Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/ozmuayene.865987/buradaki gibi muayene yapmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. sosyoloji12
2. ftemiz
3. anka_misali
4. __ATALANTE
5. eflalim
6. dagci
7. naz__24
8. Littlebutterfly
9. Areser
10. bi kahve
11. yesa1
12. kelebek25
13. cnntrm
14. yesilkubbe
15. Nill41
16.catuke
17._VUSLAT_
18. mirjam
19.pinhan16

Dün gece yaptım ama yazmak için geç kaldım sanırım.

Ya aslinda cok haklisin. Diger topike de yazacaktim. Yalniz soyle bir durum var. Dun saat 03.45 ti uyudugumda. Sonra 15 dk daha bekleyip yazabilirdim diye uyuyakalmisim. Derken ruyamda odev verdigimi gorup :KK70: uyandim. :KK70: saat 5 ti gozumun yarisi acik baktim kimse yazmayinca buraya yazip geri dondum uykuma.

Bir de duzenlemeyi dusundugumden yazmadim. Yani herkes kek sevwr sevmez. Nitekim Yesanin kocası sevmiyormus. Alternatifiyle yazarim diye dusundum:KK68::KK68:

canımmmmmmmmmmmmm boşver sen alternatifi ne olacak ofistekiler sevinir hem onlara yapacağım akşam, pek de anlamam kekten ama bakarım netten artık :KK19::KK68::KK68:

Selam
yesa yesa canım verdiğim aradan sonradan kabul ederseniz tekrar dönüyorum

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa canım o nasıl söz yahu sana her zaman yer var :KK19:

Bende geldim temizliği çoook sevsemde çok üşeniyorum :eek: Sor ne işin var .. Hiiç :KK12::KK58:

oooooooooooooo hoşgeldin canım

Bugünkü ödev kek yapmak :KK19: önce onunla başla :KK50:

Sonra da haftalık ödevler ile devam edersin :21:

Günaydın ama ben kek yapamam çünkü fırınım bozuk:KK43: kekide pek güzel yapardım tüh

Günaydınnnnn. Ben kek yapamam ama :KK43:
Kızım yemek ister ama şekeri var yiyince çok yükseliyor :KK43:
Alternatif olarak ne yapsam işte onu bulmam lazım :KK66:

Kekimi yaptım suan fırında pişiyor sonra foto atarım oğlum cok sevinecek bu işe ne zamandır kek istiyordu bi de komşuların tabakları vardı geri verirken boş vermeyeceğim içine kek koyarım....

Kızlar kek yapamayanlar @Bi kahve ve Nego Nego güzel bir sofra hazırlayın akşam için, çocuklarla, eşinizle misafir sofrası tadında bir akşam yemeği olsun :KK68:
Yırttım bundan da yırttım bugün yemekler dışardan :KK70: :KK70:
Ama harika bir kahvaltı hazırlayabilirim.
Kızımın öğretmeni raporlu diye evde. Eşim de daha gitmedi. Kahve mi içip şöyle kallavi bşr kahvaltı hazırlayayım :KK66:

Kekteki maksat sevdiklerimizi sevindirmek. Aynen yesanin dedigi gibi ozenli bir aksam yemegi de aile tadimiza katkida bulunacaktir.

Kizlar 405. Sayfadaki uzuuun mesaji lutfen okuyabilir misiniz. Yesa, kizlarin listesi telde yok. Sen etiketler misin okumalari icin. Simdilik 2 kisisiniz okuyan.

kek

Eklentiler

• ghdhydy.jpg
    ghdhydy.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 50
  • yhytyt.jpg
    yhytyt.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 54
  • jkjkjj.jpg
    jkjkjj.jpg
    131,1 KB · Görüntüleme: 56
X