Küllerden Doğmak Vol.2

Kizlar harikasinizzz. Bu saatte uyanms olmanz bir harikaaaa... cunku ben bugun ilk defa 7 bucuk 8 gibiydi uyandm ve inanalir gbi degilll.. allahhim hala dinc ve ayaktaym. Bir suru de is yaptmmm. Erken kalkmak ne kadar onemliymissss

BUGÜNKÜ ÖDEV (15 EKİM 2015)
Sevdiklerimize kek yapmak ya da güzel bir sofra hazırlamak

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8.mirjam
9-chentiq
10-yesilkubbe
11-nnightsaill
12. bendimahi
13.pinhan16

Tarıf ve resmı bı daha paylaşabılurmusun cnm?

Kekimde hazır görev listesini ekleyemedim, kusura bakmayin. Sütte dolandırdım üzere. Eminim nefis olmuştur tadı.

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8.mirjam
9-chentiq
10-yesilkubbe
11-nnightsaill
12. bendimahi
13.pinhan16
14.Nill41

kumbara olayını ben şöyle yapıyorum, banka hesabımdan her ay maaşımdan 1 gr. altın alıyorum, bu da sayılır mı arkadaşlar? evdeki bozukluklar için de bir kavanoz ayarlayayım en iyisi. her tarafta 50-100 kuruşlar dolanıyor, evde kimse yüzüne bakmıyor.
Bu arada tüm harcamalarımı kalem kalem defterime yazıyorum kızlar, işyerinde defter tutuyorum. Diyelim ki ay başında 1000 tl nakit var elimde, onu gün gün yaptığım masrafları yazarak kalan paramı hesap ediyorum. Bu ay okullardan dolayı çok masrafımız oldu, malum 2 tane öğrenci olunca, biri lise 2 de, biri de ilköğretim 4 te.
Perdelerimi de yakın yıkamıştım ama balkonda 2 tane perdem var, bugün onları atayım artık makinaya.
Kitaplığımı da geçenlerde düzenlemiştim, akşam yine bir toz alıp, buraya foto koyacağım.
Ben de düzenli kitap okurum, en son İstanbul kitabını okudum, çok da beğendim, eğlenceli bir gençlik kitabıydı. Şimdi elimde Sinan Yağmur un Aşkın Gözyaşları II si var, 1.kitabını çok beğenmiştim, o yüzden büyük bir merakla aldım.
Bu hafta görevlerin çoğunu yapamadım, ama bugün hepsini bitireceğim.
Hafta sonu köydeydik, hafta içi de akşam 7 de ancak evde oluyorum, ondan sonra da ancak yemek hazırlayıp, yiyip bulaşıkları kaldırmaya anca gücüm kalıyor.
Burdan da ayrılmak istemiyorum ama, hepinizi çok seviyorum.

Son düzenleme:

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8.mirjam
9-chentiq
10-yesilkubbe
11-nnightsaill
12. bendimahi
13.pinhan16
14.Nill41
15.eflalim gözleme yaptım dayanamadım:)

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8.mirjam
9-chentiq
10-yesilkubbe
11-nnightsaill
12. bendimahi
13.pinhan16
14.Nill41
15.eflalim gözleme yaptım dayanamadım:)
16.Patoloji

resim paylasir miin

etkinlik fikri bence de cok guEl. Hatta yararlaniriz. Gerci benim kiz bensiz bir sey yapmiuor kendi kendjne pynamiyor hic
ilk fırsatta paylaşıcam inşaallah

süpersin alkışlıyorum seni umarım oğlumunda senin gibi öğretmenleri olur ilerde:)
canım bende artık daha çok zaman geçirme kararı aldım ev işi ev işi bize bir faydası yok ya
Kekimde hazır görev listesini ekleyemedim, kusura bakmayin. Sütte dolandırdım üzere. Eminim nefis olmuştur tadı.
ellerine sağlık
ooo döktürmüşsün:)

ellerine sağlık
çok geçmiş olsun
ellerine sağlık
Ellerime sağlıkk :)
evet bencede:)
ha hay
canım memnun değilsen değiştir tabi yazık sana çekiyorsun acıyı
ellerine sağlık
aaaaa bi de unutmadan. haftalık ödevlerde eğer 3 aydır kitap okuımuyorsanız yeni bir kitap alın vardı. kimse bundan bahsetmemiş.
kitap okuduğum için yazma gereği duymadım:)
Kizlaŕrrrrrrrrr ödevi buraya da yazalım lütfen

@areser çim vermiş ödevi.

Tuvalet fırçası ni dezenfekte etmek
kolaymış:)
Gıdıp gelıp sogan kozluyırum.ant krem.ıkı cesut losyon var yapmadıgım kalmadı.tekrar ıltıhap toplanmış
canım hemen düzelmez benim bildiğim, iltihap iyice olgunlaşmalı
Kizlar harikasinizzz. Bu saatte uyanms olmanz bir harikaaaa... cunku ben bugun ilk defa 7 bucuk 8 gibiydi uyandm ve inanalir gbi degilll.. allahhim hala dinc ve ayaktaym. Bir suru de is yaptmmm. Erken kalkmak ne kadar onemliymissss

oo sen yine geç kalkmışsın 5 de ayakatayız:)

@yesa canım sana özel mesaj attım aklıma gelen birkaç haftalık görev fikri vardı.

canım gördüm ama artık chentiq veriyor görevleri, istersen ona bir at

ftemiz canım yaptıklarımız tamamen aynı
1-ben de her ay 1 gram altın alırım
2- Ben de harcamalarımı yazarım

Bu arada haftalık ödevlerinde bitmiş sayılır ellerine sağlık

Biz de seni çok seviyoruzzz

evet oyleymis ermesi lazimmi$
hatta ilk erdirip oyle patlatiliyormus
iyi gibi buiraz açik urmaiyorumki sargili hala, bi yere deger diye kirkuyorum

Ah hanımlar koydunuz fotoları kekler yemekler, yani emziren var sütü umar diyen yok canım çekti ya, bugün yapmaya çalışayım da kv nin fırında pişireyim en iyisi

ben hep oyle kalkiyorum :)
ama çocuklari okula gotur gel kahvalti hazirla kendimize derken ev isine 11 den once bakamiyorum
bide kk var tabi

evet oyleymis ermesi lazimmi$
hatta ilk erdirip oyle patlatiliyormus
iyi gibi buiraz açik urmaiyorumki sargili hala, bi yere deger diye kirkuyorum
İlk patlatması uzattı bence süreci, sivilce gibi düşün iyice olgunlaşınca tamamen iltihabın akması daha kolay olur, dediğim gibi karton sardın mı etrafına bir yere değmesine engel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…