Küllerden Doğmak Vol.2

İşde size günlük ödev 1 Ay'ı geçti buzdolabının dışı silinmedi üstüde dahil:KK1:alternatif ödev yok temiz olanda silsin lütfen :KK15:hadi ben yatar:KK16:

ooooooooooo valla süper olmuş, gözüme takılıp duruyordu, sileyim bari artık :KK49:

Benim bugün iş çooooooooooook, katılmak isteyen varsa aynı anda kalkıp halledelim işleri :KK17:

Nill41 Nill41 canım çok teşekkürler, ne olacak sanki yaa takma sen kafana hiç, nil cim bu arada ben normal perde, güneşlik falan ıslak takarım, hiç kurutup ütüleme yapmam, peki bu storları ıslak takabilir miyiz sence :eek:

bendimahi bendimahi isim sıkıntı olmaz sanırım canım yaaa 5 tane de günlük yapmışsın tamamdır işte daha ne olsun :KK49:

Melegimkorusun Melegimkorusun evet canım bu görevleri tamamla, bildirim yapmayı unutma, haftaya sen de listedesin :KK49:

Herkese hayırlı sabahlar. 3 gündür 3.52 de uyanıyorum nedense. 10 dk bekliyim ödevi yazayım diyorum uyuyakalıyorum :-)
Bu gun sabah ütü yaptım kalkar kalkmaz. Uyu görevi gelir diye heveslendim ama yok gelmemiş. Neyse zaten buzdolabını iç dış silmek istiyordum aradan çıkar...
Haftalık görevlerden kitaplık görevi tamam. Kitaplık da gitti dün. Fazla kaptırdım sanırım atma işine kendimi. Kolilenen kitapları da eşim götürdü. Oda nefes aldı.
Takım yoktu zaten. Kumbaram vardı. 4 te 3 oldu sanırım...

Herkese hayırlı sabahlar. 3 gündür 3.52 de uyanıyorum nedense. 10 dk bekliyim ödevi yazayım diyorum uyuyakalıyorum :-)
Bu gun sabah ütü yaptım kalkar kalkmaz. Uyu görevi gelir diye heveslendim ama yok gelmemiş. . 4 te 3 oldu sanırım...

Günaydin canım benim, öncelikle maşallah 5te 3 olmuş :KK68: ütü benim de var sen ben Findikfaresi123 Findikfaresi123 ütü yapalım beraber bugün :KK54:

günaydin kizlar ödev süpermis ama benim ütüm cok yapabilirim insallah

Benim de var canım A Anka nin de varmış, hadi kalkalım da ütü yapalım :KK68:

Gunaydin kizlar odev super olmus buzdolabimin icli disli silinneye ihtyaci vardi :)

Canım benim modemde arza var net çok yavaş bazende hiç girilmiyor alt yapı çalışmaları var şehirde ondan kaynaklı sorunlar oluşuyor malesef o yüzden gelemedim :oops:

Anladım canım benim chentiq'e bir sor, belki kabul eder, diğer konuya bir yaz

efser = 4 madde tamamlandı diye :KK50:

BUGÜNKÜ ÖDEV ( 9 EKİM 2015)
Televizyon ve cep telefonu temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. anka_misali
3. niglibe
4. nnightsaill
5. eniyikadinoyuncu
6. sosyoloji12
7. La_vinya
8. _VUSLAT_
9. seyhan77
10.Nill41
11-naz__24
12.maral
13. Ruzgarinannesii
14.Littlebutterfly
15.__ATALANTE
16.cnntrm
17.mirjam
18.bendimahi
19. eshma

eshma eshma ben hallettim canım :KK66:

çok sağol canım :KK68:

kızlar ben bu haftaki ödevleri çok beğendim. hep yapmayı istediğim düşündüüm görevler gelmiş harikasınız:KK74:

kızımın odasının perdelerinin yıkanmaya ihtiyacı var , portmanto ve aykkabılık tekrar elden geçmesi gerekiyor.

takıları için düzenleyici almıştım ne zamandır planlıyordum bu işi.

