Küllerden Doğmak Vol.2

chentiq chentiq ve yesa yesa iki odanın perdesi denmiş ya, ben bayram önü mutfak hariç yıkamıştım, sadece mutfağı yapsam kabul olur mu?

Birde yazmıştım tv ünitem de benim kitaplarım geçen haftanın görevinde orayı düzenlemiştim zaten, bu durumda tamam oluyor değil mi:)

Oğlumun kumbarası var bir tanede kendime yapayım bari hoş biriktirmem çok zor benim:)

Birde dolap içi denmiş, yazlık kışlık olayında zaten kendi dolabımı çocukların dolabını düzenledim, portmantoda verilmişti daha önce düzenli, ne yapayım şimdi?

Hanımlar günlük ödev fikirleri vermek istiyorum:)

Dikiş kutusu düzenlemek

Çantalarımızın içinde kalan ıvır zıvır fatura mendil vs. temizlemek:)

Kendimize bakım yapmak

Cüzdanımızın içini düzenlemek

BUGÜNKÜ ÖDEV (13 EKİM 2015)
Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Patoloji[/QUOTE]
2.eflalim

Ayy hanımlar iç çamaşırıda mı ütülüyorsunuz ben birde onları ütülesem sabah akşam ütü yaparım bıktım ütüden:KK45::KK45: eşimin gömlekleri pantolonları ayrı yıkıyorum haliyle birikiyor zaten onları ütülemek işkenc eçift ütü olmasın jilet gibi olsun diye gözüm bozulacak:KK45: yani bebişinkileri bile ütülemiyorum artık gına geldi ütüden:rolleyes::rolleyes:

çok geçmiş olsun NAZ24 NAZ24 cım.

çok geçmiş olsun @kelebek25 cim.yeterki onlar iyi olsunlar:emir_bebek:

çok geçmiş olsun Nego Nego cim.

çok geçmiş olsun @anathema8, cim.
teşekkür ederim:)
haftalık ödevlerde sadece perde yıkama işim kaldı kızlar:KK23:.hava bugün çok güzel ama ben ve kızım dün biraz şifayı kapmışız .bugüne tüm camlarımı silerim diyordum ama kalacak sanırım.perdelerimide birazdan makineye atacağım:KK52:ve haftalık görevler tamamdır.:KK9:
çok geçmiş olsun
Kızlar çok hastayım beni mazur görün günlük ödevleri yapamıyorum :KK43: haftalıkları yapıcam inş yarın daha iyi olurum.
çok geçmiş olsun
çocuk olunca öyle oluyor maalesef :KK43: benimki de nasıl becerdiyse ayakkabı dolabının raflarını indirdi yere yemekten önce :KK43: napalım canları sağolsun kendilerine zarar vermesinler de... benim oğlan da çok zor bir çocuk şimdi kreşe yeni başlamanın şerefine evde bize kök söktürüyor. geçici bir süreç diye kendimi avutmaya sakinleştirmeye çalışıyorum. yoksa çok zor
benimkide evde kök söktürüyor orda sözünü geçiremiyor evde bana yapıyor yapacağını
yaaaaaaaaaaaa nilll çok tatlısın :KK68::KK68: hayır nil'e kızma chentiq bana kız :KK53::KK53:
hayır hayır bana:KK70:
Kızlar ben kapalıyum ıkı yıldur.şallar ıyı duruyorda esarpları nasıl koyucsm.bozılup duruyor duzledıgım katladıgım..onlarıda mı atsam:KK53:

Sonradan olunca bı alışamadım o yuzden zaman belırttım.
canım uçlarından asacak bir yer bul mesela kapı arakası askıları var ya onlardan alıp dolap içine onu asabilirsin eşarplarıda uçlarından tuttur kat izi olmaz, ben katlıyorum zaten genelde aynı eşarbı örtüyorum:)
Ayy kızlar bugün kreste 8. günü oğlumun ilk kez bugün aglamadan girdi içeri çok mutlu oldum paylaşmak istedim :) aynalarima hiç elim degmemisti geldigimden beri iyi oldu bu arada
hadi gözünaydın
modansa da esarp askisi diye arattir. 25 tl fiyati var. Tek esarbi mandalla ipe yada mantar panoya tutturabilirsin raptiye ile. Sallar katlanip dolaba konulursa kat izi olmaz mi?
evet aynen böyle bir şey lazım MaRaL_ MaRaL_ :)
Evet biraz kat izi oluyor ama başörtü kadar kırışmıyor şallar o yönden çok iyi,ben başörtü takamıyorum beceremiyorum :KK53:o yüzden de hiç almıyorum
bende başörtüsünü rahat örtüyorum şalla aram yok ama şalım var:KK70:
geçmis olsun canim
haavlr serinleyince mecbur hastalikalr jkapida oluuyor
benimkielr de tek tuk oksuryor :KK43:

