Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV (12 EKİM 2015)
En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9. Littlebutterlfy
10. cnntrm
11. ayseyma
12. Bi kahve
13. Nill41
14. Melegimkorusun
15. Anka_misali
16. Statistician
17. Maral_
18. elifcino
19.ftemiz
20.pinhan16

günaydın herkese.:)
Evdekı aynaları sılmek olsun bugunk odev
iyi basitmiş canım.
kaç haftadır çok sürekli işle geçirince bu hafta enerjim bitti.
pek iş yapmıyorum.
ayna da kolay bir ödev.:)
20 30 ütü yapan arkadaşlar ne ütülüyorsunuz çok merak ettim. Ben iç çamaşırlarımızı da ütülerim ama hiç o kadar çıkmaz hepsi...
Çok mu kıyafetiniz var?

Ben kisliklari cikardim o yuzden fazla oldu nevresimlerde vardi birde biriktirince oyle oluyo :KK70:[/QUOTE]
benim birikmişti kaç haftadır.
5 kişiyiz ve iç çamaşır hariç her şey ütüleniyor.
60-70 vardır bizimki de.geçen hafta bitirdim nihayet.
şimdi çıkanı hemen ütülüyorum korkudan.
Ayy kızlar bugün kreste 8. günü oğlumun ilk kez bugün aglamadan girdi içeri çok mutlu oldum paylaşmak istedim :) aynalarima hiç elim degmemisti geldigimden beri iyi oldu bu arada
alışır canım merak etme.
başta hepsi ağlıyor.
sen kararlı ve sakin dur daha relaks olur.:)

benim kızım da 3 yaşında.geçen yıldan bu yana gidiyor.
hala sabahları ağladığı oluyor uykusunu alamadığı için.
ama okulunu seviyor kuzular.:)
kaç yaşında oğlunuz benim oğlum 3.5 yaşında kapıdan sokamıyorum
içeri beraber girin.
yanında olduğunuzu görsün.
yanında kalma süresini hergün azaltın.
sınıfına hiç girmeyin.
arada sınıftan çıkıp sizi görmek ister.
görüp sınıfa girmesini söylersiniz.
yavaş yavaş alışır.

Kızlar ben kapalıyum ıkı yıldur.şallar ıyı duruyorda esarpları nasıl koyucsm.bozılup duruyor duzledıgım katladıgım..onlarıda mı atsam:KK53:

Sonradan olunca bı alışamadım o yuzden zaman belırttım.

Canım bende hiç eşarp takmıyorum,Şal kullanıyorum :KK51:1 tane eşarbım var oda benim Gözüme batıp duruyor atmak olmaz ama hediye edebilirsin :KK52:benim hiç kullanılmamış iyi bi marka bi gün takarım diye duruyor öleo_Oben de vereyim bari birine.

Kızlar ben kapalıyum ıkı yıldur.şallar ıyı duruyorda esarpları nasıl koyucsm.bozılup duruyor duzledıgım katladıgım..onlarıda mı atsam:KK53:

Sonradan olunca bı alışamadım o yuzden zaman belırttım.

Canım bende hiç eşarp takmıyorum,Şal kullanıyorum :KK51:1 tane eşarbım var oda benim Gözüme batıp duruyor atmak olmaz ama hediye edebilirsin :KK52:benim hiç kullanılmamış iyi bi marka bi gün takarım diye duruyor öleo_Oben de vereyim bari birine.
modansa da esarp askisi diye arattir. 25 tl fiyati var. Tek esarbi mandalla ipe yada mantar panoya tutturabilirsin raptiye ile. Sallar katlanip dolaba konulursa kat izi olmaz mi?

modansa da esarp askisi diye arattir. 25 tl fiyati var. Tek esarbi mandalla ipe yada mantar panoya tutturabilirsin raptiye ile. Sallar katlanip dolaba konulursa kat izi olmaz mi?
Evet biraz kat izi oluyor ama başörtü kadar kırışmıyor şallar o yönden çok iyi,ben başörtü takamıyorum beceremiyorum :KK53:o yüzden de hiç almıyorum

Günaydın kızlarrrr :KK60:bugün daha iyiyim inş yesa yesa tül güneşlik Yıkama işi tmm kaldı bi görevim:KK73: o neydi onuda unuttum ya neyse :confused: bugün aynaları silecekdim zaten MaRaL_ MaRaL_ :KK5:Süpersin canım:KK74:

bunlar canım benim :)

