Küllerden Doğmak Vol.2

Ben de umutlanmıştım. Peki ben geçen hafta 4 görev bitirdim ödev verebilir miyim?

Bir de bizim de görevli siliyor merdivenler ben de kapının önündeki paspası yıkayayım. Duşakabini de ciflerim.

Listeye bakalım hemen canım. Adın varsa verirsin. Diğer bildirim topik in de olacak

Var canım adin:KK66:

Gunluk odev basit olsun arkadaslar lutfeen herkes hamarat degil sizin gibi :KK53: mesela ben :KK30:

Haklısın canım. Yeni başlayınca bir hevesle yapıyordum ama bu gün zor geldi mesela. duşa kabin yıkayınca banyo da ıslandı. Banyoyu da yıkadım. Klozeti yıkadım falan derken 1 saat oldu nerdeyse...

Patlıcanı biberi sosa közledin dimi canım. Ben de yapmıştım bu sene dehşet güzel oluyor. 12 şişem vardı. Gelen götürdü, gelen götürdü bana hiç kalmadı. Yarın yine yapacağım inşallah. Rabbim size de ağız tadıyla yedirmek nasip etsin. :KK68:
yapamam ama gene de tarif alayim lutfen

Ben de umutlanmıştım. Peki ben geçen hafta 4 görev bitirdim ödev verebilir miyim?

Bir de bizim de görevli siliyor merdivenler ben de kapının önündeki paspası yıkayayım. Duşakabini de ciflerim.
Listedesin canim verebilirsin tabiki. Bugun ben de umutlananlardandim. Havami aldim. :)
Konu açıldığında dendi ki gunluk gorevler cok basit olacak. Mesela bir kapi silmek gibi. 5 dklik isler olacakti. Son gunlerde bakıyorum da agirlasti. :KK53:
Hic sorma. Kesinlikle ayni fikirdeyim. Topik beni asti. Yani depresyona girmeme ramak var.

Odevleri ve gorevleri begenmeyince soylemeye bile utaniyorum belki de tek benimdir diye. Mesela dunki odev oda silmek supurmekti şoka girdim. Yani benim odev ceyiz sandigi idi dusunsene ucurumu. Oda 2 ye düştü ama gene yapamadim. O supirgeyi dolaptan indirmek bile is bana gore. Ustelik ibince 2 oda ile kalamz tum ev silinip supurulur o da 1 saat demek. Kizlar ses cikarmamistir cunku hsonu zaten yapilan bir sey gorev cepte diye dusunmislerdir. Ama mantiga tersti tabii. Sanirim hic gunluk odev yapamayacagim ben. Tembel topik sahibesi... :cry::KK42:

Listedesin canim verebilirsin tabiki. Bugun ben de umutlananlardandim. Havami aldim. :)

Hic sorma. Kesinlikle ayni fikirdeyim. Topik beni asti. Yani depresyona girmeme ramak var.

Odevleri ve gorevleri begenmeyince soylemeye bile utaniyorum belki de tek benimdir diye. Mesela dunki odev oda silmek supurmekti şoka girdim. Yani benim odev ceyiz sandigi idi dusunsene ucurumu. Oda 2 ye düştü ama gene yapamadim. O supirgeyi dolaptan indirmek bile is bana gore. Ustelik ibince 2 oda ile kalamz tum ev silinip supurulur o da 1 saat demek. Kizlar ses cikarmamistir cunku hsonu zaten yapilan bir sey gorev cepte diye dusunmislerdir. Ama mantiga tersti tabii. Sanirim hic gunluk odev yapamayacagim ben. Tembel topik sahibesi... :cry::KK42:
Evet zordu bugunkide zor valla artık yapcam ödev odevdir ama tabi daha kolay ödevler istiyoruz görevler zaten baya agir:)

günaydin kizlar evim dubleks iceri merdivenimi silsem olurmu
günaydin kizlar evim dubleks iceri merdivenimi silsem olurmu

Bende öyle düşünüyorum apartman merdivenini zaten Görevli siliyor hiç Hayatımda apartman merdiveni silmedim silsem Komşular Güler bana heralde benimde Dubleks bende iç merdiveni ve küveti yapacagım hafta sonu çünkü ev halkı banyo yapar bende gece küveti ciflerim...

