Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
Elektrik süpürgesi temizlemek. Temiz olanlar için wc yıkama

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. cnntrm
3. yesa1
4-koalina
5-naz__24
6-ayseyma
7-Maral
8-catuke
9-areser
10-chentiq
11-kelebek25 şimdi oldu galiba yapamıyorum bu işi ya bir türlü telden girince iyice karıştı

Listenin son hali

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. cnntrm
3. yesa1
4-koalina
5-anathema8 (arada kaynamıştı ekledim)
6-naz__24
7-ayseyma
8-Maral
9-catuke
10-areser
11-chentiq
12-kelebek25
13-eshma
14-yesilkubbe

bendimahi bendimahi canım baza altı iki tane falansa ya da kanepe altına da bir şeyler koyuyorsanız onları düzenleyebilirsin :KK19: Ya da çocukların dolaplarından biri falan olabilir :KK49:
aaa iyi fikir tatlım koltuk kanepe altlarım var benim bi sürü hangi dağınıksa halledeyim, bu arada bende çocuk yok :KK43:
kızlar fikrini belirtmiş. Onların da dediği gibi burası temizlik ve düzen güncesi. Yalnız zaman zaman insanın KENDİNE de çekidüzen vermesi gerekir. Yani bedenimiz de bir nevi yaşam alanımız değil mi? o yüzden bahsettiğin şeyler bence gayet uygun. Yalnız şu var ki, bunları HERGÜN yapılacak diye dayatmamız mümkün değil. Haftalık görevlerimiz evlerimizle ilgili oluyor. Sabah 04:00 ten sonra ilk gelen olduğun müddetçe bu bahsettiğin ödevleri verebilirsin. Örneğin benim ilk ödevim KİTAP okumaktı. Herkesten de olumlu yorumlar aldım. Ama dıştan bakıldığında düzenle bir alakası yok değil mi? Bir arkadaşımız da bayrak asmamızı söylemişti. Demem o ki GÜNLÜK ÖDEVLERİMİZ kişinin hayal gücüyle sınırlı.

ya inan topik sahibesi olarak ben bile şaşkınlık içerisineyim. prensesler beklerken (elini sıcak sudan soğuk suya değdirmeyen) topik külkedileriyle doldu. Napıcam bilmem.

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. cnntrm
3. yesa1
4-koalina
5-naz__24
6-ayseyma
7-Maral
8-catuke
9-areser
10-chentiq

ya şimdi adımı yazdım ama şöyle bir durum var. Geçen süpürgem çekmeyince köklü bir bakım yaptım. içinden kilolarca toz çıktı. bize gelen gündelikçilerden biri heralde ıslak mı çekmiş ne yapmış içini kazıdım resmen. toz yapışmış her yerine. 40 dk falan uğraşmışımdır. WC de zaten temiz. gidip makinenin dış tozunu alıcam bir de içinden sıcak su akıtıp kurumaya bırakacam. Galiba sayılır yani...

Veeee itiraf:

yesa1 hadi kız kalk bzaları yapıp da gelelim yazmışsın ya öğlenleyin.. işte ben onu üzerime alınıp bir koşu gidip baza hallettim. Kendimle gurur duyuyorum. TV ünitesini yaptım ama ben benden gittim resmen. Sadece 2 küçük çekmecesi var ama öyle bir karışmış ki. iğneler düğmeler ipler. 2 saatimi yedi. Şu anda da elime bez alıp sandalye silesim var. Ne hale getirdiniz beni uleeeeeeeeeeeyyyyyyyynnnnn

bence de kitap okumak gibi günlük görevler harika olur hayat temizlikten ibaret değil ki ruhumuzun da ihtiyaçları var hem...bu arada chentiq çok tatlı ve içtensin sen yaa:KK15:

:KK22:
aaa iyi fikir tatlım koltuk kanepe altlarım var benim bi sürü hangi dağınıksa halledeyim, bu arada bende çocuk yok :KK43:

bence de kitap okumak gibi günlük görevler harika olur hayat temizlikten ibaret değil ki ruhumuzun da ihtiyaçları var hem...bu arada chentiq çok tatlı ve içtensin sen yaa:KK15:

ay şımarmak üzereyim. nereden çıktı şimdi hemencecik bir mesajla bu ya.. :KK22::KK22:

1 mesajla değil canım kaç mesajını konunu okudum seni okumak çok keyifli samimi olmandan olsa gerek

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. cnntrm
3. yesa1
4-koalina
6-naz__24
7-ayseyma
8-Maral
9-catuke
10-areser
11-chentiq
12-kelebek25
13-eshma
14-yesilkubbe
15- sosyoloji12

Gorevin ne oldugunu bilmiyordum ama sabah wc temizlemistim :KK66:
Supurgem temizdi zaten, ustunun tozunu aldim

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. cnntrm
3. yesa1
4-koalina
6-naz__24
7-ayseyma
8-Maral
9-catuke
10-areser
11-chentiq
12-kelebek25
13-eshma
14-yesilkubbe
15- sosyoloji12
16-Mirjam
Gorevi yeni gordum ama ben bilmeden tuvaletleri temizledim :) bugunde yirttim yani :)
Bu arada dunku gorevimide yaptim ama telefonumda sorun vardi girip yazamadim aksamda cok yorgundum pc acip bakamadim :KK43:

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. cnntrm
3. yesa1
4-koalina
6-naz__24
7-ayseyma
8-Maral
9-catuke
10-areser
11-chentiq
12-kelebek25
13-eshma
14-yesilkubbe
15- sosyoloji12
16-Mirjam
Gorevi yeni gordum ama ben bilmeden tuvaletleri temizledim :) bugunde yirttim yani :)
Bu arada dunku gorevimide yaptim ama telefonumda sorun vardi girip yazamadim aksamda cok yorgundum pc acip bakamadim :KK43:

Zaten yaptigim bir gorev olunca seviniyorum ben de.. Ya bu ev isi denen sey ne fenaymis. Yap yap bitmiyor, yaptigin is dayanmiyor.. Hayatimda ilk defa 2 yildir evdeyim, birtarafi temizlesem diger taraf alip basini gidiyor. Hele bebekle is yapmak coook zor..

