Küllerden Doğmak Vol.2

Bildirimci geldi haniiimmm..

• Giyilmeyen 4 parça kıyafet dolaptan çıkarıldı ,
  • Mutfak.tezgahı, civarındaki fayanslar silindi, parlatıldı,
  • Proje ödevi döneminin 3 tane daha kapağı yapıldı (yarım saati geçkin vaktini aldığı için ekliyorum),
  • Ocak silindi,
  • Aspritör komple silindi,
  • Mutfak musluğu patlatıldı,
  • Mutfak yerleri silindi,
  • Çöp kovası temizlendi..
:kahve::kahve:

dün ;
alışveriş poşetleri yerleştirildi
çöpler atıldı

doktorada gitti fibromiyalji dedi günlük işlerimi bölerek güne yayarak yapmam lazım artık daha düzenli olmalıyım :KK43:
Geçmiş olsun, peki ne yapman gerekiyormuş bende de fibromiyalji var da

• Proje ödevi döneminin 3 tane daha kapağı yapıldı (yarım saati geçkin vaktini aldığı için ekliyorum),
  • Ocak silindi,
Patlattınmı parlattınmı:)

Geçmiş olsun, peki ne yapman gerekiyormuş bende de fibromiyalji var da
ilaç verdi LYPRE 50 mg akşamları iç dedi uyuyamayan ben derin uyudum ilk kez. yapmam gerekenleri söylemedi . yarın başka doktora gidecem ramatolojiye sevk etmesini talep edecem bakalım onlar ne dicek beni soğuk etkiliyor . sende ne gibi belirtiler var

• Ocak silindi,
ELLERİNE Sağlık canım

ilaç verdi LYPRE 50 mg akşamları iç dedi uyuyamayan ben derin uyudum ilk kez. yapmam gerekenleri söylemedi . yarın başka doktora gidecem ramatolojiye sevk etmesini talep edecem bakalım onlar ne dicek beni soğuk etkiliyor . sende ne gibi belirtiler var
Soğuktan bende etkileniyorum, yorgunluktan, boyun kulunç kollar sırta yayılan dayanması güç bir ağrı oluyor yorulunca bazen kalçamada vuruyor

Bugün hiçbirşey yapmadım sabah elime icra kagıdı geldi ve ödemek için 7 günümüz var ama 10 tl bile olsa ödeyemeyiz :/ ne olacak hiç bilmiyorum şuan
Ben halısız eşyasız dururumda çocuk ne olacak ?
İnanın borç boşuna olmadı eğlence gezme tozma vs değil bu kadar sıkışık olduğumuzu icra gelecek durumda olduğumuzu kestiremedim
Berbat durumdayım

Soğuktan bende etkileniyorum, yorgunluktan, boyun kulunç kollar sırta yayılan dayanması güç bir ağrı oluyor yorulunca bazen kalçamada vuruyor
kalp sıkışması oluyor mu peki ? bende sol kalçada yanma hissi de oluyor birde hiç bir topik aktif değil kim nasıl tedavi uyguluyor bilmiyorum. ilaç kullanıyormusun topik açıp etiket yapsam seni sakıncası olurmu

Bugün hiçbirşey yapmadım sabah elime icra kagıdı geldi ve ödemek için 7 günümüz var ama 10 tl bile olsa ödeyemeyiz :/ ne olacak hiç bilmiyorum şuan
İnanın borç boşuna olmadı eğlence gezme tozma vs değil bu kadar sıkışık olduğumuzu icra gelecek durumda olduğumuzu kestiremedim
Berbat durumdayım
canımmm allah yardımcınız olsun büyük değerli eşyaları birin emanet edin olmaz mı ? bir süre annenizde kardeşinizde kalın mümkünse de

Berbat durumdayım
Çok geçmiş olsun, allah yardımcınız olsun .Destek.olacak bir yakınınız yok mu? Ya da eşiniz isteğinize anlaşsa, maaşından kesseler.. çok yüksek mi ödemeniz gereken tutar?

Çok geçmiş olsun, allah yardımcınız olsun .Destek.olacak bir yakınınız yok mu? Ya da eşiniz isteğinize anlaşsa, maaşından kesseler.. çok yüksek mi ödemeniz gereken tutar?
Sağolun kimsemiz yok ondan bu durumdayız zaten Allah razı olsun dua edin eşim yada benim için değil evladım için

Sağolun kimsemiz yok ondan bu durumdayız zaten Allah razı olsun dua edin eşim yada benim için değil evladım için
Allah evladınızın bahtını şansını açık etsin, sizi de dardan kurtarsin tez vakitte. Çok da umutsuz olma, vardir mutlaka bir çıkış yolu. Bugün üzüntüden göremedin belki.. Allahım dermanini da verir inşallah . Lütfen darlandığında, sıkıldığında yalnız hissetme, bize yaz..

X