Küllerden Doğmak Vol.2

valla pek tebriklik yanım yok canım okul açıldığından beri hiçbir iş yapamıyorum evi pislik götürüyor :KK43: burdaki ödevler de olmasa ne oluruz bilmem:KK48:
Insanin mutlu huzurlu yuvasi olsunda birak pislik gotursun canm ama keske 3u bir arada olsa temiz mutlu huzurlu :KK37: ama hersey dort dortluk olmuyor malesefdx

Insanin mutlu huzurlu yuvasi olsunda birak pislik gotursun canm ama keske 3u bir arada olsa temiz mutlu huzurlu :KK37: ama hersey dort dortluk olmuyor malesefdx

cidden olsa ya öyle bir şey.. çok şükür çocuğun yaramazlığı ve evimin pisliği dışında bir sorunum yok ama bir misafir gelse evde yok numarası bile yapamam çocuk benden önce koşuyor kapıya ben açıcam diye :KK70::KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/ozmuayene.865987/buradaki gibi muayene yapmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. sosyoloji12
2. ftemiz
3. anka_misali
4. __ATALANTE
5. eflalim
6. dagci
7. naz__24
8. Littlebutterfly
9. Areser
10. bi kahve
11. yesa1
12. kelebek25
13. cnntrm
14. yesilkubbe
15. Nill41
16.catuke
17._VUSLAT_
18. mirjam

gorevi kim verdi bilmiyorum ama cok iyi dusunmus cok tesekurler..

Çok hastayım ölüyorum bu sefer kesin :KK43:
Geçmiş olsun canım deme öle bak ben öldümmü çok hasta oldum hala var inş iyi olursun tez vakitte:KK60:

Bu arada @yesa1cim bütün görevler tmm yanlız bu hafta benden para biriktirmemi beklemeyin çünkü davetimiz var ve masrafımız çok :KK23:önceden birikmişlere saysak olmazmı:KK64:

Kızçeler... En son yazdığım yazından bu zamana kadar ki geçmişi okudum. Okuyunca dakikalar geçiyor, okumayınca da içime sinmiyor ne yapayım.. Ama zaman o kadar önemliki... Hepinizi çok seviyorum.

caım benim kızım 5 ay olacak kreşe başlayalı ama inan beni eve gelince çok yoruyor. sürekli ilgi istiyor. sebepsiz yere devamlı ağlyor. öğretmeni bunların çok normal olduğunu bütün gün özlediği için iyi yada kötü ilgi çekmek istiyorlar dedi. bazen kızmak bile çocukların algısında ilgi olarak algılanıyormuş.

sana tavsiyem sadece sabır. zamanla sabah ağlamaları geçer .
sürekli ilgi isteme bende de var. ne yaparım acaba. tek başına oyun kuramıyor ve çok yoruluyorum.

Merhabalar
Aranıza katılmak istiyorum yeni ev aldım öyle güzel ki Rabbim hepinize çok çok daha güzellerini nasip etsin hayal bile etmediğim kadar güzel
Ve Rabb'ime şükürler olsun eşyalarımı da yeniledim tam hayalini kurduğum gibi oldu
hoş geldin. ne kadar güzel dua etmişsin. içten. böyle kalbin olduğu için en kısa zamanda düzeleceğine inanıyorum ben. sana önerim evi güzelce bir sirkeli suyla temizle dualar ede ede. Rabbim gönlüne ferahlık versin.Bizler için ettiğin Duana da amin diyeyim..

kizlar bana bi el atin ben emziriyorum yapammi yinede
sut kitlesiyle otekini naisl ayirt eedeyim ben anlamamki
ben emzirdiğim için yapmadım. İlk ayımda yapmıştım bezelerden doktora gidip muayene oldum. Emzirme ile alakalı dedi.

