Küllerden Doğmak Vol.2

Kızlar bende bugun ki ödevi yapamadım Haftasonu genelde dışarda olduğumuzdan sil süpür işi Yapmıyorum bügünde cok yoğun bir Gündü cocukları kursa bırak ordan gün için dışarda toplandık arkadaşlarla ordan kuaföre aksam ki düğün içim hazırlanmaya şimdi de düğünden dönüyorum bu saatte başka alternatif varsa eve gidince yapabilirim

Evimi komple süpürdüm sildim,tezgahım bomboş,makina boş, yarın a çorba yaptım derken yemeği de yaptım gündüz pişiririm,sabah içinde domates biber kavurdum kahvaltıda yumurtayı kırdık mı mis gibi menemen
Çok biber almıştım onlar da kızardı soğusun doğru buzluğa
Yoruldum mu evet ama değdi çok şükür.

Littlebutterfly diğer topikin ilk konusunu okudun mu acaba . oraya yazmıyoruz diye çok söyledim.

Onları çıkarmayı çok beklersin üzgünüm ama
Büyük kızımda kullandık hepsi öyleydi. Küçük kullanmadı rahat oldu
Cif i yine de dene derim canım. Belki işe yarar

sen cuma bildirimi yapmamışsın canım ya.. nedne yapmadın ki... bu haftada listeye giremeyeceksin

Littlebutterfly diğer topikin ilk konusunu okudun mu acaba . oraya yazmıyoruz diye çok söyledim.

sen cuma bildirimi yapmamışsın canım ya.. nedne yapmadın ki... bu haftada listeye giremeyeceksin
Ya canim kusura bakma.
Bende suan buraya yazdiklarinizi okuyordum bilmeden yazdim oraya.
Bu arada 25 yasinda bekarim :) tercumanlik yapiyorum.
Ailemle yasiyorum ama butun evin isi bende ve burasi cok yardimci oldu bana.
Cok tesekkur ediyorum boyle bir konu actiginiz icin... :)

Iyi geceler, evliyim, 35 yaşındayım , çalışmıyorum 2 cocuğum var kızım 10 yasında oğlum 8 yasında...

Ühühüüü canımız sağolsun arkadaşım ama yine de burayı bırakıp gitmem siz güle güle diyene kadar
Yapiyorsun da mi yazmiyorsun yapamiyor musun.. ben de ne maskaraliklarla bitirdim bi bilsen..

Yapiyorsun da mi yazmiyorsun yapamiyor musun.. ben de ne maskaraliklarla bitirdim bi bilsen..
Ben oraya yazdım sanıyordum sen link atınca yazmıştım. Ama sen yazmamışsın deyince demek ki yanlış yere yazdım diye düşündüm.
Çok şükür her görevi yapıyorum
Benim zaten rutinim bellidir her gece evi siler süpürüp öyle yatarım
Ödevlerde bonus oluyor bana.

Bir de gunluk odevler ağır verilmeye basladi. Cok basit vermeyecek miydik? Mesela bugun de merdiven silme verilmis. Bu haftalik olarak verilecek bir gorev degil mi?

Bir de gunluk odevler ağır verilmeye basladi. Cok basit vermeyecek miydik? Mesela bugun de merdiven silme verilmis. Bu haftalik olarak verilecek bir gorev degil mi?
agirmi oldu gerçekten ?
sadece kendi katimizi siliyoruz yani ben oyle yapiyorum,agir oldugunu dusunmemistim
chentiq degisebilirsin gorev uygun deilse ..

Canım öyle deme diğer konu oturmak üzere. 2 küçük aksaklık olmuş o kadar. Böyle devam edelim sıkma canini sen de ellerine sağlık tekrardan

2 önemli kural tekrar tekrar hatırlatalım.

SADECE CUMA ORAYA YAZIYORUZ ve SADECE BILDIRIM

SADECE ÖDEVİ VEREN ORAYA
1 ödevi
2 bir önceki günün listesini
YAZIYOR

Patlıcanı biberi sosa közledin dimi canım. Ben de yapmıştım bu sene dehşet güzel oluyor. 12 şişem vardı. Gelen götürdü, gelen götürdü bana hiç kalmadı. Yarın yine yapacağım inşallah. Rabbim size de ağız tadıyla yedirmek nasip etsin.

Himmmm şimdi anladım. Sen apartman merdiveni diyorsun. Görevli halletigi için ben onceki mesajda yazdığımı yapayım. .

Aynen canimmm tamamen katılıyorum ben az kaldı odev verecektim. Gelmedi sandım.
Ben de umutlanmıştım. Peki ben geçen hafta 4 görev bitirdim ödev verebilir miyim?

Bir de bizim de görevli siliyor merdivenler ben de kapının önündeki paspası yıkayayım. Duşakabini de ciflerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…