Küllerden Doğmak Vol.2

Uzun bir yolculukta bir ağaç gölgesinde dinlenmek kadardı dünyadan nasibin;unuttun. Yolcu olduğunu unuttun. Yolu unuttun. Yolculuğu unuttun. Gölgede kalmaya heveslendin. Uyudun. En talihsiz unutulunca,gölgenin de yolcu olduğunu unutmadı. Sen gölgede kalsan bile,gölge sana kalmayacaktı ki. Geçip gitti üzerinden.
Avuçlarından döküldü varlık, gözünden düştü dünya. Öleceğini biliyordun ama hiç inanmadın. Hep başkaları ölürdü sana göre. Öyle gördün. Hala da öyle görüyor yaşayanlar. "Başkaları ölür. Ben değil!" "Bugün" öleceklerine inanmıyorlar;"yarındır ölüm" diye avunuyorlar. Oysa yaşamak bugünse,ölüm de bugün..
Alıntıdır...

Hayırlı sabahlar arkadaşlar.
Sizlere fırsatım oldukça beğendiğim yazılarla merhaba dicem.umarım beğenirsiniz...

Triplerde olan koca ile ilgilendi :))
"Burda trip yapacak kişi benim, rol çalma" diyeydin:KK70:

Uzun bir yolculukta bir ağaç gölgesinde dinlenmek kadardı dünyadan nasibin;unuttun. Yolcu olduğunu unuttun. Yolu unuttun. Yolculuğu unuttun. Gölgede kalmaya heveslendin. Uyudun. En talihsiz unutulunca,gölgenin de yolcu olduğunu unutmadı. Sen gölgede kalsan bile,gölge sana kalmayacaktı ki. Geçip gitti üzerinden.
Avuçlarından döküldü varlık, gözünden düştü dünya. Öleceğini biliyordun ama hiç inanmadın. Hep başkaları ölürdü sana göre. Öyle gördün. Hala da öyle görüyor yaşayanlar. "Başkaları ölür. Ben değil!" "Bugün" öleceklerine inanmıyorlar;"yarındır ölüm" diye avunuyorlar. Oysa yaşamak bugünse,ölüm de bugün..
Alıntıdır...

Hayırlı sabahlar arkadaşlar.
Sizlere fırsatım oldukça beğendiğim yazılarla merhaba dicem.umarım beğenirsiniz...
Çok güzel bir yazıydı, iyi geldi. Teşekkürler
Dün yaptıklarım:
Iki yatak nevresimi değişti,
Nevresimler yıkandı,
Balkon yıkandı,
Kv ve kız banyo yaptırıldı,
Mutfak tezgahı toplandı, birkaç parça elde yıkandı,
İsten erken gelen kocaya çay yapıldı,
Kv. Kahvaltısı ilacları verildi, kızıyla görüntülü görüştürüldü,
Yeni.komsuya hoşgeldin ziyaretine gidildi..

Bende dün kv deydim.oturma odasının camlarını sildim tülünü yıkadım.evi süpürüp sildim.mutfak dolaplarını üstten sildim.banyo malzemelerini cifledim.ama bitmedi.kalanlara ne zaman fırsat olur bilmem.onları yapana kadar da temiz yerler yeniden kirlenecek.orayı nasıl bi düzene sokucam bilmiyorum.ben kendime yetemiyorken:KK43:

Bugün yapılacaklar

2 makine çamaşır yıkanacak
Makinenin suyu alınıp L balkon yıkanacak
Ev süpürülecek
Yemek yapılacak
Isırgan kürüne başlanacak
Çocuklar yıkanacak
Banyo wc yıkanacak
Çocuğa ders çalıştırılacak

Bende dün kv deydim.oturma odasının camlarını sildim tülünü yıkadım.evi süpürüp sildim.mutfak dolaplarını üstten sildim.banyo malzemelerini cifledim.ama bitmedi.kalanlara ne zaman fırsat olur bilmem.onları yapana kadar da temiz yerler yeniden kirlenecek.orayı nasıl bi düzene sokucam bilmiyorum.ben kendime yetemiyorken:KK43:

Bugün yapılacaklar

2 makine çamaşır yıkanacak
Makinenin suyu alınıp L balkon yıkanacak
Ev süpürülecek
Yemek yapılacak
Isırgan kürüne başlanacak
Çocuklar yıkanacak
Banyo wc yıkanacak
Çocuğa ders çalıştırılacak
Kv ne en yakin sen.misin, yardımcı olacak kimse yok mu canım bir de.oraya koşturuyorsun..

