Küllerden Doğmak Vol.2

yesa liste Yayınlandımı geçen hafta yapanlar,görmedim

Canım liste işleriyle artık chentiq ilgileniyor, daha yayınlayamadı ama bugün yazdı, kızlar yayınlacağım en kısa zamanda diye. Hem bu konuda hem diğer konuda yayınlar sanırım

Ben yeni katılmıştım, listede yeni katılnlar var mı?:) Ona göre 4 e kadar uyumayıp ödev vericem

Haftalık görevlerden 4 tane yapınca giriyorsun canım, sen büyük ihtimalle gelecek cumartesiden itibaren vermeye başlarsın

Ben erken kalkarsam yetişirsem yarın bu aralar herkesin istediği, buraya da yazdığı ödevi vereceğim

yesa ve naz teşekkürler. takıları astığım şey oğlumun bebek karyolasının kenarıydı. o büyüyünce kenarı çıkartıp duvara yasladım, takıları koymak için iyi oldu. böylece hepsi gözümün önünde oluyor. bileklik ve yüzükleri de fincan askılarına astım

Cumartesi'yi beklicez o zaman:) O zamana kadar ödev düşüneyim ben de Hangisi merak ettim:))

Bende şimdi bi gayretle makyaj kutumu boşalttım ne varsa eski olan attım taaaaa nişanda alınan bilmem kaç yüzyıllık malzemeler duruyordu kullanmadığımdan hiç bakmadım şimdiye kadar arada lazım oldukça rimel aldım onlar yeniydi bi kaç kalem vs var eltim kozmetikçi sağolsun ruj krem getiriyor hediye onlar yeni,hatta ruj sürdüm şuan Süslü yazıyorum size

Görev bir tamam kaldı üç, masayıda silcekdim de yarın boya var sonra silerim

Ayol süse bakacaba bazen kadınmıyım diye düşünüyorum niye sevmez bi kadın süsühiç yok ya hiççç
Bende sendenim bende hiç sevmem bi ruj bi rimel bide göz kalemim var onlarıda hiiiç kullanmadım öle duruyolar. Takı desen hiç takmam :) bende düşünüyorum bazen niye ben böyleyim diye :)

BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6-feraceli
7-Nill41
8-_VUSLAT_
9-anathema8
10-Maral
11-nnightsaill
12-yesa1
13-2kediannesi
14- anka_misali
15-sosyoloji12

Sayfalar yine cok gitmis. Zor buldum listeyi

Oyy cok yoruldum cook. Burdan bir arkadastan kahvaltilik sos tarifi almistim, onu yaptim, birsuru de patlican biber kozledim. Umarim guzel olur da emeklerim bosa gitmez. Ustune bir de mutfak dolaplarini silip yerlestirdim.
Simdi bir keyif kahvesi icmek vardi ama.. Neyse cayla idare edeyim

Ellerine sağlık canım sen emek edersinde olmazmı Rabbim ağız tadıyla yemeği nasib etsin beni atmayaydın iyidi

BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6-feraceli
7-Nill41
8-_VUSLAT_
9-anathema8
10-Maral
11-nnightsaill
12-yesa1
13-2kediannesi
14- anka_misali
15-Naz_24
16-sosyoloji12

Puuuuuu bana

ben anlatma özürlüyüm galiba. ona kanaat getirdim. en iyisi diğer topiğe kimse yazmasın... ben bir hal çaresine bakacağım. çok komplike olmuş heralde.. son bildirimlere baktım da. anlatmak istediğim hiç anlaşılmamış.

birazdan görevleri ilk sayfaya işleyeceğim en nihayetinde birazcık zaman buldum.

kan değil kan ilacı lekesi çıkarıcısı lazım bana.. o demir damlaları tüm bebe kıyafetlerinde.

kan değil kan ilacı lekesi çıkarıcısı lazım bana.. o demir damlaları tüm bebe kıyafetlerinde.
Onları çıkarmayı çok beklersin üzgünüm ama
Büyük kızımda kullandık hepsi öyleydi. Küçük kullanmadı rahat oldu
Cif i yine de dene derim canım. Belki işe yarar

BuGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6-feraceli
7-Nill41
8-_VUSLAT_
9-anathema8
10-Maral
11-nnightsaill
12-yesa1
13-2kediannesi
14- anka_misali
15-Naz_24
16-sosyoloji12
17-eshma

Bende geldim bende

kızçeler ben sadece 1 oda süpürüp silebildim bugün sırt ağrılarım çoktu çok hastaydım ama kabul olmaz tabi biliyorum nasip...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…