Küllerden Doğmak Vol.2

Ben hafta sonu bitirmiştim ütümü, bugün sadece oğluma pantolon ütüledim. Onlar yıkanmamış sepette kalmış hafta sonu;D

Kizlar telefondan cok zor oluyor ama kazanin sag tarafinda şöyle bi cubuk var,cevirip cikariyorum güzel yikayip takiyorum

bide kizlar beni listeden atmislar,rica etsem biriniz ekleyebilir misiniz ?

hmm model farkı var canım benim ordaki zımbırtı tıpa gibi bir şey çıkarıp içine su doldurup çalkalıyorum sadece

BUGÜNKÜ ÖDEV (12 EKİM 2015)
En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9.Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma
12. Bi kahve
13.Nill41
14. Melegimkorusun
15. Anka_misali

20 30 ütü yapan arkadaşlar ne ütülüyorsunuz çok merak ettim. Ben iç çamaşırlarımızı da ütülerim ama hiç o kadar çıkmaz hepsi...
Çok mu kıyafetiniz var?

çokluktan değil canım benim birikmişlikten ve şimdi tabi istisnai bir durum olarak kışlıkların tamamının yıkanmakta olmasının da etkisi var iç çamaşırlarını ben de ütülüyorum bir de çocuk küçük vs vs

vee 33 parça daha ütülendi toplamda 60 oldu :)) 1-2 parça daha vardı aslında ama ütünün suyu bitti nasılsa çamaşırlar kurudukça devamı gelecek diye bıraktım :) ütü biriktirmişliğim çoktur aslında ama bu kadarı bana bile fazla geldi neyse ki havalar soğudu rahat rahat ütü yapılır artık

En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9. Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma
12. Bi kahve
13. Nill41
14. Melegimkorusun
15. Anka_misali
16. Statistician
17. Maral_

En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9. Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma
12. Bi kahve
13. Nill41
14. Melegimkorusun
15. Anka_misali
16. Statistician
17. Maral_
18. elifcino

Kızlar ben kapalıyum ıkı yıldur.şallar ıyı duruyorda esarpları nasıl koyucsm.bozılup duruyor duzledıgım katladıgım..onlarıda mı atsam:KK53:

Sonradan olunca bı alışamadım o yuzden zaman belırttım.

20 30 ütü yapan arkadaşlar ne ütülüyorsunuz çok merak ettim. Ben iç çamaşırlarımızı da ütülerim ama hiç o kadar çıkmaz hepsi...
Çok mu kıyafetiniz var?[/QUOTE]

Ben kisliklari cikardim o yuzden fazla oldu nevresimlerde vardi birde biriktirince oyle oluyo :KK70:

En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9. Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma
12. Bi kahve
13. Nill41
14. Melegimkorusun
15. Anka_misali
16. Statistician
17. Maral_
18. elifcino
19.ftemiz

Çok mu kıyafetiniz var?

Ben kisliklari cikardim o yuzden fazla oldu nevresimlerde vardi birde biriktirince oyle oluyo :KK70:[/QUOTE]
Benımkı bırıkdıgı ıcın oyle olıyor.ıc ıc camasurı utulemıyom.gercı burfa zırt pırt utu odevı gelınce o kdr olmıyır.:-)dun utum yokdu bemımde dolaptan cıkanlar ı utuledım

Bıde bız beş kişiyız:)

X