Küllerden Doğmak Vol.2

Bu da benim hic uygulayamadigim listem 2018-05-06-09-53-41-1.png

Bugun cok isim var
Planlarim
-banyo temizlenecek
-mutfak temizlenecek
-camasir yikanacak
-perdeler yikanacak
-ev supurulup silinrcek
-tozlar alinacak
-dolaplar elden gececek
-wc lavabo yikanacak
-cocuklar yikanacak
-kisisel bakim yapilacak
-yemek yapilacak
-gardrop duzeltilip tozlari alinacak
-aynalar silinecek
-koltuklar silinecek
-yarina yemek yapilacak

Kızlar el kurutma havlusunu ne kadar da bir değiştirirsiniz .ben sabahları yüzüme ayrı çıkarıyorum el içinde sabah 1 akşam 1 desek günde 3 havlu kirleniyor birde mutfakta 1 toplam 4 normal mi çok mu

Bugun cok isim var
Planlarim
-banyo temizlenecek
-mutfak temizlenecek
-camasir yikanacak
-perdeler yikanacak
-ev supurulup silinrcek
-tozlar alinacak
-dolaplar elden gececek
-wc lavabo yikanacak
-cocuklar yikanacak
-kisisel bakim yapilacak
-yemek yapilacak
-gardrop duzeltilip tozlari alinacak
-aynalar silinecek
-koltuklar silinecek
-yarina yemek yapilacak
Isin çok kolay gelsin

Ben hic sure tutmadim. Ne zaman ihtiyac oluşmuşsa o zaman degistiriyorum. Günlük cok geldi ama bana. Yani sabahlari bir kere yüzümü yikayip cikiyorum evden. Aksam neden degistireyim anlayamadim. Bir de el ve yuz icin ayni havluyu kullaniyorum. Siz neden ayiriyorsunuz, yumusaklik icin mi?

Mutfaktaki havlulara gelince donusumlu kullaniyorum. Bazen havlu kagit kullaniyorum.

Bende azaltayim yavaş yavaş bizde evde yokuz gündüzleri bir akşamdan akşama evdeyiz
Topigin ilk sayfasini okumus muydun. Biraz kendinden bahseder misin is guc coluk cocuk durumlari. Bie de seve seve sana devrederim ceza isini. Günlük yoklama tutayim diyorum

Topigin ilk sayfasini okumus muydun. Biraz kendinden bahseder misin is guc coluk cocuk durumlari. Bie de seve seve sana devrederim ceza isini. Günlük yoklama tutayim diyorum
Yoklama işi süper olur da ben çalışıyorum martta kürtaj oldum kendimi yeni toparladım sayılır mayıs reglimle korunmayı bırakacam o döneme kadar evi iyice toparlamam lazım çünkü gebeliğim sıkıntılı geçiyor çocuğum yok maalesef. 1.ci sayfayı okurum tekrar . Ceza konusuna gelince temizlikte iyi değilim hep aksatıyorum işi nasıl ceza verilebilir onu bile kestiremem ama bana ver ceza yapayım çok yorucu olmasın ama :KK70:

Ben hic sure tutmadim. Ne zaman ihtiyac oluşmuşsa o zaman degistiriyorum. Günlük cok geldi ama bana. Yani sabahlari bir kere yüzümü yikayip cikiyorum evden. Aksam neden degistireyim anlayamadim. Bir de el ve yuz icin ayni havluyu kullaniyorum. Siz neden ayiriyorsunuz, yumusaklik icin mi?

Mutfaktaki havlulara gelince donusumlu kullaniyorum. Bazen havlu kagit kullaniyorum.
Ben yüzüm konusun da takıntılıyım sanırım. Alerjik bünyem var yüzüm çok kaşınır birde tüp bebek tedavisi gördüm yüzüme dokununca zimparaya dokunmuş gibi sert hissediyorum. Ama düşününce çok geldi bana da azaltmaya aynı havluyu kullanmaya çalışayım sürekli havlu yıkıyorum

