Küllerden Doğmak Vol.2

çok geçmiş olsun

oooo süpersin maşallah benimde 20 kilocuk fazlam var maalesef:KK43:

32 yaşımdayım, 2 çocuğum var ikiside erkek, büyük 4,5 yaşında küçük 8 aylık:) çalışmıyorum hep evdeyim:mad::mad: açıköğretim okumak istiyorum bu sene bakalım olur inşallah:)

oo süper ödevi görmeden yapmışım:)

açıköğretim başvurusu hakkında bilgi verirmisin ygs mi ne ona giricekmisin:) ben en son öss de kaldım da:KK22: kaçırdım mı yoksa başvuruyu

ben yapıyorum canım her gün süpürünce el alışıyor heralde:) birde emekleyen oğlumdan süpürgeyi kaçırıcam diye jet hızıyla süpürüyorum:KK70:

maşallah 3 çocuk gurbette tek hiç kolay değil

kilon çok iyiymiş 6 kilonun hatırı kalmasın ver gitsin:KK48:
Verıyım demı:) ac karnına 62 kusur oluyırum:).ya vercemde kıloları bem daha bu yaz gardolabılımı yenulemustım .zayıflarsam huc burı olmaz

Az önce dedim ki kuzum ne olur 5 dakika sussss. Tamam anne dedi 3 dakika sürmedi yine konuşmaya başladı :KK70:
Tek olmak çok zor iyi bilirim. Eşim de yoğun çalışıyor, anne yok kv yok tek başıma hayat döndürmeye çalışıyorum çok şükür ki sağlığımız yerinde allah dert vermesin yeter. Alıştık artık :KK66:
Benım esımde yogun calısıyor.kızjende yalnızdım ben aslında
Belkude o yuzden ucledım cocukları.artık yalnıx deılım sukur.ınsan nelrre alısmıyorkı

BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6-feraceli
7-Nill41
8-_VUSLAT_
9-anathema8
10-nnightsaill

İlk günüm hayırlı olsunn :)

BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6- feraceli
7- Nill41
8- _VUSLAT_
9- anathema8
10- nnightsaill
11- yesa1

Eşim tüm evi süpürdü ben de sildim :KK6::KK6:

nnightsaill nnightsaill hayırlı olsun canım valla devamı da hep olsun inşallah ::)

haftalik gorevler nerede yaziyor ?

*Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.
*Mutfak dolabı içi düzenlemek ve temizlemek
*Evdeki tüm masa ve sehbaları silmek, temizlemek
*Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek

Canım chentiq diğer konunun ilk sayfasına en kısa zamanda ekleyecek, buradan da ara ara yazdık ama arada kaynadı :KK43:

BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6- feraceli
7- Nill41
8- _VUSLAT_
9- anathema8
10- nnightsaill
11- yesa1
12-2kediannesi

KIZLARRR MACERAYA BAŞLAYALI TAM 1 AY OLMUŞ:) ÇOK DUYGULANDIM :cry: SANKİ OLMAYAN ÇOCUĞUMUN 1. AYI GİBİ HİSSETTİM :KK53: 1. YAŞINI DA KUTLARIZ HEP BERABER İNŞALLAH :KK19:

Adsız.jpg

]BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6-feraceli
7-Nill41
8-_VUSLAT_
9-anathema8
10-nnightsaill
11- anka_misali

Oturma odası, salon ve mutfak supuruldu. Fayansları silindi.[/QUOTE]

Ben anlatayım canım ama bir iki pratik yapman gerek el alışkanlığı olduğu zaman çok kolay oluyor ve mesela grip mi oldunuz vücut kırgınlığı mı var hemen yapıyorum eşime sabah a dipçik gibi kalkıyor :KK70: öğrettim oda bana yapıyor :KK66:
3 tane çay bardağı yanında olsun. İnce uçlu birşey mesela ben çatal ın sap kısmını kullanıyorum. Pamuk sarıyorum ona. Üzerine kolonya döküyorum yakıyorum. Bardağın içinde gezdirip hemen boynuna kapatıyorum. Çok sırta inmeden Kulunç yerlerine de yapıyorum. Eğer üşüttüyse eşim nasıl çekiyor.
Fizik tedavi de yapılıyor bu. Eşim doktor a sormuş zararı var mı evde de eşim yapıyor diye bizde yapıyoruz zararı olmaz ki demiş.
İnşallah anlatabilmişimdir canım

Ayy morarmıyor mu peki öyle bardağa çekilince deri? Bir de kaç dk tutup kaldırıyorsun bardağı?

X