Küllerden Doğmak Vol.2

kız yoksa sirke mi sararttı eskiden üzüm sirkesi de kullanmıştım, dün elma kullandım gerçi, yaptıktan sonra süngerle ovmak mı gerekirdi bilemiyorum,, bi dahakine limon tuzu kullanayım bi de

Sirke sarartir canim. Kullanacaksan a101de satilan beyaz saf sirkeden kullan.

Ay ben de surekli a101in reklamini yapiyorum. :KK70:

canım sen de gece giremiyordun değil mi? Yeni ödev geldiği anda dünü kapatmış oluyoruz ya, liste yayınlanmış oluyor :KK50: Acaba ödev için yine 4'ten sonra diye devam etsek ama liste yayınlama olayı sabah 9'a kadar olsa, 9'a kadar bildirim yapanları da kabul edip öyle yayınlasak listeyi @eflalim ve @__ATALANTE zor durumda kalıyor o_O

chentiq chentiq ne dersin canım :kk77:

Valla çok iyi olur yaa :KK43:

Yesacim eskiden alternatif diye bir sey yoktu. Nereden cikti? o_O

Valla bilmiyorum canım :) ama dediğin doğru eskiden yoktu :KK66:

Aslında alternatif olayı için şöyle demiştik

Eğer evde bulunup bulunması değişiklik gösteren bir ürün ise

mesela tost makinesi temizlemek, herkesin evinde olmayabilir o yüzden tost makinesi olmayan herhangi bir ev eşyası temizlesin diye alternatif verilirdi :KK54:

Ama musluk görevi için alternatife gerek yok, Allaha şükür hepimizin evinde musluk var :confused:

Valla bilmiyorum canım :) ama dediğin doğru eskiden yoktu :KK66:

Aslında alternatif olayı için şöyle demiştik

Eğer evde bulunup bulunması değişiklik gösteren bir ürün ise

mesela tost makinesi temizlemek, herkesin evinde olmayabilir o yüzden tost makinesi olmayan herhangi bir ev eşyası temizlesin diye alternatif verilirdi :KK54:

Ama musluk görevi için alternatife gerek yok, Allaha şükür hepimizin evinde musluk var :confused:

Anladim simdi :KK45: ona gore gorev verelim

:KK70::KK70::KK70:

E eniyikadinoyuncu niye sizli bizli konuşuyorsun aşk olsun :KK70::KK70::KK70: çok sağol ama tekrardan artık her hafta yapacağım :KK76::KK76::KK76:

Ay canim yazdigimi simdi tekrar okudum da cok resmi gibi olmus:KK70: Yanlis anlasilmis. Ben herkese hitaben yazmistim. Sana degil tek. :KK70: Samimi buluyorum buradaki arkadaslari. Sizli bizli yok artik. :KK3:

Kızlar hepinize selam :) maşallah konuları okumaya yetişemiyorum. Bir de dün nöbetim epeyce yoğun geçti, iyi uyuyamadım. Ama bugün eve gider gitmez ödevimi yapacağım. Yemeğimi pazar günü yaptığım için yemek yapmama gerek yok :KK54: Bugün halim kalırsa gardrop düzenleme işine girişeyim diyorum bakalım inşallah yetişir:21:

Ya kisi etiketlemeyi biri bna ogretsin yaa :KK34:bende katilcam zayflma yarismasina seyhaaan

Canım aslında sohbet için de diğer konuyu kullanalım dedik ama sonradan olmadı, burası sadece yaz çık gibi oldu ve kimsenin hoşuna gitmedi :KK49:

Seyhancım yeni imzam senin için :KK19:

@cnntrm özlettin kendini valla yaaaa artık hep buralardasın değil mi? Düğün nasıldı bu arada :KK60:

MaRaL_ MaRaL_ ödev güzelmiş canım ellerine sağlık, buraya da yazmışsın çok memnun oldum :KK50: yalnız alternatif 2 cam günlük ödev için ağır, onu eskiden de tek cam olarak vermiştik yine öyle yapalım, :KK60:
tamam canim nasil isterseniz

kız bu maral 15 dk yı geçecek ödev vermezsa çatlar zaten...Bir de dikkat ettim de musluk parlatmakla cam silmek hiç de birbirine denk görevler değil :KK22:
evvveeet canım ben mutfak musluğumu cilit bang ile dün ovmuştum hiç kireci de yok ödevim tamam mı şimdi :cool::cool:
benyine de küvet içi musluğumu sirke karbonatla ovayım biraz bari onlar da parlasın...
zati hava yağdım yağacam derken kimse bana cam sildiremez :p
ciolit bang le guzel oluyormuu , sabah aldim ben ama $amasir suyu olmaydna, hangisyle sildin bi resim yollasan ?
benimki çok fena durumda, eski bi dis firçasi bulup onu kullnamayi dusnuyorum
hani reklamarda eski ve yeni halini gosteirler ya telizlik malzemleri tanitiken benim musluk eski hali gibi aynii:KK45::KK45:

X