sağol canım oğlum kreşten kaptı bizede geçti maalesef

"eflalim, post: 43014199, member: 214143"]BUGÜNKÜ ÖDEV (13 EKİM 2015)
Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Patoloji
2.eflali
3. Ruzgarinannesii

ay bilmeden yapmisim odevi ne mutlu oldummm :))

chentiq chentiq ve yesa yesa iki odanın perdesi denmiş ya, ben bayram önü mutfak hariç yıkamıştım, sadece mutfağı yapsam kabul olur mu?
Birde yazmıştım tv ünitem de benim kitaplarım geçen haftanın görevinde orayı düzenlemiştim zaten, bu durumda tamam oluyor değil mi:)
Oğlumun kumbarası var bir tanede kendime yapayım bari hoş biriktirmem çok zor benim:)
Birde dolap içi denmiş, yazlık kışlık olayında zaten kendi dolabımı çocukların dolabını düzenledim, portmantoda verilmişti daha önce düzenli, ne yapayım şimdi?

Canım kabul oluyor, extra ya da alternatif yok çünkü gelecek haftalarda zorlanacağız :KK50:

Dikiş kutusu düzenlemek
Kendimize bakım yapmak

Aynen canım yaaaaaaaaaaaaaaaa :KK19::KK19: ama benim dikiş kutum yok :KK53:

Kızlar şu an için hiç verilmeyen ödevleri verelim, mesela bulaşıklık temizlemek çok güzeldi, farklı bir ödev varsa yazalım yoksa bekleyelim

:KK68:

Ne bulaşıklığı yahu kaşıklık diyecektim :KK53:

günlükler.png

Benimde aklımda birkaç ödev var haftalık ödevler için. günlük ödev sanırım ben hiç veremeyeceğim aslında gece çok kalkıyorum kızım uykuyu sevmeyen bir çocuk olduğu için ama onun odasında internet çekmiyor öyle oluncada yazamıyorumda. ama azmedip bir gün bende günlük ödev vereeceğim inşallah

Dikiş kutusu düzenlemek

Kendimize bakım yapmak

bencede çok güzel öneriler hatta özellikle çanta içi düzenlemeye çok ihtiyacım var bi zaman bulamadım.

ben aynaları hafta sonu silmiştim sabah görev verilince aynalara şöyle bir baktım tekrar hangi arada banyo aynası ile gardolabın aynaları iz olmuş. hadi dolaptakini benim süslü kızım el izi yapıyorda banyodaki izler kime ait :KK58:kesin eşim yapmıştır diş fırçalarken nasıl beceriyorsa:KK57::KK57:

esarp çok fzlaaa:KK43:
30 tane var belki, kapaninca herkes hediye etti
bende aldim heryer doldu esarp
sal da iz oluyor ama mecbur katlioyorum baska nasil olcak :KK43:
esarplari diyorum hi kutunun içje atsam boyle pazardaki saticilar gibi kirismaz belki :))
hepsi daginik olunca :)
bahsettigim askida 12 miknatis var. Her birine 3 esarp assan 36 esarp eder zaten.

duzenli olanlar icin yaptim diyorsun. Ayni sey gunluk odevler icin de gecerli..

Ne nil ne yesa. Bu gidisle herkese kizacagim. Oteki forumA yanlislikla yazmayan uc bes kisiyle bir ben kaldim heralde.

Canım kabul oluyor, extra ya da alternatif yok çünkü gelecek haftalarda zorlanacağız :KK50:

Aynen canım yaaaaaaaaaaaaaaaa :KK19::KK19: ama benim dikiş kutum yok :KK53:

Kızlar şu an için hiç verilmeyen ödevleri verelim, mesela bulaşıklık temizlemek çok güzeldi, farklı bir ödev varsa yazalım yoksa bekleyelim

:KK68:

alternatif olmasin zaten bu hafta hic yapasim yok, o yuzden odev orneklerini badit verdim:KK45:

ben aynaları hafta sonu silmiştim sabah görev verilince aynalara şöyle bir baktım tekrar hangi arada banyo aynası ile gardolabın aynaları iz olmuş. hadi dolaptakini benim süslü kızım el izi yapıyorda banyodaki izler kime ait :KK58:kesin eşim yapmıştır diş fırçalarken nasıl beceriyorsa:KK57::KK57:
benim esim tras olurken kopuk eder aynayi:KK11:
bahsettigim askida 12 miknatis var. Her birine 3 esarp assan 36 esarp eder zaten.

Ne nil ne yesa. Bu gidisle herkese kizacagim. Oteki forumA yanlislikla yazmayan uc bes kisiyle bir ben kaldim heralde.
super canim bu soruyu sormuyum daha:)

sefa merveye gicik oluyorum ben alisvereis yaptim geri iadede sorun oldu
baska yerde gorrusem bakayim bi :)
moda nisada ayni sefa merve gibi deilmi
yurt disinda olunca hiç uygun olmuyolar
posata ucretu ayri, banka nin afzaldan kesnitisi ayri

X