Küllerden Doğmak Vol.2

Haftalık görevden 4 ü de tamamlandı. Ev kalabalık olunca kıyafet de fazla, yordu bayağı. Çocukların seneye kullanamayacağı kıyafetleri de ayırdım ihtiyacı olana vermek üzere... Çalışma masalarını silip düzenledim. Mutfak masası, sehpa silindi. Çok şükür bitti:)

Belli bi karışıklık olduğu...:-)
Devreler yandı tabii benim :-)

Normal canım ya o kadar çift ayakkabıyı duyunca hepimizin yandı :KK70::KK70::KK70:

Haftalık görevden 4 ü de tamamlandı. Ev kalabalık olunca kıyafet de fazla, yordu bayağı. Çocukların seneye kullanamayacağı kıyafetleri de ayırdım ihtiyacı olana vermek üzere... Çalışma masalarını silip düzenledim. Mutfak masası, sehpa silindi. Çok şükür bitti:)

vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy vuslatta bizim kervana katıldı :KK73::KK73::KK73:

8 EKİM GÜNLÜK ÖDEV
Forum sayfalarinda gezinirken gördüğümüz reklamlardan bize yakin olan/ilgilimizi ceken 5 tanesine tiklayip, bakmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. ftemiz
3. atalente
4. nnightsaill
5. dagci
6. eshma
7. eflalim
8. seyhan77
9. bendimahi
10. elifcino
11. eniyikadinoyuncu
12. chentiq
13. Littlebutterfly
14. _VUSLAT_
15. yesilkubbe
16. bendimahi
17. cnntrm
18. lavinya

@La_vinya canım ödevini yapınca listeyi son yayınlayan kişinin mesajına cevapla deyip, quote kelimelerini silip, kendi adını ekleyip listeyi tekrar yayınlayabilirsin :KK19:

Benimde şuanda 4 görevden 3 ü bitti yarın gardolap yapılacak,ben yazlık kışlık ayırmıyorum dolabım büyük kıyafetimizde az eşimle,oğlumu okula yoladıkdan sonra yapıcam :KK51:acelem yok daha vakit var:KK30:eşim gelsin daha bebik görmeye gidecez :emir_bebek:

Benimde şuanda 4 görevden 3 ü bitti yarın gardolap yapılacak,ben yazlık kışlık ayırmıyorum dolabım büyük kıyafetimizde az eşimle,oğlumu okula yoladıkdan sonra yapıcam :KK51:acelem yok daha vakit var:KK30:eşim gelsin daha bebik görmeye gidecez :emir_bebek:

aynen canım bizde de yazlık kışlık olayı yok, :KK49: neyse cumadan önce yapacaksın seni de 4'te 4 kervanına katılmış kabul ediyorum :KK74:

8 EKİM GÜNLÜK ÖDEV
Forum sayfalarinda gezinirken gördüğümüz reklamlardan bize yakin olan/ilgilimizi ceken 5 tanesine tiklayip, bakmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesa1
2. ftemiz
3. atalente
4. nnightsaill
5. dagci
6. eshma
7. eflalim
8. seyhan77
9. bendimahi
10. elifcino
11. eniyikadinoyuncu
12. chentiq
13. Littlebutterfly
14. _VUSLAT_
15. yesilkubbe
16. bendimahi
17. cnntrm
18. lavinya

@La_vinya canım ödevini yapınca listeyi son yayınlayan kişinin mesajına cevapla deyip, quote kelimelerini silip, kendi adını ekleyip listeyi tekrar yayınlayabilirsin :KK19:
tamam canım:KK24:

Ben de 4 de 4 yaptım...
Mutfağı bitirdim. Yatak odasını geçen hafta halletmiştim. Konya geçen hafta soğuktu. Makyaj malzemem çok yok zaten kremlerimi yağlarımı düzenledim.
Sehpa 4 lu zigon ve masa sadece mutfakta var. Onları da sildim. Görev başarıyla tamamlandı. :KK24:

MaRaL_ MaRaL_ neredeeeeeeeeeeeeeeeeee ? Kuzum nerdesin :KK19:

ayseyma ayseyma bana mesaj attı bu arada chentiq chentiq cim, bu hafta bildirim yapamazsam listeden adımı çıkarmayın dedi :KK19:
burdayim canim
mutfak dolabimn disi temizdi
buzdolabina da firsatim olmadi ,çocuklar uyusun yapicam birazdan ins
aldigim yesillikler disarda dolabi temizleyip oyle koyym deidm

Kızlar yahu ben philips azur ütü alacağım ama modele karar veremedim,
burdayim canim
mutfak dolabimn disi temizdi
buzdolabina da firsatim olmadi ,çocuklar uyusun yapicam birazdan ins
aldigim yesillikler disarda dolabi temizleyip oyle koyym deidm

Tamam canım ama yine de o kadar yorma kendini, ihtiyaç varsa yap, yoksa sırf yapmak için temizlik yapan, bunu takıntı haline getiren kişiler olmayalım, amacımız kesinlikle bu değil :KK68::KK68:

A Anka ellerine sağlık canım giderek 4'te 4 yapanlarımız çoğalıyor :KK69:

@2KediAnnesi sen niye bu hafta böyle oldun canım yaa sen ne güzel yapardınnn :KK61:

Feraceli Feraceli de bizi öyle bir bıraktı ki valla sorma gitsin :)

Kızlar yahu ben philips azur ütü alacağım ama modele karar veremedim,

Tamam canım ama yine de o kadar yorma kendini, ihtiyaç varsa yap, yoksa sırf yapmak için temizlik yapan, bunu takıntı haline getiren kişiler olmayalım, amacımız kesinlikle bu değil :KK68::KK68:

A Anka ellerine sağlık canım giderek 4'te 4 yapanlarımız çoğalıyor :KK69:

@2KediAnnesi sen niye bu hafta böyle oldun canım yaa sen ne güzel yapardınnn :KK61:

Feraceli Feraceli de bizi öyle bir bıraktı ki valla sorma gitsin :)
en buyuk hayalim temizlk ve duzen hastasi olmak kizzzzzzzzz
amaa nerdeeee:mad::mad::mad:
benden bi cacik olmazzz:KK70::KK70::KK70:

en buyuk hayalim temizlk ve duzen hastasi olmak kizzzzzzzzz
amaa nerdeeee:mad::mad::mad:
benden bi cacik olmazzz:KK70::KK70::KK70:

canım öyle deme bak o da çok zor, temizlik hastaları ya da obsessive compulsive cleaners diye program var, onu izlediğin anda aşırı temizliğin ne kadar zor olduğunu görüyorsun :KK19::KK68: Her şey kararında güzel, ama tabii ki temiz ve düzenli evlerimiz olsa ne kadar güzel olur :KK51:

X