Küllerden Doğmak Vol.2

ben özel mesaj atmayı demiştim. grup gibi olsa da görmüyorlar bakmıyorlar diye.

kendime vasfiye teyzeden "ne çektin beeeaaa" yi armağan ediyorum. herkes kendi adını takip etsin artık ne dyeyim :KK43::KK51:

Ay ne özel mesajı chentiq işin mi yok Allah aşkına. Ben herkes biliyor mu bilmeyenler öğrensin diye yazdın sandım. :-)
Çok da devlet meselesi değil yani. Amaç evlerimizi düzenlemek şurda biraz kafa dağıtmak. Bir birimizden birşeyler öğrenmek. Hepimiz insanız hata yapabiliriz. Sen çok kafana takıyorsun boşver. Herkes takip etsin bi zahmet adını. Saat kaç olmuş herkes uyudu nerdeyse sen burda hata düzeltmeye çalışıyorsun. Olduğu kadar olur. Sıkma sen canını. Topiği açmış olabilirsin ama hepimiz faydalanıyorsak üzerimize düşeni yapmak zorundayız. Bütün yükü alacağım diye uğraşma boşuna.
Günlüğüne de sabah uzun uzun yazıp silmiştim. Niye bu kadar takılıyorsun. Sorumluluksa hepimizin sorumluluğu. Herkes adını yazıp kaçıyor. Doğru mu yaptım hata mı yaptım kontrol etme zahmetinde bile bulunan yok. Onların zamanı yok da senin çok mu. Gün herkese 24 saat. Uzme sen tatlı canını. Yavaş yavaş herkes öğrenecek inşallah.

Bu arada yazdıklarım geneldir kimse üzerine alınmasın lütfen.

Bu arada ben illaki özel mesaj atacağım dersen

Özel mesajlara giriyorsun, yeni konuşma başlat diyorsun.
Katılımcılara arada noktalı virgül koyarak sadece kullanıcı adlarını yazıyorsun.

İnşallah bu sefer soruyu doğru anlamışımdır :KK70:
Kendimi salak gibi hissediyorum. Keşke mesaj silme olsaydı da kimse görmeden kaldırsaydım onları :KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV (15 EKİM 2015)
Sevdiklerimize kek yapmak ya da güzel bir sofra hazırlamak

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8.mirjam
9-chentiq
10-yesilkubbe
11-nnightsaill
12. bendimahi

Kizlar ben dun aksam kendimi ekledim listeye. Yani cevapla yapmistim diye hatirliyorum. Chentiqden sonraydi hatta 10
. Numaraya yazmstm. Esimde birak su tlfnu artk uyuyalim filan demisti. Niye olmamiski hayretttt

Ben bugün kabak musakkası yaptım yemek kızartma gerektiğinden uğraştırıcıydı biraz başka Bi şey yapamadım, kabul olur mu bilmem siz karar verin kabul ise ekleyin ismimi yesa yesa chentiq chentiq
Eki Görüntüle 1658921
himmm her yemek kabul oluyorsa bende yaptim yemek :)))
$aka $aka ben bi kere iyi kotu yemek yaptim aksama karnımız doysun dıye bemımkı sayılmaz kesın :)

Gıdıp gelıp sogan kozluyırum.ant krem.ıkı cesut losyon var yapmadıgım kalmadı.tekrar ıltıhap toplanmış:KK61:

Hadi yaa nasıl olmuş öyle ne yapmışım. ben chentiq duymasın abooooov..
Nerede ekledin düzeltin canım
Diğer tarafta ödev vermek için en son burdan kopyaladım senin yazdığın listeyi bi arka sayfaya da bakıyım dedim eshma da yazmış öyle fark ettim birbirimizi hatasını kapatalım fark edersek....

@_VUSLAT_ canım ben bugünkü ödevi yapmayacağım dedim ki sen fotoğraf paylaştın ben de gaza geldim :rolleyes:

@__ATALANTE 'nin kek tarifini yapmaya karar verdim ama verilen ölçülerin hep yarısını koydum küçük borcam da yapacağım, eşim yemiyor zaten ofiste de 5 kişiyiz ben dahil yeter sanırım, bi de damla çikolata buldum onu da kattım içine :KK75: olur demi atalante :confused: fırını birazcık ısıttım önceden sonra attım içine, yağlı kağıt vardı onu koydum borcama onun üzerine döktüm, olur demi yahuuuu

Nasıl oldu kekin tadııı?? :) Begendiniz mii

aaaaa bi de unutmadan. haftalık ödevlerde eğer 3 aydır kitap okuımuyorsanız yeni bir kitap alın vardı. kimse bundan bahsetmemiş.

Ben ayda ortalama 8-10 kitap okudugum için almama gerek yok zaten her maaşı aldıgımda kitapçıya koşuyorum :KK70:

Kizlaŕrrrrrrrrr ödevi buraya da yazalım lütfen

areser areser çim vermiş ödevi. :KK49:

Tuvalet fırçası ni dezenfekte etmek:KK50:

Hımm güzelmiş ödevv sevdimm

E napıcaz camasır suyu mu dokucez sadece.bana uygun bı odev bunu tek elle yspabılırım:)

areser areser cim açıklar canım, çamaşır suyuyla olur heralde
:KK50:
Nasıl oldu kekin tadııı?? :) Begendiniz mii
Hımm güzelmiş ödevv sevdimm

Canım getirdim ofise, dün hiç tadına bakmadım geç olmuştu, sporum israf olmasın dedim :KK53:

Yediğimiz zaman yorumları yazayım ben, tekrardan çok teşekkürler ama 5 dk oldu, tam benlik :oops::KK19:

mükemmel görünüyooor :)
pişirdikten sonra mı üzerine süt döküyorsun?
Tarifi veren arkadaş piştikten sonra demişti, bende öyle yaptım. Yumuşacıcık, harika bir kek oldu. Eşim çok beğendi. Madem yapıyordun böyle güzel şeyler, neden daha önce yapmadın dedi :) Tarif için çok tşk ediyorum tekrar.

X