Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV (15 EKİM 2015)
Sevdiklerimize kek yapmak ya da güzel bir sofra hazırlamak

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1

Çok heveslendigim halde maalesef kek yapamadım ve yapamıyorum oğlum sabah hafif atesliydi zaten şimdi daha kötü onun başındayim sürekli yazın yüksek ateşe bağlı havale geçirmişti umarım tekrarlamaz bugece bana uyku yok

Ben kek yapamayacağım bu gün ama gece yapabilirsem yazarım.
Haftalık görevlerim bitti. Bütün camlar silindi. Şimdi mutfağın ve çocuk odasının perdeleri yıkanıyor bitince asacağım. Banyo dolabı ve vestiyeri sildim düzenledim. Takı yoktu. Kitaplık ve içindeki kitapları komple yollamıştım. Kumbaram vardı zaten. Saydım 1 ekimden itibaren 52 TL birikmiş. Ben her ay biriktirip ay başında butunletiyorum. Eskiden çeyrek alırdım ama artık malum altın çok pahalı. TL olarak da tutamıyorum aslında ama olsun. Başka görev var mıydı hatırlamıyorum.

Geçmiş olsun canım.

Vuslat bizden habersiz kek mi yapıyorsun. Eline sağlık canım.

Bütün herkesin eline sağlık.

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8. yesilkubbe

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8. yesilkubbe
9.nnightsaill

Geçmiş olsun canım.

Sağol canım ılık duş aldırdım şimdi biraz daha iyi ama üstünü giydirmeye korkuyorum

oooooooooooo canım daha ne yapacaksın valla bravooo ellerine sağlık

cnntrm canım çooook geçmiş olsun oğluna umarım düzelir en kısa zamanda

İnşallah canım inşallah çabuk atlatır yarın işe gitmiycem rapor alicam mecbur yazın 3 günde ancak kontrol altına almıştık hastanede umarım bu kez o kadar sürmez

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8.mirjam

hayirli aksamlar kizlar bende guzel bir sofra hazirladim hertarifida temizlemistim zaten birde kokulu mumlar felan yaktim esim bugun ozel bir gunumuzde benmi unuttum dedi adam yarim saat dusundu ne vardi diye

bu arada kizlar haftalik gorevlerden
kitaplik duzenleme gorevi uc bes kitabim vardi duzenledim
perde yikama gorevini ben zebra perdeleri indirip silerek yapmaya calistim tabi kabul ederseniz
kumbaram benim zaten vardi biriktiriyordum ama bu hafta biraz daha kisarak biriktirdim bu hafta eve abur cubur almadim mesela
dolap duzenleme iside tamam evde baska duzenlenecek dolapta kalmadi hepsi tamam
takilarimin bir kisminida duzenledim yarin sabah kalan kismida duzenliycem insallah zaten cok az kaldi

baska ne vardi canlar

Bu kadar canım benim başka yok

yok ben deilim
ben sevdigim tarfleri resimleri kaydederim bunuda kaydetmisim :)

Allah nnasil biliyorsa oyle yapsin bu bneim aile dr unu , verdigi ilaçlar hiçbisyee yaramadi tam bi mal yeminle
parmagim dan ölüyorum, kizimin okul arkadasinin annesi hemsirre, sordum kadina bi ilaç ismi verdi ço iyi geliyor deid, ecza,eye gittim ilaci soyledim bu çok iyi hemen iyi gelir dedi daha iyisi yok dedi, ilaci aldim bi arkadsa geldim, onun hep olur parmagi ayni benimki gibi, aa bu ilaç çok iyi dedi
ve herkeisn bildigi bu ilaci benim salak dr bilmiyor herhalde bana reçete etmedi
ilk firsatdda bende onu degistirmezsem noluyum, nadir dr agidiyiom diye iodare edioyordum ama artik yeter

soganda yaptik degisi ilacida kullandim iyi gibi simdilik gunduze gore zonklamiyor en azindan

Ben bugün kabak musakkası yaptım yemek kızartma gerektiğinden uğraştırıcıydı biraz başka Bi şey yapamadım, kabul olur mu bilmem siz karar verin kabul ise ekleyin ismimi yesa chentiq

ÖDEVINI YAPANLAR
1.
atalente
2. areser
3. elifcino
4. bi kahve
5. catuke
6. vuslat
7. yesa1
8.mirjam
9-chentiq

bendimahi önemli olan yemeğin uğraştırıcı olması değil. sevdiklerimize has bir şey mi? eğer dünden yarın kabak kızartayım demişsen sayılmaz tabi. yoksa, bizimkiler de kızartmayı pek sever. yapayım da mutlu edeyim demişsen sayılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…