Küllerden Doğmak Vol.2

bu ne kadar pişik kremi,kim pişiyor ev de bu kadar:KK45:
küçük bebek var tatlim. eczaneye de doktora da gitmeyi sevmedigim icin dr a cok yazdirdim.

Aman yarabbi yoktur dünya da benim kızla kadar hareketli çocuk. Düz duvara tırmanan cinsinden ikiside :KK70: :KK70:
Son kalan aynayı ben sildim büyük geldi elini yapıştırdı bir daha sildim :KK43:
Şuan da da heryer leblebi bisikletle üzerinden geçiyorlarmış birde bunu nana söylüyor anneee bak nasıl yapıyoruz diye :KK43: 3 kere ev süpürdüm ben bügün yeeaa. Bir daha süpürme vakti neyse ki aynalar bitti :KK66:

ya sen dun gece beni alintilamissin ama bir sey yazmamissin. cok merak ettim bana ne yazdin diye. bilmem sana care olur mu ama ben once kendi cocuguma sildiriyorun canim sonrada bak o kadar emek verdin bozma diyorum. dokunmuyor o cama. mesela bugun kendi sildi. sonra ben ustunden gectim.

küçük bebek var tatlim. eczaneye de doktora da gitmeyi sevmedigim icin dr a cok yazdirdim.

ya sen dun gece beni alintilamissin ama bir sey yazmamissin. cok merak ettim bana ne yazdin diye. bilmem sana care olur mu ama ben once kendi cocuguma sildiriyorun canim sonrada bak o kadar emek verdin bozma diyorum. dokunmuyor o cama. mesela bugun kendi sildi. sonra ben ustunden gectim.
Camsili tüm yere sıkmasaydı iyiydi ya :KK70: :KK70:
Benimkilerin maşallah ı var bacım milli felaket gibiler. Yine de canları sağolsun. Camsili alıp kaçtı yere sıkmış bendr vermedim. Zaten ondan görünce küçük bende yapcam diyor ortalık savaş alanı gibi oluyor. Şuan sessizce oturuyorlar ama niye meyve yiyorlar birazdan meyveleri yerden toplarım :KK70:

ÖDEVİNİ YAPANLAR:KK9:

1) dagci
2) eniyikadinoyuncu
3)feraceli
4)naz__24
5)chentq
6)ayseyma
7)zambak86
8)seyhan77
9)yesa1
10)bi kahve
11)2KediAnnesi
12) mirjam
13) cnntrm

sayıyı 13e tamamladım benden sonra yazan olursa rekor geçilmiş olacak :KK9:
yarın ödevi verecek olan arkadaşa ricam olsun tüm gün evde olmıycam şöyle gece 11-12de sessiz ve kolay yapılabilir bir şey olsun lütfen :KK64:

Camsili tüm yere sıkmasaydı iyiydi ya :KK70: :KK70:
Benimkilerin maşallah ı var bacım milli felaket gibiler. Yine de canları sağolsun. Camsili alıp kaçtı yere sıkmış bendr vermedim. Zaten ondan görünce küçük bende yapcam diyor ortalık savaş alanı gibi oluyor. Şuan sessizce oturuyorlar ama niye meyve yiyorlar birazdan meyveleri yerden toplarım :KK70:
Kız bu saatte oturuyolarmı canım :KK43:
Kaç yaşındalar:KK64:

Kız bu saatte oturuyolarmı canım :KK43:
Kaç yaşındalar:KK64:
Saat daha 3 olmadı ama :KK66: sabahlar onlar canım benim allah bana uykusuz evlat vermiş. Bazen sabah 6 da yattıkları da oluyor. Her yolu denedim sabah 7 de kaldırdım sağa sola vura vura gezdiler gece 10 a kadar gündüz uykusu yapmadım küçüğüne 10 da yattı 11 de kalktı :KK43: alıştım ben ya. Küçük 1,5 büyük 5,5 yaşında.
Seninkiler ne kadarlık?