Bizdede merdiveni görevli siliyor. Bende bugün duşakabine girişcektim iyi oldu tam denk geldi.
Bu arada haftalıklardan gardolabı düzenlemek silmek kışlık yazlık drğişimi yapmak tamam benim 2 görev cepte oleyy. Mutfak dolaplarınıda halletim mi bugün masa sehpa silmek kolay zaten :)

Haftalik gorevlerden sadece mutfagim kaldii :21: gecenlerdeki duvar yikama vardi. Banyomu yikamistim ama kirec asiri derecede ve cikmadi. Bende bugun kirec cozucuyle tekrar yikicaktim banyomu. Ama girismeden once bakaym gunluk odeve dedim ve cok sevindim. Cunku bizim merdivenimiz yok mustakil bir lojman evimizzz. Yine cok guzel denk geldii ohh iyi olduuu benm icin :KK54::KK49: gercekten bu topic i ve icindekileri cok sevdim. Iyi ki varsnz kizlarrrrr. :KK19:

Bir de gunluk odevler ağır verilmeye basladi. Cok basit vermeyecek miydik? Mesela bugun de merdiven silme verilmis. Bu haftalik olarak verilecek bir gorev degil mi?
hakkaten yaaa kurallara uyalım..Şunu unutuyoruz herkesin kendince bi temizlik programı ve programına göre sabit günlük işleri var zaten burdaki haftalık görevler ve günlük ödevler ekstra oluyor tek işlerimiz bunlar değil ki :KK43:

agirmi oldu gerçekten ?
sadece kendi katimizi siliyoruz yani ben oyle yapiyorum,agir oldugunu dusunmemistim
chentiq chentiq degisebilirsin gorev uygun deilse ..
kurallara göre büyük bi görev evet...çok yönlü düşündüğünde ağır da denebilir...

Konu açıldığında dendi ki gunluk gorevler cok basit olacak. Mesela bir kapi silmek gibi. 5 dklik isler olacakti. Son gunlerde bakıyorum da agirlasti. :KK53:
tamamen katılıyorum.

Gunluk odev basit olsun arkadaslar lutfeen herkes hamarat degil sizin gibi :KK53: mesela ben :KK30:
ve mesela ben :KK25:

depresyona girme topik sahibesi çoğumuz senin gibiyiz emin ol sen arkadaşlarımızı uyar kurallara uygun yeni ödevler ver böyle olduğu zaman e mi chentiqcimm:KK5:

Evet ben de 1 saatte supururum tum evi. Vileda yapmam lazim arkasina. 1.5 saatimi alir. Bir odayi supurmem hic. Sulu supurgem var kocaman. O yuzden gunluk odevleri yapamiyorum.

Gunluk odevler klasik ev supurme , banyo yikama gibi seyler olmasin bence. Bunlari herkes haftalik yapiyor zaten. Ne dersiniz kizlar ? Elimizin gitmediği basit 5 dklik isler olsun. Ceyiz gorevi cok guzeldi mesela.

-

Hayırlı olsun yeni topiğiniz demek, yarışmada başarılar yazmak, ayy nolur ben de katılayım demek, icon yollamak, sohbet etmek, havadan sudan yemekten çoluk çocuk ve iş güçten konuşmak, günlük rutininizde yapılan işlerinizi yazmak kesinlikle yasaktır. Ha yazar mısınız, yazarsınız kimsenin elini kolunu bağlayamayız. O da sizin kendi ayıbınız olur. Lütfen bir KK bayanı gibi davranın ve saygılı olun.

EEE onu yazma bunu yazma KADINIZ ayol biz çenemiz iki dakka rahat durmaz derseniz de, bir üstte belirttiğim paylaşımları yapacağımız bir dünya güzel topik var. Benim ve diğer arkadaşlarımın.
[/B]
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?forums/faydali-bilgiler.39/
]

Arkadaşım kuralları tekrar okurken bu dikkatimi çekti. Vol 2 yani bu topikte de mi konuşmayacağız bunları. Günlük yaptığımız diğer işler tamam yazmayalım ama muhabbet gibi çoluk çocuk yemek hakkında konuşuyoruz arada. Sadece ödevi yaptım eyvallah mı olacak...

X