Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNÜN ÖDEVi (10 Ekim 2015)
Buzdolabının dışını üstü de dahil olmak üzere silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. catuke
2. _VUSLAT_
3.feraceli

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. catuke
2. _VUSLAT_
3.feraceli
4.Littlebutterfly

Merhaba kızlar ödevimi herkes beğenmiş çok sevindim❤️Lakin ben hala yapmadım :KK43: davet için kurabiye hazırladık kızlarla bu vakit oldu resminide atıcam size işde atıyorum :)Eki Görüntüle 1653118

Bunlarda ikramlar inş beğenirsiniz :KK51:

Eline sağlık nazcim bayıldım çok güzel olmuş oğlan kaç yaşında bu arada sünnet oldu mu yoksa yeni mi olacak

"Littlebutterfly, post: 42971174, member: 702603"]BUGÜNÜN ÖDEVi (10 Ekim 2015)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. catuke
2. _VUSLAT_
3.feraceli
4.Littlebutterfly[
5-seyhan77

"Littlebutterfly, post: 42971174, member: 702603"]BUGÜNÜN ÖDEVi (10 Ekim 2015)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. catuke
2. _VUSLAT_
3.feraceli
4.Littlebutterfly[
5-seyhan77

seyhan77 cimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sen nasıl alıntı yaptın yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok tatlısın şoklardayım şu an :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ütü için de ayrıyeten ellerine sağlık :KK68:

:KK43: bugün merkezi sistem kömürlü dairede doğalgaz dönüşümü yapıldı, hala da yapılıyor. mutfak ve giriş cehennem yeri gibi. her yer toz toprak içinde. onlar gidince sabaha kadar uğraşsam ancak temizlerim herhalde :KK43:

onlar çalışırken oğlanın odasının camını sildim, tül perdesi de yıkanıyor. aynı işlemi mutfağa da yapmam gerekecek. zaten hafta sonu için yeterince işim vardı, işler katmerlendi. bana bu hafta 5/10 yazarsınız artık :KK70:

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. catuke
2. _VUSLAT_
3.feraceli
4.Littlebutterfly[
5-seyhan77
6. Melegimkorusun

Haftalik odevdende kisliklari cikarmamistim bugun onlari cikarttip gardolabi bastan asagi sildim duzenledim ve kucuk banyodaki dolabi sildim; 2dolap ici duzenleme tamamlandi. taki cekmecesini sildim duzenledim kullanmadigim olmadigi icin elden cikarmam gereken taki tokada yok. Haftalik diger odevlerdende para biriktirme isi bizim evde ayakkabilikta kumra var hergun elimize gecen bozuk paralari oraya atiyoruz zaten bu odevde tamamlanmis oluyo sanirim. Daha ilk gunden haftalik odevden 3u tamamlanmis oldu.:KK73::confused:

Bem bugünün ödevini yapamıcam maaleseff. Oğlum hasta oldu bütün gün burnunu silmekten burnu kıpkırmızı oldu yavrumun :KK43: tabi gecede uyumadık. Bugün sadece evi toparlayabildim tabi bide yemek yaptım. Hiç halim yok çok uykum varrr. Yavrumunda çok uykusu var ama burnu bi rahat bırakmadıki uzun uzun uyusun :KK43:

Haftalik odevdende kisliklari cikarmamistim bugun onlari cikarttip gardolabi bastan asagi sildim duzenledim ve kucuk banyodaki dolabi sildim; 2dolap ici duzenleme tamamlandi. taki cekmecesini sildim duzenledim kullanmadigim olmadigi icin elden cikarmam gereken taki tokada yok. Haftalik diger odevlerdende para biriktirme isi bizim evde ayakkabilikta kumra var hergun elimize gecen bozuk paralari oraya atiyoruz zaten bu odevde tamamlanmis oluyo sanirim. Daha ilk gunden haftalik odevden 3u tamamlanmis oldu.:KK73::confused:

oohhhh mis canım evet ödevi tamamlanmış oluyorsun :KK50:

Bem bugünün ödevini yapamıcam maaleseff. Oğlum hasta oldu bütün gün burnunu silmekten burnu kıpkırmızı oldu yavrumun :KK43: tabi gecede uyumadık. Bugün sadece evi toparlayabildim tabi bide yemek yaptım. Hiç halim yok çok uykum varrr. Yavrumunda çok uykusu var ama burnu bi rahat bırakmadıki uzun uzun uyusun :KK43:

çoooooook geçmiş olsun canım benim oğluna :nazar::KK68:

X