Yatmadan banyonun duvarlarını ovdum, kuruladım. Tavanını sildim. Yerini, lavobosunu, kapısını silip bu görevi de tamamlamış oldum. 4 te 3 oldu. Kaldı bir tek vitrin içi onu da yarın yaparım inşaallah.

Bu hafta günlerim okulda geçiyor kızım 1. sınıfa başladı alışmaya çalışıyoruz. Ödevleri, görevleri akşama sıkıştırıyorum hep.

Kızçeler, gözlerim belerdi yeni bildirim topiğimizi açacağım diye. hepimize hyırlı uğurlu olsun . lütfen tane tane okuyun ve okuduğunuzu aşağısına beğen tuşuna basarak belirtin. http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/ oraya ne olur yazmayn. bayağı resmi dil kullandım ama oranın gereksiz yere şişmesini istemiyorum.

benim biri 4 yaşında ve diğeri de 4 aylık iki çocuğum var. 2 haftalık bir tatil yapmıştım maşalla döndüğümde 34 kişi olmuşsunuz. Herkes selam verse 3 sayfa tutar 1 saat içerisinde. Bu tatil dönüşünde geçen sayfaların hepsin okuyamadığım gibi , güncel yazılanları bile takıp etmek bayağı vaktımı aldı. Listesiydi, bildirimiydi bunlara enerjımın kalması lazım.

O yüzden kımsenın alışkanlıklarına müdahale etmeden, burası sohbet muhabet topıgı ve yenı gelnlerı de bağıra basma topıgı olarak kalsın. bıldırımlerı oraya yapalım. ben her turlu ayrıntıyı oraya yazdım.

sevgı ve muhabbetl güzeller... :KK24::KK52:

Kızçeler, gözlerim belerdi yeni bildirim topiğimizi açacağım diye. hepimize hyırlı uğurlu olsun . lütfen tane tane okuyun ve okuduğunuzu aşağısına beğen tuşuna basarak belirtin. http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/ oraya ne olur yazmayn. bayağı resmi dil kullandım ama oranın gereksiz yere şişmesini istemiyorum.

benim biri 4 yaşında ve diğeri de 4 aylık iki çocuğum var. 2 haftalık bir tatil yapmıştım maşalla döndüğümde 34 kişi olmuşsunuz. Herkes selam verse 3 sayfa tutar 1 saat içerisinde. Bu tatil dönüşünde geçen sayfaların hepsin okuyamadığım gibi , güncel yazılanları bile takıp etmek bayağı vaktımı aldı. Listesiydi, bildirimiydi bunlara enerjımın kalması lazım.

O yüzden kımsenın alışkanlıklarına müdahale etmeden, burası sohbet muhabet topıgı ve yenı gelnlerı de bağıra basma topıgı olarak kalsın. bıldırımlerı oraya yapalım. ben her turlu ayrıntıyı oraya yazdım.

sevgı ve muhabbetl güzeller... :KK24::KK52:
waoovv chentiq bukadar kural var mıydı yaaa abooov sen geldin biz en iyisi baştan alalım bu işi şimdi benim deneme haftam hangisi olacak daha listede ismim yok ayyy :KK43:

waoovv chentiq bukadar kural var mıydı yaaa abooov sen geldin biz en iyisi baştan alalım bu işi şimdi benim deneme haftam hangisi olacak daha listede ismim yok ayyy :KK43:

aslında bilinen kuralları tekrar yazdım sadece. ben 2 hafta olmadığım ıcın kım odevlerını yapıp listeye dahıl oldu bılmıyorum. kım cıktı onu da bılmıyorum. dolayısıyla yesa1 nın bana verdıgı listeye gore oluşturacağım yarışmacıları.

zaten eylül ayı bır nevı ısınma turuydu. bu topıgın ılk mesajına bakarsa ekım kasım aralık 3 aylık maraton demıstım. 34 kışı+ben de varım dıynlerın hepsınıyazarım listeye bundan sonrakıler ıcın gecerlı olur yazdıklarım ..

sen eskı cetvelcılerdendın eskı bır nıckın var mıydı?

günlük ödevi buraya da yazayım da bu saate kadar uykusuz kalmam bir işe yarasın:

1 Ekim 2015 günlük ödevi:

Kızlar, çeyiz sandığınızı açıyorsunuz ve içerisinden en beğendiğiniz en kıyamadığınız şeyi alıp kullanmaya başlıyorsunuz. Eğer kullanmak istemiyorsanız da bir yakınınıza hediye ediyorsunuz. Bekarsanız, annenizin hazırlamış olduğu çeyizliklere aynı işlemi uyguluyorsunuz. Çeyiz sandığınız yoksa, hemen çarşıya çıkıp bir yakınınıza hediye etmek üzere yarım elma gönül alma olayına girişiyorsunuz. Öpüldünüz. :nazar:

bu arada, günlük ödevi veren ben olduğum için bir önceki günü tamamlayanları da benim yazmam gerekiyordu ama zaten bendimahi bendimahi seniinile aynı saatlerde burada olduğumuz ıcın kendini yazıp eklemen problem olmamış. ama ılerıde karısabılır.

X