Küllerden Doğmak Vol.2

kim baslatti bu begenmeme isini o zzaman
ben deilimdir kesin :))

Canım sen de bazen öyle ödevler derdin ki beğenmek elde değil :KK70::KK70:

bide düzgün alinti yapabileydim iyidi

Olsun kuşum okudum ben mesajını :KK68::KK68:

Iyiydi canım yorulduk ama geçti çok şükür artık buralardayım şükür evime kavuştum günlük odevlere bugün başlarım ama bu haftanın ödevlerini tamamlayamam heralde artık olduğu kadar

Olsun canım ya dediğin gibi olduğu kadar :KK19: :KK19:

Ben musluklarımı diş fırçası, diş macunu ve naylon çorapla siliyorum. Ucuzundan naylon çorap alıyorum bu iş için. Ama bizim apartmanda arıtıcı var o yüzden kireç yok hiç... Kirece faydası olur mu bilmem. Sadece parlıyor.

bayanlar bir şey sormak istiyorum şimdi buzdolabını temizliyorum domatesler hafiften yumuşamış gibi atmak istemiyorum 3 kiloya yakın domates var nelerde kullanabilirim bir bilginiz var mı?
yumuşak olduğu için salatada falan kullanmam ben var mı bi önerisi olan? :)
bu arada buzdolabının fotoğrafını atacağım süpper olduu.
musluklarıda hallettim ama camları silemiyorum yağmur başladı :KK43:

bayanlar bir şey sormak istiyorum şimdi buzdolabını temizliyorum domatesler hafiften yumuşamış gibi atmak istemiyorum 3 kiloya yakın domates var nelerde kullanabilirim bir bilginiz var mı?
Yemeklere dograyabilirsin yada rendelesene olur ona gore salcasini az koyarsin yemegin

At resmi at bakalim nasol olmus :)

muslugun kenarlari varya
baya bi kireçli su an benimki, o kireçleri gidericez , evdeki en çok kullanilan i yani mutfakdakini yapalim

1 ruzgarinannesi

Bugünün ödevi:

Musluk temizlemek

1. eflalim
mutfağın musluğunu her gün temizlerim rutin iş, amonyakli temizleyici bingo kullanıyorum, süngerin sert yeriyle ovarim hiç kireçlenmez, banyonunkiyle mutfağınkinde su lekesi çok oluyor zaten:)

ben dö
ben yıkayıp dörde bölüp atıyorum tencereye üzerinede biraz tuz. sonra yumşayana kadar kaynatıyorum. sonra blenderdan çekip tekrar altını yakıyorum kaynadımı kavanoza koyup hemen kapatıyorum. elimin altında hazır oluyor. çorbalar yemekler için.

canım sen de gece giremiyordun değil mi? Yeni ödev geldiği anda dünü kapatmış oluyoruz ya, liste yayınlanmış oluyor :KK50: Acaba ödev için yine 4'ten sonra diye devam etsek ama liste yayınlama olayı sabah 9'a kadar olsa, 9'a kadar bildirim yapanları da kabul edip öyle yayınlasak listeyi Nego Nego ve @__ATALANTE zor durumda kalıyor o_O

chentiq chentiq ne dersin canım :kk77:

ne diecem Allaaaah derim :KK53::KK53::KK53:

Konu sahibesi chentiq chentiq neden gelmiyor acaba

buyrun, beni istemişsiniz bir sorunuz mu vardı?:anneadayı:

20151006_161649.jpg

ben dö

ben yıkayıp dörde bölüp atıyorum tencereye üzerinede biraz tuz. sonra yumşayana kadar kaynatıyorum. sonra blenderdan çekip tekrar altını yakıyorum kaynadımı kavanoza koyup hemen kapatıyorum. elimin altında hazır oluyor. çorbalar yemekler için.
;
canım çok iyi fikir denemeyi düşünüyorum ama annem ekşir dedi bir sorun olur mu?

X