@bendimahi canım meme tüberküloz u şöyle oluyor. Mastit in en yüksek mertebesi.
Şuan süt vermiyorum sütüm yok ama ona rağmen mastit oluyorum yani süt kanallarım iltihap oluyor sonra apse ye dönüşüyor. O apse yi meme kenarını keserek boşaltıyorlar. 4 kerecik kestiler sağolsunlar beyaz önlüklüler :KK66:
Tek çözümü süt kanallarının çıkarılması.
Dün yine acı başladı topluyor 2 güne 3 memeli olurum artık. Acısı berbat birşey. Ameliyat olup süt kanallarını aldırcam da kızanlara kim bakacak.
Böyle idare ediyorum küçük kesiklerle. Yine de çok şükür.
Sana hep dua ediyorum. O kadar güçlü bir kadınsın ki. Rabbim imtihanını kolay etsin. Mutlaka okumuşsundur ama "çocuğunuza sınır koyma" yı oku derim. Bir de eşinle beraber sizde gidin psikoloğa. Haftada 1 de gelse ortak davranabilmeniz çok önemli

bahar temizliği yapıyorum hergün bir oda baştan aşağıya temizliyorum.bittikten sonra size katılıcam inş.:KK76:
merhaba

Sen süpersin maşallah. Hem iş, hem ev işi hem spor maşallah.
Ben de bi heves başlıyorum leslie ye ama devamını getiremiyorum. Gerçi başladığım hiç bir işin devamını getiremiyorum ve bu beni çok mutsuz ediyor aslında. Çok maymun iştahlıyım sürekli yeni şeylere başlayıp bırakıyorum:KK43:
ben de öyleyim. maymun iştahlı. kitap bitiremiyorum aylardır. 7 yarım kitabım var. o yüzden düello ayarladım sağ olsun yesa yesa ile yapıyoruz

Kizlar bugun mutfagmi ve buzdolabin ustjnu her tarafni camasir suyuyla sildim. Aslnda gecen yag cozle sildim ama icime sinmedi. O an da da camasr suyu yoktu evde. Buzdolabini ocagi cevresini. Servisin ustunu masamin ustunu mikrodalgami guzelceee temizledim sildimmmm... ve yemege de gittikkk ohh hic batmadi mis gbi olduuuuuuuu :21: valla calismayipta evde oturma isini ben pek bir sevdimmm. Ohh istedgmi istedigimzaman yapiorumm. Tabisi cocugumda yok ama olsun smsilik memnunummm. Su an ki duygularmi paylasmak istedimmmm. Benim yazimi sonuna kadar okudugunuz icin cok tesekkur eder sevgi ve saygimi sunuyorummm :KK52:herkese mutluluklar diliyorumm :KK60: :KK36:
ay sen buna yazı mı diyorsun. bunu okuyunca acaba benim yazdıklarımı kimse okumuyor mu diye düşünmeden edemedim. O kadar uzun yazıyorum ki yazında :KK70:

18. mirjam

gorevi kim verdi bilmiyorum ama cok iyi dusunmus cok tesekurler..
rica ederim. günlük ödevleri bildirim topiğinden bakabilirsin kimin verdiğine.

Gelgelelim psikolog-pedagog için özele mi gidiyorsunuz? Benim sorduklarım hep çok yüksek ücret söylediler. Ben de emin olamıyorum. İşe yarar mı, nasıl karşılanır vs diye.

tatlı kuşlar. sizlere bir kaç ÖNEMLİ şey söylemek istiyorum.

Eğer yapabiliyorsanız, topike tekrar geldiğinizde, son yazdığınız mesajdan sonra yazılanlara göz atın okuyun.

Böylece aynı sorular defalarca sorulmaz. Yesacık aynı şeyleri anlatmaktan gocunmaz ama gene de kıyamıyorum ona. Günlük ödev ve haftalık görevlerimiz zaten diğer topikte. Ve sayfalarca yazı okumayıp rahat edin diye orayı bildirim harici kullanmıyoruz. Bir zahmet her gün ilk işiniz oraya gidip bugün ne ödev verilmiş diye bakmak olsun burada sormayın. ya da bir kaç sayfa geriye gidip bakın.

Ve gene eğer yapabiliyorsanız, önemli gördüğünüz bir şey için etiketleme yapın. örneğin ben bu yazdığım mesajı herkesin okumasını istiyorum. etiketleme şöyle yapılır: "@kişinin adı" zaten yazmaya başlarken hemen çıkıyor. Siz de fotoyu tıklıyorsunuz, kişi etiketleniyor. Yada özellikle bana sormak istediğiniz, söylemek istediğiniz bir şey olursa. Ya da mesajda benden bahsedecekseniz. Çünkü gerçekten vakit ayırmaya çalışınca bu saat oluyor (Saat geceyarısı 02:00) Ya çocuklarımdan, ya evimden yadauykumdan çalıyorum. Dün kazen özelden yazmış herkese. Bana da atıp destekler misin deyince, bunu ödev vereyim iyisi mi dedim ve uyumadım dün gece 04:00 te ayakta durayım diye. Böyle garibimsi bir sorumluluk duygusu işte.... Bundan sonra sadece etiketlenenleri okumaya çalışacağım eğer müsaade ederseniz :KK22:

