Küllerden Doğmak Vol.2

Allah evladınızın bahtını şansını açık etsin, sizi de dardan kurtarsin tez vakitte. Çok da umutsuz olma, vardir mutlaka bir çıkış yolu. Bugün üzüntüden göremedin belki.. Allahım dermanini da verir inşallah . Lütfen darlandığında, sıkıldığında yalnız hissetme, bize yaz..
Amin

Herkese hayırlı akşamlar :) Bildirime geldim 2 Çeşit yemek yapıldı yarın için sarma içi hazırlandı Mutfak toplu ve temiz bırakıldı, oturma odası süpürüldü, baharatlıklar temizlendi, wc lavabo temizlendi, dağınıklık toplandı, toz alındı.

kalp sıkışması oluyor mu peki ? bende sol kalçada yanma hissi de oluyor birde hiç bir topik aktif değil kim nasıl tedavi uyguluyor bilmiyorum. ilaç kullanıyormusun topik açıp etiket yapsam seni sakıncası olurmu
Aaaa evet kalp sıkışması oluyor o da mı ondan oluyormuş, ben gaz sıkışması falan sanıyordum, ilaç doktor kaç defa yazdı ama ben kullanmadım:) ben ilaç kullanmayı sevmiyorum doğal tedaviden yanayım, egzersiz de vermişti ama birkaç gün yaptım onu da bıraktım maalesef
Etiketliyebilirsin canım ne sakıncası olacak

malesef işte olacak varmış 7000 tl ödemiştik şimdi o ödeme yok sayılmış normalde 25.000 tl den eksilmişti
Alla size bir mucize göndersin canım
Aaaa evet kalp sıkışması oluyor o da mı ondan oluyormuş, ben gaz sıkışması falan sanıyordum, ilaç doktor kaç defa yazdı ama ben kullanmadım:) ben ilaç kullanmayı sevmiyorum doğal tedaviden yanayım, egzersiz de vermişti ama birkaç gün yaptım onu da bıraktım maalesef
Etiketliyebilirsin canım ne sakıncası olacak
Ondan oluyormuş şey gibi kalp spazmı gibi dimi.bugün drye gidecem bakalım ne dicek ramatoloji uzmanına sevk isticem sen hangi bölümde muayene oldun

Alla size bir mucize göndersin canım

Ondan oluyormuş şey gibi kalp spazmı gibi dimi.bugün drye gidecem bakalım ne dicek ramatoloji uzmanına sevk isticem sen hangi bölümde muayene oldun
Fizik tedavi 'ye gitmiştim, git bakalım bana da haber ver belki farklı bir çözüm sunar, ama geçici bir şey değil ömür boyu sürer biz egzersizlerle hafifletebiliriz sadece

Fizik tedavi 'ye gitmiştim, git bakalım bana da haber ver belki farklı bir çözüm sunar, ama geçici bir şey değil ömür boyu sürer biz egzersizlerle hafifletebiliriz sadece
Ya ben ramatolojiye gittim ramatolojide benim branjim değil dedi ama araştıralım bakalım dedi ilgilendi yani gerek.görürse fiziğe gönderecek

Hanımlar merhaba..
  • Lavabolar wc temizlendi,
  • Kv banyosu yaptırıldı,
  • Banyo toparlandı,
  • Ocak silindi,
  • Katlanan çamaşırlar yerleştirildi,
  • Yeni çamaşır yıkandı asıldı,
  • Bulaşık makinası açıldı, boşaltıldı,
  • Balkon yıkandı,
  • Ocak silindi,
  • Bulaşık makinası temizlendi,
  • Ikı kapı silindi,