Küllerden Doğmak Vol.2

Bu gunluk odevlerde ben hic zorlanmadim 3 gundur :) ogun yapmayi planladigim sey gunlik odev olarak karsima cikiyo çok seviniyorum :) mesela dun patlican kozledm bahcede merdiven camur oldu kendi katimi silcektm (gorevlivar ama silmesine daha 2 gun var ) dusakabinide yikicaktm iyi oldu bu odevler :)))

her seye mudahale etmek istemiyorum aslinda. Gunluk odevleri kendinize gore revize edebilirsiniz. Topikte cogu benim gibi degil cogu hamarat. Haftalik gorev 2. Gununde bitiyor yani. Dipteyim sondayim modundayim. Temizlik rutini zaten var. Mesela ben haftada supurge acarim. Eger ogunu odevi supirge ise ve aradan 3 gun gecmisse benim rutine uymaz ama gene ev kirlenmis sayilir gene acmam lazim. Ama coluklu cocukluyuz her gun supurge mi acilir. Isler zaten yetismezken daha da yetismez. Demissinoz ya apartman merdiveni silmedik hic siye ben omrumde duvar silmedim. O derece yani. Ev boyanır 5 sene gecer bir daha boyanir. Annem de silmezdi. Ayda yilda bir kadin gelir silerdi. Zaten omzum problemli. Canim cikti banyoyu silecegim diye

Evet ben de 1 saatte supururum tum evi. Vileda yapmam lazim arkasina. 1.5 saatimi alir. Bir odayi supurmem hic. Sulu supurgem var kocaman. O yuzden gunluk odevleri yapamiyorum.
al benden de o kadar. Bak sabah erkenden biz kalkip verelim odevi. Bu cadi kedilere birakmayalim

Bende 2 günde 1 Evi süpürüp siliyorum haftada 1 gün sadece 1 odayı dip köşe cam kapı temizliyorum anca böyle yetişiyor burda verilenlerde ekstra oluyo katılıyorum günlük görevler hafif olsun:)

Ben katıldım, günlük görevler ağırlaşmış. Önce ki ödevlere baktım kısa zamanlı hepsi Yine dün kü gibi hızımı alamayıp tüm apartman merdivenlerini süpürmem umarım

Benim de tüm işlerimin yazılı oldugu bir çizelgem var gunluk haftalık falan. Ona göre yapıyorum yoksa dağılıyor her sey çocuk gibi çizelge uyguluyorum

Ben katıldım, günlük görevler ağırlaşmış. Önce ki ödevlere baktım kısa zamanlı hepsi Yine dün kü gibi hızımı alamayıp tüm apartman merdivenlerini süpürmem umarım

Madalyan cok şık. Hangi tarifle kazandin sormasi ayip olmazsa.

kendini yalnız hissetme canım ben de senin gibiyim ömrümde hiç duvar silmedim bazı yerlerdeki leke ve kirlenmeler hariç..hoş benim evin boyası müteahhit işi henüz silinen boyadan değil zaten ama ben de asla hamarat değilim temizim temizliği severim lakin yavaşım bünyem zayıf tez yorulurum.

Bende 2 günde 1 Evi süpürüp siliyorum haftada 1 gün sadece 1 odayı dip köşe cam kapı temizliyorum anca böyle yetişiyor burda verilenlerde ekstra oluyo katılıyorum günlük görevler hafif olsun:)
neee 2 güne bi tüm evi hem süpürüp siliyo musun abartı değil mi tatlım?
ahanda işte bu bana göre çok fazla chentiq cim

ahh benim tam akıllı bi telim olaydı o zaman gece gece girer verirdim hemencik ödevleri
satamadım ki bi şu eski telimi

neee 2 güne bi tüm evi hem süpürüp siliyo musun abartı değil mi tatlım?
ahanda işte bu bana göre çok fazla chentiq cim
Bendr coxuk olmadan oyleydim :) 15 gunde bi camlari silerdim kapilari hafta silerdm ama simdi zaman buldukca bazen camlar 2 ay pis kaliyo

Bendr coxuk olmadan oyleydim :) 15 gunde bi camlari silerdim kapilari hafta silerdm ama simdi zaman buldukca bazen camlar 2 ay pis kaliyo
abartıya karşıyım ben arkadaşım valla temizlik hastası olur çıkar takıntıya doğru sürükleniriz temiz bi yeri neden temizleyelim ki hayata sadece temizlik için gelmedik öyle değil mi

abartıya karşıyım ben arkadaşım valla temizlik hastası olur çıkar takıntıya doğru sürükemiz bi yeri neden temizleyelim ki hayata sadece temizlik için gelmedik öyle değil mi
Oyle tabi ama benimki aliskanlik gibi biseydi annemden oyle gormustum oyle devam ettiriyodum ama simdi alistim rahatliga vaktim olsa bile silmiyorum 2 gunde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…