Saat daha 3 olmadı ama :KK66: sabahlar onlar canım benim allah bana uykusuz evlat vermiş. Bazen sabah 6 da yattıkları da oluyor. Her yolu denedim sabah 7 de kaldırdım sağa sola vura vura gezdiler gece 10 a kadar gündüz uykusu yapmadım küçüğüne 10 da yattı 11 de kalktı :KK43: alıştım ben ya. Küçük 1,5 büyük 5,5 yaşında.
Seninkiler ne kadarlık?

Allah sabır versin ben de benimkini uykusuz sanıyordum :KK43:

Seninkiler ne kadarlık?
Canım o ne öle uyku saatimi olur :KK57: benimkiler oğlum 5,5 kızım 3,5 akşam 9 da yatarlar sabah erken kalkarlar 8 gibi çok zor bi durum :KK34:ben kendimi düşünemem o saate kadar deli olurum:confused:

Allah sabır versin ben de benimkini uykusuz sanıyordum :KK43:
Benim kızları her gören allah yardım etsin biz 1 saatte çöktük zen nasıl dayanıyorsun diyor :) alıştım artık. Zorlamaya kalkınca çok bağırıyor ikisi de.Bende geriliyorum ne onlar bağırsın ne ben gerileyim. Meyve yediler şimdi oyun oynuyorlar. Babaları gelir 2 gibi onunla oynarlar sonra uykuyaaa :KK66:

size süper dadı yollamak lazım. hic izlemedim ama annem anlatırdı. mum yapıyormuş çocukları!!

Canım o ne öle uyku saatimi olur :KK57: benimkiler oğlum 5,5 kızım 3,5 akşam 9 da yatarlar sabah erken kalkarlar 8 gibi çok zor bi durum :KK34:ben kendimi düşünemem o saate kadar deli olurum:confused:
Doktor bitkisel uyku ilacı verdi kadın artık yeter çökmüşsünüz dedi. Zararsız bitki şurubu uyku için. Anam verdim bunlara ters mi tepti naaptıysa bunlar yerinde duramadı :KK70:
Doktoru aradım da verme senin kızlara birşey fayda etmez büyüyene kadar idare edicen mecbur dedi

terapistle çalışın bence. hangi şehirdesiniz

Çok izledim bende. Zaten büyük kızım psikoloğa gidiyor hırçın ve ağlayan çocuk olduğundan biraz fayda etti ya çok şükür. En azından artık 10 saat değil de 4 saat ağlıyor :KK43:
Ah canım Allah yardımcın olsun bari küçüğü uyusa o daha çok küçük :KK43: gündüz uyuyormu ufaklık

Doktor bitkisel uyku ilacı verdi kadın artık yeter çökmüşsünüz dedi. Zararsız bitki şurubu uyku için. Anam verdim bunlara ters mi tepti naaptıysa bunlar yerinde duramadı :KK70:
Doktoru aradım da verme senin kızlara birşey fayda etmez büyüyene kadar idare edicen mecbur dedi
Canim Allah kolaylik versin yazdiklarini okudumda 1,5 yasinda bir cocuk nasil bu saate kadar kalir uykusuzluklari yuzunden boyleler canim erken yatirmaya calis inan onlarda sende rahat edersiniz
Benim oglumda 1,5 yasinda oda cok hiperaktif ama masallah sabah 7de kalkar 12de yatiririm 3gibi kalkar aksamda 19:30 dedimi odasina cikariz dislerini fircalayiz kitap okuruz dua okuruz ilahi ve ninni soyleriz ve 20:00 de yatagina yatiririm ve odasindan cikarim o kendisi uykuya dalar
Tabiki uyumak istemedigi gunlerde oluyor ama en gec yine 21:00 gibi uyur cocuklarin bu kadar gec saatte yatmalari hic dogru degil

Bu arada ben aynilarimi sildim toplam 7 tane sadece banyonun aynali dolabin ici kaldi ici disi ayna :KK43: Bugun buzdolabimida nihayet sildim ve ben gelmeden verdilen kapi odevinide yaptim :)

X