Son olarak, 2 gündür bir şey farkediyorum. Günlük ödev listeye eklenirken arada arkadaşlarımızın isimlerini atlıyoruz. En son listeyi değil daha önceki listeyi bulup alıntılıyoruz. Eğer gözden kaçarsa o arkadaş yapmamış oluyor. Bu konuda hassas davranalım. Ben ayna görevini düzelterek ekledim. @La_vinya kaynamıştı arada.

Mesajımı sabırla okuduğunuz için başta Nill41 Nill41 olmak üzere hepinize teşekkürler

kizlar parmagim çok aciyor benim :KK43:
dr azalrak geçer demisti geçmiyorki, çocugu emzirmek için memeyi açana kdr çekdigil izdirabi bilemezsiniz:KK43:
dolama dedikleri sey oldu galiba
napicam ben:cry::cry::cry::cry:

Neeee kek mi benim eşimin tatlıya arası yok ben de dikkat etmeye çalışıyorum. Neyse yapabilirsem yapayım da ofis e götüreyim

:KK50::KK19:

MaRaL_ MaRaL_ canım gitsen bi hastaneye :KK19:

Nill41 Nill41 rica ederim canım benim :KK50:
arkadasim hastanede çok bekltirler dedi bakmak için
5-6 saat bekleniyormu$:KK43:
ben o kadar hiç bi yere gidememki çocuklardan :KK43:((

arkadasim hastanede çok bekltirler dedi bakmak için
5-6 saat bekleniyormu$:KK43:
ben o kadar hiç bi yere gidememki çocuklardan :KK43:((

Canım o zaman mesai saatleri dışında acil e gitsen. Oralarda durum nasıl işliyor bilmiyorum ama :KK19:

@2KediAnnesi vardı bir zamanlar ama sonra iğne vuruldu gelemedi. Acaba şimdi nasıl :KK50:gelecek mi aramıza tekrardan :KK49:

Canım o zaman mesai saatleri dışında acil e gitsen. Oralarda durum nasıl işliyor bilmiyorum ama :KK19:

@2KediAnnesi vardı bir zamanlar ama sonra iğne vuruldu gelemedi. Acaba şimdi nasıl :KK50:gelecek mi aramıza tekrardan :KK49:
Buyuk sehrde ysıuorum cnm.sadece nı tanr buyuk bu egıtım hastanesı var.ıkı tanede ozel klınık var.baska yok:KK43:.gecmezse gudecem mecbur

ayy inanmıyorum daha bu sabah kalkıp kek yaptım akşama annemler gelicek diyeee.. Çok mutlu oldum vallahi şuandaa :KK70:

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa şansa bak yaaaaaaaaaaaaaa :KK45::KK45:

Buyuk sehrde ysıuorum cnm.sadece nı tanr buyuk bu egıtım hastanesı var.ıkı tanede ozel klınık var.baska yok:KK43:.gecmezse gudecem mecbur

Bence de canım hem belli olmaz 5-6 saat bekletmezler, halledip gelirsin hemen :KK68:

Feraceli Feraceli sana da günaydın canım benimmmm :KK19:

K kelebek25 özletme canım kendin, yahu :KK50:

ayy inanmıyorum daha bu sabah kalkıp kek yaptım akşama annemler gelicek diyeee.. Çok mutlu oldum vallahi şuandaa :KK70:

Canım şimdi deger topiğe baktım ödev ne die ama yok buraya baktım burda yazılı diğer yaptikte ödev olamayacakmıydı?

Ya aslinda cok haklisin. Diger topike de yazacaktim. Yalniz soyle bir durum var. Dun saat 03.45 ti uyudugumda. Sonra 15 dk daha bekleyip yazabilirdim diye uyuyakalmisim. Derken ruyamda odev verdigimi gorup :KK70: uyandim. :KK70: saat 5 ti gozumun yarisi acik baktim kimse yazmayinca buraya yazip geri dondum uykuma.

Bir de duzenlemeyi dusundugumden yazmadim. Yani herkes kek sevwr sevmez. Nitekim Yesanin kocası sevmiyormus. Alternatifiyle yazarim diye dusundum:KK68::KK68:

X