Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok oldumu alalı cnm birde simlimi???? o kullanılması sorun değil bir kısmını kazırım :))) da nasıl oluyor bu işler işte karşılığında nekadar ürün gerek vs...... peki kargoyla yollasan bana direk ben sana ödeme yapsam öyle olmuyormu :2: çünki internetten alışveriş yapmam sorunlu kredi kartı no vermek istemiyorum ne olur ne olmaz diye
canım çok kullanmadım öyle yarılanmış değil tabii... ultra shimmer,yani yoğun parıltıl ı olanın dan benimki ..
ama onu ben takas yapacak ürün bulamıyorum aynı değerde dolayısyla takasa koymuyorum..
ben sana diğer topikte yazdım satın alabilmen için ...satıcılara msj atıp ,şansını dene canım ,içine de sinsin hem yerimseniben

arkadaşlar kalan ürünlerim bunlar mümkünse tek kişiyle ve dürüst bir kişiyle takas yapmak istiyorum hepsini yollıcam illa denk olması gerekli değil
maybeline turbo bost ve golden rose maskaralar ikiside siyah renk ikiside kesinlikle kullanılmamıştır

lancome toz far kemik-kahverengi(hiç kullanılmadı)
avon yeşil toz far(hiç kullanılmadı)
avon 2 renkli far altın-pembe (denedi)
clasics glos kırmızı (denendi)
golden rose kıpkırmızı ruj (el üstünde denndi yepyeni)

emily siyah kalem hiç kullanılmadı

haydi takasa ...

diğer ürünlerimde 88 .sayfada....
proactiv cilt bakım %40 dolulukta...
temizleyici ve gündüz kremi

020gy.jpg

003lo.jpg

birde bu mineral pudralar var...
sobare marka... 3 tam boy bir deneme boy ,biri yanılmıyorsam concealer..

012az.jpg

Son düzenleme:

body shop deniz yosunlu matlaştırıcı nemlendirici ilkini kuzenime verdim bunu da inş. takasa vericem çok az kullanılmış 5o ml den 49 mlsi duruyo

doğal biberiyeli zeytinyağlı sabun cilt temizleme köpüklerinden buna sıra gelmez kalıbı old. gibi duruyor

3lü kryolan far çok az kullanılmış bunu shewolf adlı blogerdan blog satışı yanında hediye olarak almıştım(sağolsun) ama ben sdc deneme amaçlı birer kere sürdüm onun dışında hiç kullanamadım renkleri çok güzel ama pek far kullanma alışkanlığım yok old. gibi duruyo,nyx pembe ruj çingene pembesi bir rengi var yapısı çok güzel ama diğer rujlardan buna pek sıra gelmedi 2-3 kez kullandım,classics rimel x4 extreme volume mascara beni o günlük idare etsin diye aldım old. gibi duruyo sdc 2 kez kullandım,mineralli kahverengi avon farı o da old. gibi duruyor...

catherina arley pudra 4 numara sdc 1 kez deneme amaçlı kullandım ama pudra kullanma alışkanlığım yok maalesef gaza gelerek almıştım:kedi: yanındaki de la colors mineral pudra(türkiye de yok) 2-3 kez kullandım ama dediğim gibi pudra kullanma alışkanlığım yok maalesefbilmiyorumkismile

bunların yanında numunelerde göndericem arkadaşlar ancak teker teker değil toplu gönderim yapmayı planlıyorum yarısı yarıya ona göre çok çok isteyebilirsiniz ö.m. atın öptümzemuszemusopuyorumnanaktan

kızlar kryolan far ve catherina arley pudra dışında şunları ekliyorm foto kalitesi kötü k.bakmayın bilgisayrla çekmek zorunda kaldım

lancome ruj (fazla simli geldi),la colors(türkiyede yok) 6lı far sdc 1 kez kullanıldı kendi aplikatörü bile kullanılmadı,sunkissed highligter(türkiyede yok)sdc bir kez denendi bana koyu geldi altın renginde esmerlere çok yakışır,bir de golden rose spreyli oje kurutucu onu da 2-3 kez kullandım...