En az iki odanın perdelerini/fonlarını/güneşliklerini yıkamak yada yıkatmak
Takıları düzenlemek, kutulamak, temizlemek, kullanılmayanları elden çıkarmak
2 dolabı içli dışlı düzenlemek temizlemek (Banyo, portmanto, yatak odası.. Artık hangi dolabınızın ihtiyacı varsa)
Kütüphaneyi ve kitapları baştan aşağı temizlemek düzenlemek. Asla okunmayacak kitapları elden çıkarmak. Son 3 aydır herhangi bir kitap okumamışsanız bir tane kitap sipariş etmek. (Kitap istediğiniz içerikte olabilir.)
Harcamalarınızı kontrol etmek. Gereksiz kalemleri sınırlandırmak. Göz önüne estetik bir kumbara almak yada yapmak. Para biriktirmeye başlamak.

bunlar canım benim :)

En az iki odanın perdelerini/fonlarını/güneşliklerini yıkamak yada yıkatmak
Takıları düzenlemek, kutulamak, temizlemek, kullanılmayanları elden çıkarmak
2 dolabı içli dışlı düzenlemek temizlemek (Banyo, portmanto, yatak odası.. Artık hangi dolabınızın ihtiyacı varsa)
Kütüphaneyi ve kitapları baştan aşağı temizlemek düzenlemek. Asla okunmayacak kitapları elden çıkarmak. Son 3 aydır herhangi bir kitap okumamışsanız bir tane kitap sipariş etmek. (Kitap istediğiniz içerikte olabilir.)
Harcamalarınızı kontrol etmek. Gereksiz kalemleri sınırlandırmak. Göz önüne estetik bir kumbara almak yada yapmak. Para biriktirmeye başlamak.
Sağol canım :KK60:dolap düzenleme kaldı o da çocukların gardolabı çok şükür odaları dün boyandı bugün gardolap düzenlicem inş verilecek çok Kıyafet var baya rahatlıcak dolap:KK9:

kaç yaşında oğlunuz benim oğlum 3.5 yaşında kapıdan sokamıyorum

3 yaşını 3ay geçti 8temmuz doğumlu bizimki içeri bizimle girdi ama sinifa girmedi ilk gün sonra ağlayarak öğretmenin kucağına verdik zorla kendimiz de kameradan takip ettik tabi birkaç saatlik bıraktık başta 4. gün tam gün kaldı uyku saati de dahil. Ama hala orda yemek yemiyor

Merhaba hanımlar hastalık mahvetti beni dünün ödevini bile yapamadım günlük işler anca, haftalık görevlerde duruyor hiç canım istemiyor bir şey yapmak:KK43:

Merhaba hanımlar hastalık mahvetti beni dünün ödevini bile yapamadım günlük işler anca, haftalık görevlerde duruyor hiç canım istemiyor bir şey yapmak:KK43:

Bende hastayım.. Geçmiş olsun sanada :KK43:

Ben dünkü ödevi istesemde yapamazdım.. Çalışan birisi için ütü haftaiçi imkansızz.. :)

Bende hastayım.. Geçmiş olsun sanada :KK43:

Ben dünkü ödevi istesemde yapamazdım.. Çalışan birisi için ütü haftaiçi imkansızz.. :)
Sağol canım sana da geçmiş olsun

Ben çalışmıyorum ama iki çocuğum var üçümüzde hastayız biri emekleyen bebek biri kreşe giden kuzum:) onlara zor yetişir oldum hastalıktan, nazara mı geldim nedir:) ütümde azdı aslında çıkardım yapamadım bir türlü

İyi ödev kolaymış, Allah tan böyle bi yarışma ya girdik yoksa iyice asardım bu bozuk havalarda ev işlerini ki zaten asıyorum yani nasıl dağılıyor anlamıyorum dağınıkken de temiz ev bile pişmiş gibi duruyor gerçekten. Düzen önemli

İyi ödev kolaymış, Allah tan böyle bi yarışma ya girdik yoksa iyice asardım bu bozuk havalarda ev işlerini ki zaten asıyorum yani nasıl dağılıyor anlamıyorum dağınıkken de temiz ev bile pişmiş gibi duruyor gerçekten. Düzen önemli
benim dolaplar duzen gordu valla yemioyom içmiyom uyumuyom dolap duzenliyom
normalde keyfime bakarim ben :KK45::KK45::KK45:

Sağol canım sana da geçmiş olsun

Ben çalışmıyorum ama iki çocuğum var üçümüzde hastayız biri emekleyen bebek biri kreşe giden kuzum:) onlara zor yetişir oldum hastalıktan, nazara mı geldim nedir:) ütümde azdı aslında çıkardım yapamadım bir türlü
geçmis olsun canim
haavlr serinleyince mecbur hastalikalr jkapida oluuyor
benimkielr de tek tuk oksuryor :KK43:

esarp çok fzlaaa:KK43:
30 tane var belki, kapaninca herkes hediye etti
bende aldim heryer doldu esarp
sal da iz oluyor ama mecbur katlioyorum baska nasil olcak :KK43:
esarplari diyorum hi kutunun içje atsam boyle pazardaki saticilar gibi kirismaz belki :))
hepsi daginik olunca :)

X