kitapları yazın elden geçirdim verilcekleri verdim ama en son arkadaşım bir poşet eski kpss kitaplarımı getirince bari onları atayım. kitap olayıda tamam. "montessori yöntemiyle harika çocuk nasıl yetiştirilir" okuyacağım kitap bu.

ve bizimde bir gelir gider tablomuz var. bu ay başından beri bakamamıştım tabloya vakit bulup. kumbaramız var hatta 3 kere kumbarayı boşaltıp nakit para aldık bile kızımla:):KK37:

Takım yok olsa dukkan sızın .
Kıtaplık yok evde.kuzımın baya kıtabı var .ona bı kutaplık ayarlayabılurım.alısverıse cıkmam lazım :).
Cocuklarımın kumbarası var.musrıf deılımdır ıhtıyacı alırım.ındırımı takıp eder kalıteyı ucuza alırım.bugun cevuz getıırıp satıcam 200kg.kucuk bı kar koyup satıyorum.

Perdelerı hafta ıcu yapabılırım.dolabıda

Ben kalkar kalkmaz yaptım canım ya. Hani utu ödevi gelirse yaptım diye yazacaktım hemen..:-) o yüzden yazmıştım...

Ben de yaptım canım ütümü :KK50:

Bu aradaaaaaaaaaaaaaaaaaa stor yıkadım balkonda eğer görev olmasa kimse beni balkonda stor yıkamaya ikna edemezdi :p

İki odanın da fonlarını attım makineye

Nill41 Nill41 canım o kadar kolay çıktı ki eşim işe gitti, ben de bir deneyim dedim, hemen çıktı, balkonda yıkadım hatta kuruttım bile yine balkonda, eşim gelince taktırırım artık çünkü takması zor gibi :KK19:

Canım takı düzenleyicinin fotoğrafını paylaşman mümkün mü acaba? Benim de böyle bir şeye ihtiyacım var, nereden aldın bu arada :KK68:
Mobilya_2684502.jpg

İşte bundan aldım canım. ben şok markete gelmişti ordan aldım ama birçok yerde satılıyor. ben pazarda bile gördüm.

ben işteyim şu an öğlene kadar. eve gidincede kızın uyku saati onu uyutmaya çalışacağım inşallah. bu sıralar hiç uyumuyor zorla savaşla uyutuyorum. neden öyle oldu anlamadım bu kız. o yüzden bu hafta zombi gibiyim. :KK57::KK57:

bugün evi süpürüp silmek istiyorum ki yarına kalmasın. yarın hem ev süpür sil, hem ütü falan derken çok yoruluyorum ve pazartesi dayak yemiş gibi işe geliyorum.

malesef eşimde birşeyin ucundan tutmaz.

sizin sayenizde biraz evle ilgilenir oldum. ama evde çok gerginim hatta evde hiçbirşeye yetişememek , kızımla yeterince vakit geçirememek, eşimin hiçbirşeye el atmaması , kendimi tamamen unutmaya başlamam beni çok sinirli ve gergin bi insan yaptı.:KK14::KK14:

ay kızlar bunu neden yazdım bilmiyorum ama sanırım içim biraz dolu o yüzden birileriyle paylaşmak istedim.

tam artık kadın alayım en azından büyük işleri o yapsın derken eşim yini bizi büyük bir krediye soktu 4-5 ay çok sıkışık olacağız. ona bütçede ayıramıyorum.

ah annem canım annem o gelince bana yardım ediyor sağolsun artık ne zaman gelirse o gelene kadar nasıl idare edeceğim bilmiyorum:cry::cry:

ben de dün buzdolanının içini kabaca derleyip toplayıp bazı yerlerini silmiş, düzenlemiştim, arada dağılıyor malum sebzeler buhar yapıyo poşetlerde falan el atmak gerekiyor,
derken yarın da dışını sileyim demiştim hatta ödev olarak vermek de geçti aklımdan ama kesin bu verilmiştir daha önce diye düşünmüştüm :)
zaten mübarek ben uyanana kadar çoktan ödev veriliyo :KK57:

X