Küllerden Doğmak Vol.2

aaaaa bi de unutmadan. haftalık ödevlerde eğer 3 aydır kitap okuımuyorsanız yeni bir kitap alın vardı. kimse bundan bahsetmemiş.

Genelde uğraştıran yemeklerde üşenirim ve halim olmamasına ve yorgun olmama rağmen güzel şık bir yemek yapmak istedim eşim böyle yemeklere bayılır diye hem ilk defa denedim değişik bir tarif denemek için eşim farklı tatlara açıktır elbette mutlu etmek için Bi özenti söz konusu amma sen bilirsin şekerim...

Ben neden listeden çıkarıldım yahu yesilkubbede çıkarılmış 419. Sayfada eklemiştik bizdee bilerek mi çıkarıldık yoksa atlandı mı acabaa

ee tamam. demişsin eşim bayılır diye.

Ben neden listeden çıkarıldım yahu yesilkubbede çıkarılmış 419. Sayfada eklemiştik bizdee bilerek mi çıkarıldık yoksa atlandı mı acabaa
ben bir önceki sayfada mirjamın listesini görüdüm en son. onun üstünden ekledim. neden çıkarılasınız. özellikle bu sabah yazdım dikkat edelim diye. gene mi yaşandı!

ben bir önceki sayfada mirjamın listesini görüdüm en son. onun üstünden ekledim. neden çıkarılasınız. özellikle bu sabah yazdım dikkat edelim diye. gene mi yaşandı!
Valla yaşanmış chentiq maalesefki neyse ben ekliyim tekrar. Bu hafta görevleri yapamadım ya ben ondan mı çıkarıldım acaba diye düşünüp sorayım dedim

mirjam belki gmzünden kaçtı. bu sabah bu yazıyı paylaşmıştım. okuyanlar beğenmişler. sen yanlışlıkla 2 arkadaşımızı çıkarmışsın.

lütfen okumayanlar da okusun, daha hassas olalım. toplu mesaj göndermeyi biliyor musunuz.?

BUGÜNKÜ ÖDEV (15 EKİM 2015)
Sevdiklerimize kek yapmak ya da güzel bir sofra hazırlamak

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8.mirjam
9-chentiq
10-yesilkubbe
11-nnightsaill

yahu kurallarımız belli. kim kimi neden çıkarsın. paranoyak olmayalım hanımlar

Ben biliyorum chentiq ama çoklu alıntı yaparken son mesaja gelene kadar alıntıladıklarımı neden alıntıladığımı unutuyorum. O yüzden tek tek cevaplamak daha kolay geliyor.

Pardon herkesi etiletleyip gondermeyi demişsin sanırım yanlış anladım. Onuda biliyorum gerçi:)

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8.mirjam
9-chentiq
10-yesilkubbe
11-nnightsaill
12-eshma

Bende elimden geldiğince güzel bir sofra hazırladım ve ailece birlikte yedik çok şükür

Benim haftalık görevlerim bitti. Sadece bir odamın perdesi kalmıştı onuda bugün hallettim.ve 5 te 5

Bu arada ben daha öncede yazmıştım ben harika çok nasıl yetiştirilir o kitabı okuyacağım diye.

Kendim içinde böğürtlen kışını okuyacağım inşallah

haydi öğret öğret

chentiq paranoyaklıktan değil yahu işi nereye getirdin neyse ekledim ben tekrardan.
İyi geceler, iyi uykular, tatlı rüyalar herkesee
sana da. bir yere getirmediydim ya. biraz hüsnücinas mıydı abartma ondan yapayım demiştim. yesa da bana yapıyor ya hışmımdan gazabımdan bilimum korku sıfatlarını üstüme yığaraktan. kusura bakma

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8.mirjam
9.chentiq
10.Nill41

Pc den yapmayı sen anlatmışsın. Ben de telden anlatayım.
Önce bi kağıt kalem alıp tek tek üye isimlerini yazıyoruz, sonra konuya mesajımızı yazıp herkesin isminin başına @ işareti koyarak buraya geçiriyoruz. Noktalama işaretlerine uyarak yazıyoruz. Fakat önce çok uzun ve sabırlı bi anımız olması lazım çünkü telefondan öyle resim falan çıkmıyor. Tek tek yazmak gerekiyor.

Biliyormuşum değil mi?

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8.mirjam
9.chentiq
10.Nill41

bir de okudun sen bugünki yazıyı neden böyle yaptın şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…