tezgah, masa silindi. ocak ovuldu.
-duş alındı, yatıldı.

Dün akşam yaptıklarım:

-balkon yıkandı, çöpleri kocaya attırıldı.
-kızın çamaşırları yıkanmıştı, onlar balkona asıldı.
-1 makine daha yıkandı.
-giriş+mutfak+salon(2) halıları kaldırıldı.
-Ev süpürüldü
-pilav yapıldı.
-iftar için masa hazırlandı, yendi, toplandı.
-yıkanmış bulaşıklar yerleştirildi. 1 makine daha dolduruldu, iftardan sonra tekrar çalıştırıldı.
-çay yapıldı, içildi.
-kıza duş aldırıldı. giydirildi, yatırıldı.
-tezgah, masa silindi. ocak ovuldu.
-duş alındı, yatıldı.
bayağı iş yapmışsın eline sağlık ben halen tembellik ediyorum hafta sonu yapacam sanırım erkenden uyanıp

Ben de yazayim dun yaptiklarimi
Mutfak toparlandi
Mutfak ust dolaplari silindi
Mutfak salon hol supuruldu silindi
Tozlar alindi
Aynalar silindi
Banyo temizlendi
1 makine camasir yikandi

kızlar süpürme silme olayını bölge bölge mi yapıyorsunuz yoksa tüm ev süpür sil toz al şeklinde mi

kızlar süpürme silme olayını bölge bölge mi yapıyorsunuz yoksa tüm ev süpür sil toz al şeklinde mi
Ben bazen tum evi elden geciriyorum bazen de mutfak salon hol.ev biraz buyuk odalar dipte kaliyor pek kirlenmiyor mutfak salon hol daha cok kullaniliyor ve kirleniyor.ama haftada 1 gun tum evi elden gecirince icim daha rahat ediyor.

bugünkü 3'lü :KK70:

-yine 1 makine çamaşır atılacak.
-kapalı balkonda bir şeyler yapabilsem tüm 5'liye bedel olacak benim için. (yapılması gerekenler: cam silme, süpürme, silme, toz alma.) :63: :olamaz:
-mutfak işleri (Gerekirse ek yemek yapma, tezgah masa silme vs. iftara hazırlık) :kk77:
5 çok haklısın ramazanda 3 ollsun. Hiç yoktan iyidir. Hayat beni çok yordu. Çok yoruluyotum ben yaa.😪
Senin 3lü 5liyi geçmiş. Okuyunca anladım 😰😰

otur otur nereye kadar dedim dün akşam
1 makine çmaşır attım serdim .
bulaşık makinesini çalıştırdım.
banyoyu elden geçirdim
sonra kitap keyfi yaptım .
sabahta bulaşık mak. yerleştirdim ve banyonun sepetini kovasını falan yerleştirdim. halısını serdim kapının önünede ayak havlusu açtık kirlenmesi geç olsun diye :KK70: wcye girince gözüm gönlüm açılacak :KK70:
bugünde çamaşırları katlarım mutfağı yerleştiririm kışlıklardan yıkacaklarım var onları hallederim
Ne okuyorsun
Bu ara bende okuyorum

5 çok haklısın ramazanda 3 ollsun. Hiç yoktan iyidir. Hayat beni çok yordu. Çok yoruluyotum ben yaa.😪
Senin 3lü 5liyi geçmiş. Okuyunca anladım 😰😰
ben de ramazanda ekstra yorgun oluyorum.
neyse ki, o üçlü ancak cuma günü yapılabildi.
-kapalı balkon süpürüldü silindi.
-diğer odalar kocam tarafından silindi :KK70:
-çamaşır yıkandı asıldı. (katlanmayı bekliyorlar)
-yemek yapılmıştı o akşam. iftar sonrası mutfak toplanmıştı.
-hafta sonu için hazırlık yapıldı. ramazan ramazan kamp yaptık 1 geceliğine.

Ne okuyorsun
Bu ara bende okuyorum
şuan mine ölmez in kitabını okuyorum astrolog kendi ritüellerini paylaştığı bilinç altı çalışmalarını yazdığı kitap ''isteğin benim için emirdir '' sonrasında nursen aksal azize kitabını okuyacam bir arkadaş tavsiyesi üzerine sen ne okuyorsun

tünaydın kızlar nasılsınız .
hafta sonu mutfağın balkon ve camlarını sildik eşimle halıyı kaldırdım yerleri sildim hafta sonu kaldığım yerden devam edecem bayram da da gidecek çok yerim yok evin ince işlerini yapmaya devam ederim 10 hazirana kadar biter muhtemelen bitmezsede napim kafasındayım :KK70: görümcem de geliyor bu hafta

selam kızlar byram temizliği ne alemde . pazartesiden beri annemdeyim bende yarın ya da yetişirsem bugün geçecem eve cumartesi kldığım yerden devam etme niyetim var saat 1 e kadar .2de kuaföre randevum var

X