Kv ne en yakin sen.misin, yardımcı olacak kimse yok mu canım bir de.oraya koşturuyorsun..

Aynı binada eltim var canım.ama çok nadir yapar.genelde onunla yeme içme aktivitesi yaparlar:))oda herhalde bu işe ben bakıyorum temizliğide o yapsın diye düşünüyor:/kızı filanda yok zaten

Sevgili rakibem spor yapıyorsunda neden diğer topiğe bildirim yapmıyorsun:sinirli:
Sevgili rakibem spor yapıyorsunda neden diğer topiğe bildirim yapmıyorsun:sinirli:
Topigin linkini atar misin? Linki kaybettim.
Küldaşlarım günaydın :KK200:

15 günde 1 odak noktası harekatına geri mi dönsek diyorum ne dersiniz ? chentiq chentiq ha_mim ha_mim sivastrabzon sivastrabzon areser areser p_ritha p_ritha K klbk33 S Sifayildizi Dil-i bitab Dil-i bitab kubdef kubdef CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer @Mi_a

Unuttuğum küldaşım varsa kusura bakmasın :KK200:
Ben odak noktalarini hic yetistiremiyorum. O yuzden motivem dusuyor. Nasilsa yetistiremiyorum diye birakiyorum bende.:KK43:

Topigin linkini atar misin? Linki kaybettim.

Ben odak noktalarini hic yetistiremiyorum. O yuzden motivem dusuyor. Nasilsa yetistiremiyorum diye birakiyorum bende.:KK43:

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/duello.855448/page-29

Bende bikaç.defadır tüm maddeleri bitiremşyorum ama ucundanda olsa başlamama vesile oluyor.sil süpür zaten her zaman yapılıyor ama detaylara girilmiyor.ya fırsat olmuyır ya da unutuyoruz. Bu yönden faydalı olduğunu düşünüyorum.mesela her odak noktasında gardolabını çekip altını üstünü siliyorum içini döküp düzenliyorum bu bile çok iyi.sadece baza olayına giremedim.bence yenisi gelsin...

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/duello.855448/page-29

Bende bikaç.defadır tüm maddeleri bitiremşyorum ama ucundanda olsa başlamama vesile oluyor.sil süpür zaten her zaman yapılıyor ama detaylara girilmiyor.ya fırsat olmuyır ya da unutuyoruz. Bu yönden faydalı olduğunu düşünüyorum.mesela her odak noktasında gardolabını çekip altını üstünü siliyorum içini döküp düzenliyorum bu bile çok iyi.sadece baza olayına giremedim.bence yenisi gelsin...
15gun bana cok az geliyor acikcasi. Cunku calisiyorum. 1hafta cocuklar hasta olur veya ekstra bisey cikarsa kaliyor. Hic dinlenemiyorum. Esim cocuklara bakarken ben evi supurup siliyorum. Isim uzayinca o da yoruldum demeye basliyor veya cocuklar bana gelmek istiyor vs.. Kolay maddeleri yapiyorum priz avize silmek vb.

Bu gün yaptıklarımı yazayım
Sabah kalkildi cocuklarin wc isleri halledildi
Bir posta camasir yikandi
Kahvalti hazirlandi
Kahvalti toplandi
Bulasiklar makineye dizildi
Dun yikanan camasirlar durulup yerlerine kaldirildi
Makineye camasir atildi
Her molada spor yapildi
Cocuklarla ilgilenildi kucuk uyutuldu buyuk doyuruldu
Makineye tekrar camasir atildi
Makineden cikan camasirlar duruldu yerlerine koyuldu.
Oyuncaklar toplanmisti.. Yine dagitmislar..

Daha evi supurecegim. Oyuncaklari topluyorum cocuklar geri dokuyor.. Kisir donguye girdik.

15gun bana cok az geliyor acikcasi. Cunku calisiyorum. 1hafta cocuklar hasta olur veya ekstra bisey cikarsa kaliyor. Hic dinlenemiyorum. Esim cocuklara bakarken ben evi supurup siliyorum. Isim uzayinca o da yoruldum demeye basliyor veya cocuklar bana gelmek istiyor vs.. Kolay maddeleri yapiyorum priz avize silmek vb.

Ayyynı şeyler banada oluyor ve oldu:işsiz:
Olsun napalım olduğu kadar olmadığı kader.amaaa kader de gayrete aşıkmışHoppa

X