Küllerden Doğmak Vol.2

hah söyle koalina yaa sen bize bunlarla gel, "temizledim", "sildim", "kalkıyorum", "aman ne keyfi", "çay da neymiş", bunlar senin cümlelerin olsun

Tüh canım ya kötü olmuş ama dur dur sabret azıcık, sık dişini, biraz da başının etini ye , yapacak mecburen

Oo bravo yarın bende 4 liycem rapor aldim:)

Teşekkür ederim canım benim

Aynı modelden bizim evde de var güç bela kardeşim yanımıza geldiginde odaları boyadik yaza girerken yatak odası ve koridor kaldı aradan kaç ay geçti evde lafı bile edilmiyor :)))

merhabaa bende aranıza katılmak ıstıyorum yarın kı odevden baslasam olur mu

canımmmmmmmm hoşgeldin, biz de seni bekliyorduk, nerelerdesin yahuuuu Tabii ki olur, yarın listede adını görmeyi çok isterizzzz

Bak bunlar şu ana kadar yaptığımız günlük ödevler

Bunlar haftalık görevlerimiz

Bunlar da kurallarımız

1- GÜNLÜK YAPTIĞIMIZ İŞLERİ BURAYA YAZMIYORUZ SADECE ÖDEVLER VE GÖREVLER HAKKINDA PAYLAŞIM YAPIYORUZ

2- ÖDEVLERİ AKSATMIYORUZ

3-HAFTALIK GÖREV BİLDİRİMİNİ CUMA GÜNÜ YAPIYORUZ.

4-LİSTEDEKİ ARKADAŞLARDAN SABAH 4'TEN SONRA İLK GELEN GÖREV VEREBİLİYOR.

5-GÖREVLER AĞIR GÖREVLER OLMUYOR, "TÜM" YERİNE "3" "5" GİBİ SAYILARI KULLANIYORUZ. TÜM KAPILARI SİLMEK YERİNE 3 KAPI SİLMEK GİBİ.

6. HAFTALIK 4 ÖDEVİMİZ VAR VE TAMAMLAMAK İÇİN 7 GÜNÜMÜZ, GÜNLÜK 1 ÖDEVİMİZ VAR, BUNU DA YENİ GÖREV GELENE KADAR TAMAMLAYABİLİRİZ.

Aynı modelden bizim evde de var güç bela kardeşim yanımıza geldiginde odaları boyadik yaza girerken yatak odası ve koridor kaldı aradan kaç ay geçti evde lafı bile edilmiyor :)))

Yatak odası hadi neyse ama koridor u aradan çıkarabilseymiş keşke yahu

Yatak odası hadi neyse ama koridor u aradan çıkarabilseymiş keşke yahu

Ahh keşke canım ama yok ancak bir ara benim baslamam lazım cesaret edebilirsem bu arada tv ünitesi düzenleme ve duvar silme dışında bir şey yapamadım haftaliklardan artık evde de değilim zaten bu hafta da böyle geçti

Olsun canım ya sizin düğün telaşı var? Ne zaman bitecekti bu arada düğün ve telaş ikilisi, gelecek haftadan itibaren tam dönersin değil mi?

HOSBULDUUM cok sıcak karsıladın tesekkurler masallah burada kı hatunlar cok hamarat ınsallah becerebılırım yarın kı gorevı heyecanla beklıyorumm

HOSBULDUUM cok sıcak karsıladın tesekkurler masallah burada kı hatunlar cok hamarat ınsallah becerebılırım yarın kı gorevı heyecanla beklıyorumm
Yok be ne hamarati valla ben başlamadan önce evimde tüm eşyalar davul zurna çalıyordu:) çoğu kişi çalışıyo ve çocuklu merak etme günlere bölünce hem rahat oluyo hem çok yorulmuyoruz

canımmmmmmmmmmmm ben de çalışıyorum gel gel herkese yer var

Bir önceki mesajımı okursan tamamdır oldu bu iş

İstersen yarın yarın demeyelim kalk günlük ödevi yap da gel
Deterjanlarımın siparişini verdim:) bugün ocağı sildim. Şimdi çalışma odamı toparlıycam. Bir makine çamaşır yıkattım bir de bulaşığım da yok o makineyi de çalıştırdım:) şimdi dizmek kaldı:)

Olsun canım ya sizin düğün telaşı var? Ne zaman bitecekti bu arada düğün ve telaş ikilisi, gelecek haftadan itibaren tam dönersin değil mi?

Cumartesi gecesi kına pazar gecesi de düğün işte canım pazar dugunden sonra eve dönüp pazartesi işe gidicem bu kısım biraz sıkıntılı olsa da sonrasında evdeyim artık inşallah

Yok be ne hamarati valla ben başlamadan önce evimde tüm eşyalar davul zurna çalıyordu:) çoğu kişi çalışıyo ve çocuklu merak etme günlere bölünce hem rahat oluyo hem çok yorulmuyoruz
haha aynı benım ev calısmıyorum ama 8 aylık bı oglum var cok ılgı ısteyen bı bebek yapabıldıgım kadar ıste :)))

Yok canım yaa sen benim çekmeceleri, dolapları görseydin, bugün sandalyelerin yüzü güldü yaa, dile gelseler neler neler söylerlerdi

Aynen öyle anathema8 'e hep katılmışımdır zaten

Ellerine sağlık canım benim

Günlük tüm yaptıklarını azerin in bir konusu var oraya yazabilirsin çok motive ediyor insanı

Buradan da günlük ve haftalık ödevler ile ilgili paylaşım yaparız

Cumartesi gecesi kına pazar gecesi de düğün işte canım pazar dugunden sonra eve dönüp pazartesi işe gidicem bu kısım biraz sıkıntılı olsa da sonrasında evdeyim artık inşallah

İyi canım ya bir şey kalmamış, şimdiden çoooook mutlu olsunlar inşallah

haha aynı benım ev calısmıyorum ama 8 aylık bı oglum var cok ılgı ısteyen bı bebek yapabıldıgım kadar ıste :)))

Yaparsın yaparsın canım yeter ki takip et, hiç bir şey yapamıyorsan bile günlük ödevi, haftalık ödevi yap tamamdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…