="klbk33, post: 55920850, member: 770990"]Bugun cok isim var
Planlarim
-banyo temizlenecek+
Yerler, duvarlar yikandi.
Kapisi silindi
Paspaslar yikandi
Dus perdesi yikanmisti asildi
Aynalar silindi
Bornozlar onceden yikanmisti asildi
Deterjanlik yikandi yerlestirildi
Lavabo yikandi
Aynali dolabin aynalari ici disi silindi
Giris kapisi silindi
-mutfak temizlenecek-
Bulasik mk. Bosaltildi, dolduruldu, tezgah masa ocak silindi
Buzdolabi silindi duzenlendi
Copler atildi
-camasir yikanacak+
2posta renkli yikandi.
1posta siyahlar yikandi
3posta camasir duruldu, kaldirildi
1posta cocuk kiyafeti yikandi
-perdeler yikanacak-
-ev supurulup silinrcek-
-tozlar alinacak+
Yatak odasi tozu alindi.
-dolaplar elden gececek
Banyo dolabi+
Gardrop+
Buzdolabi+
-wc yikanacak+
Yikandi. Kapisi silindi. Havlusu degistirildi.
-cocuklar yikanacak+
-kisisel bakim yapilacak+
-yemek yapilacak+
-gardrop duzeltilip tozlari alinacak+
Gardrop ici disi silindi. Giysiler elden gecirildi. Verilecekler ayrildi. Giysiler tekrar yerlestirildi. Komidinler tuvalet masasi aynalar silindi.
-aynalar silinecek+
-koltuklar silinecek
-kapilar silinecek
3tanesi silindi
-yarina yemek yapilacak+
Kermese hazirlik yapildi. Bir tatli bir tuzlu hazirlandi. Yarina ve bugune yemek hazirlandi

Coook yorgunum hic oturmadim desem yeridir. Hala islerim bitmedi. Haftaya da cok calisacagim bir aksilik olmazsa.

Iyi akşamlar kızlar nasilsiniz
Sabah 9 gibi kalktım kahvaltı hazırla ye toparla
3 odanın camlarını sildi eşim çerçevelerini sildim ardından
Kapıları mutfak dolap üstlerini ve kapaklarını sildim
Kalan salon halısını kaldırdım
Tüm evi sildim
Tüm evin tozunu vitrin hariç aldım
Perde yıkadım ütüledim
Tuvalet banyo temizledim
5 posta çamaşır yıkadım bir kısmını toplayıp yerleştirdim
Öğle yemeği yedim çay kahve molası
Akşam yemeği yapıp yedik
Mutfağı toparladım
Duş alma kişisel bakım dinleniyorum
Veee eşim puding mi yapsak yarına dedi şimdi yapayım dedim yoruldun dedi olsun yaparım dedim kalkacam şimdi
Yarınki yemeği ayarlasam bariii
Bu hafta içi ve hafta sonu halılar yıkanıp kızımın odasının dolap üstü kapı pencere perdesi temizleyip
Ramazan hazırlığı yapmalıyım inş

Benim cocuklar havluyu alip havlu asilmca oynuyorlar. Mecburum sık degistirmeye.
Yuz havlusunu da bu yuzdden ayirdim. El neyse de yuz silmeyi icim almiyor. Yoksa bende senin gibiydim eskiden. Haa bir de misafir havlum ayridir. Misafr gelecegim dedimi degistiiririm hemen havluyu. Annemden kalma aliskanlik bu da.

Iyi akşamlar kızlar nasilsiniz
Sabah 9 gibi kalktım kahvaltı hazırla ye toparla
3 odanın camlarını sildi eşim çerçevelerini sildim ardından
Kapıları mutfak dolap üstlerini ve kapaklarını sildim
Kalan salon halısını kaldırdım
Tüm evi sildim
Tüm evin tozunu vitrin hariç aldım
Perde yıkadım ütüledim
Tuvalet banyo temizledim
5 posta çamaşır yıkadım bir kısmını toplayıp yerleştirdim
Öğle yemeği yedim çay kahve molası
Akşam yemeği yapıp yedik
Mutfağı toparladım
Duş alma kişisel bakım dinleniyorum
Veee eşim puding mi yapsak yarına dedi şimdi yapayım dedim yoruldun dedi olsun yaparım dedim kalkacam şimdi
Yarınki yemeği ayarlasam bariii
Bu hafta içi ve hafta sonu halılar yıkanıp kızımın odasının dolap üstü kapı pencere perdesi temizleyip
Ramazan hazırlığı yapmalıyım inş
Yoruldun degil mi? Sen de cok is yapmissin. :nazar:

X