Küllerden Doğmak Vol.2

Neden begenmediniz yapamayacaksiniz odevimi yahu. Bir tane lifi yada patigi kullanmanij yada hediye etmenin neresi kotu:KK61::KK61::KK61:
ya ne bilem ihtiyacim yokkki su an daha geecn yeni patik,çiakrdim :)))
kime niye hediye etsem ki :)
yok yok ben ne iyiisi utumu yapayim :)

oooooooo 2 kişi günlük ödevi yapmayacağım diyor chentiq chentiq duvar silme neymiş diyorrr :KK4:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Günlük ödevi beğenmeyenlere alternatif en az 5 parça ütü mü versek :KK53:

Yok oyle odev siparisi falan.. :KK11:kirk yilda bir odev vermisim hatunlar burun kiviriyor ya...:KK67:@2KediAnnesi canim yarin sabah gelirsen utu odevini kendjn ver :-):-):-)

canım ben duvar silme o kadar kolay oldu ki belki 15 dk kadar. Zaten mutfak olduğu için bir duvar dolaplar, bir duvarda pencere , balkon kapısı, kombi vs az yer kalıyor.:KK36:

Sıvı arap sabunu ve mob aldım, duvarlara sürdüm, rengi açıldı resmen :KK55:
ben oldum oli korkmusumdur ya.. su an bulundugum kucucuk cocuk odasinin bile duvarlarina bakinca gözüm korktu. Mutfak temiz. Bir tek banyo duvarlarim kirli. Onlari da sileyim bari arap sabunu asprin. Napalim basa gelen cekilir :KK55::KK55:

Ay ben daha hiç ödev veremedim chentiq chentiq ya o saatlerde 3.ruyamda oluyorum :KK48: O zaman bugun ödevi yapmamış mı sayılcam ben şimdi? Akşam kocama hediye versem olur mu sayılır mı :KK70:

Yok oyle odev siparisi falan.. :KK11:kirk yilda bir odev vermisim hatunlar burun kiviriyor ya...:KK67:@2KediAnnesi canim yarin sabah gelirsen utu odevini kendjn ver :-):-):-)

ben oldum oli korkmusumdur ya.. su an bulundugum kucucuk cocuk odasinin bile duvarlarina bakinca gözüm korktu. Mutfak temiz. Bir tek banyo duvarlarim kirli. Onlari da sileyim bari arap sabunu asprin. Napalim basa gelen cekilir :KK55::KK55:

Yok canım ben yapacağım valla da :KK19: alternatif olarak yanında ödev veriyorduk ya ondan demiştim yaa :KK22:

Ohh banyo duvarı en sevdiğim :kk77:

Bacılar haftaliklarin 2sini yaptım 2si kaldı ya kalan 2yi anamın evinde yapsam olur mu? Bu arada ben günlük ödevi sevdim chentiq chentiq şu an evde değilim ama eve gittiğimde muhakkak yapıcam ödev artısı alamiycam ama olsun

Bugün ki ödev kolay ama hediyr vereceğim kişiye bugün veremem uzakta oğlum okulda olduğu için gidemem hediyeyi çıkarsam ilk fırsatta versem olur mu yoksa yapmamış sayilirim

Bende ceyizliklerimi duzenlerken kiz kardesime patik tesbih havlu filan bir kac birseyler vermistim. Daha yeni. Onlarda sayilir mi acabaaaa

Günlük ödev çeyizden bişeyler vermek galiba, bulamadım tam sayfayı. Daha 10 gün olmadı en yakın arkadaşıma 2 patik verdim bu ekimde düğünü var yani yaptım ödevimi  :KK8:

ben bir lif çıkarırım bazadan.kardeşimin bebeği olacak.
onun için düşünüyordum.bugün halletmiş olurum.
akşam yaparım ama bildiremem.
nete giremiyorum yoğunluktan.

yesa yesa canım sandalyeler tamam 10 tane sandalye silindi sadece baza altı kaldı ama biz o işleri halletmistik düğün temizliği kapsamında sadece vitrin var büyük işlerden onu yapsam olur mu? Ayy çok soru sordum bugün :))

aslında bilinen kuralları tekrar yazdım sadece. ben 2 hafta olmadığım ıcın kım odevlerını yapıp listeye dahıl oldu bılmıyorum. kım cıktı onu da bılmıyorum. dolayısıyla yesa1 nın bana verdıgı listeye gore oluşturacağım yarışmacıları.

zaten eylül ayı bır nevı ısınma turuydu. bu topıgın ılk mesajına bakarsa ekım kasım aralık 3 aylık maraton demıstım. 34 kışı+ben de varım dıynlerın hepsınıyazarım listeye bundan sonrakıler ıcın gecerlı olur yazdıklarım ..

sen eskı cetvelcılerdendın eskı bır nıckın var mıydı?
nickim aynıydı canım...

günlük ödevi buraya da yazayım da bu saate kadar uykusuz kalmam bir işe yarasın:

1 Ekim 2015 günlük ödevi:

Kızlar, çeyiz sandığınızı açıyorsunuz ve içerisinden en beğendiğiniz en kıyamadığınız şeyi alıp kullanmaya başlıyorsunuz. Eğer kullanmak istemiyorsanız da bir yakınınıza hediye ediyorsunuz. Bekarsanız, annenizin hazırlamış olduğu çeyizliklere aynı işlemi uyguluyorsunuz. Çeyiz sandığınız yoksa, hemen çarşıya çıkıp bir yakınınıza hediye etmek üzere yarım elma gönül alma olayına girişiyorsunuz. Öpüldünüz. :nazar:

bu arada, günlük ödevi veren ben olduğum için bir önceki günü tamamlayanları da benim yazmam gerekiyordu ama zaten bendimahi bendimahi seniinile aynı saatlerde burada olduğumuz ıcın kendini yazıp eklemen problem olmamış. ama ılerıde karısabılır.
anlamadım canım ödevimizi yapınca biz buraya yazcaz bildirim topiğine sen mi yazacaksın?

Bittiiii bitttiiiii:rolleyes::rolleyes: ama ben de bittim 2 saat sürdü holün Duvarları bez den beş parmağımın izi cıktı valla şimdi gidip gelip bakıyorum duvarlara veeee haftanın 4 görevini de bitirmiş bulunuyorum :KK73::KK73:

merrrhaba kızlaaar :)
yaptığınız şeyleri tam olarak anlayamadım ama hoş bir şey sanki :)
beni de aranıza alır mısınız?
bana da verin ödev :KK70:

X