nyx ve lancome rujları beendim amonracımm
bende de
çok açık mavi cecile göz kalemi
yeşil avon gözkalemi
avon 4lü far
yves roches-luminelle pembe far
bunlar sadece 2-3 defa kullanıldı
bi de hiç kullanılmamış emily kırmızı dudak kalemi

bunlar da benden

classis dudak koruyucu renksiz sadece denendi
avon ruj rosy resistance bir kaç kez kullanıldı
avon ruj plumpfull bir kaç kez kullanıldı
golden lady ruj daha bugün aldım ama rengi açık geldi sadece denendi
maybelline ruj bebek pembesi bir iki kere kullanıldı
loreal ruj orijinal değil ama rengi hoş iki kere en çok kullanılmıştır.

kızlar mümkünse parfüm veya deo ile takas istiorum. özellikle she nin parfümlerine bayılıyorum. avon veya oriflame parfümleri de olur. piyasadaki herhangi bir parfüm de. beğenirseniz takas yaptığım kişiye ürünlerin hepacasini yollayacağım.En Büyük TÜRKİYE

Eklentiler

• $avn ruj.jpg
    $avn ruj.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 68
  • $avon ruj.jpg
    $avon ruj.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 72
  • $classis.jpg
    $classis.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 59
  • $golden lady r.jpg
    $golden lady r.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 69
  • $loreal parlatıcı.jpg
    $loreal parlatıcı.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 73
  • $maybelline.jpg
    $maybelline.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 62
kızlar bunlar da parfümlerim. parfümle veya hiç kullanılmamış mümkünse açılmamış makyaj malzemeleriyle takas yapabilirm.

flormar trust 100 ml (bir iki kere sıkılmış)
flormar trust deo (bir iki kere sıkılmış)
avon beat brazil 35-40ml
avon incendessense 100 ml (bir iki kere sıkılmış)
oriflame elvie deo 75ml kullanılmamış
amor amor 90ml ama orjinal değil
sansiro doldurma hipnotic poison 40 ml
:KK52:

Eklentiler

• $Pınar0058.jpg
    $Pınar0058.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 93
arkadaşlar kalan ürünlerim bunlar mümkünse tek kişiyle ve dürüst bir kişiyle takas yapmak istiyorum hepsini yollıcam illa denk olması gerekli değil
maybeline turbo bost ve golden rose maskaralar ikiside siyah renk ikiside kesinlikle kullanılmamıştır

lancome toz far kemik-kahverengi(hiç kullanılmadı)
avon yeşil toz far(hiç kullanılmadı)
avon 2 renkli far altın-pembe (denedi)
clasics glos kırmızı (denendi)
golden rose kıpkırmızı ruj (el üstünde denndi yepyeni)

emily siyah kalem hiç kullanılmadı

arkadaşlar bu ürünlerim hala takastadır ayrıca yeni ürünler ekliyorum isteyenle takas yapıcam yeterki işinize yarasın

avon göğüs şekillendirici dopdolu bi kaç kez kullanmaya kalktım ama üşengeçlik isteyene ağzı açık fotosunuda çekerim
avon mentollü tanecikli maske %70 dolu
loreal true match minerals pudra dopdolu birkez denedim rengi:W4 golden beige netten bakabilirsiniz rengine
avon kabuki fırça hiç kullanılmadı kabında
golden rose duo dudak parlatıcısı dudakları dolgun gösterme özlelliği var yeni aldım ancak renkler bana uymadı birkere denedim resimde de belli

haydi kızlar takasa.....

ben de bi kaç şey koymak istedim arkadaşlar:KK69:

* allıklar deneme amaçlı sürüldü
* she farlar deneme amaçlı sürüldü
* cecile far bileğe swatch amaçlı sürüldü,gözde kullanılmadı.
* cecile altın sarısı eyeliner-rimel hiç kullanılmadı.
* rujlar 1 kez kullanıldı.
* oje hiç kullanılmadı.
* rimel hiç kullanılmadı.

not : rujları swatch yapabilirim,göründükleri gibi capcanlı değiller sürüldüğünde.
parçalar küçük olduğu için ya 1 ya da 2 kişiye vericem hepsini.

Son düzenleme:
kuşum ürün olarak bi şey düşünmedim ama deneme sürüşünden başka işlem görmemiş mis ürün isterim :KK17: nelerin var :KK70:

hımm
temiz kullanıyorum ben herşeyimi ama kullanıldı malesef :)
beyu pudram var rengi çok koyu oldu bana :KK43: bakıcam bakalım başka neler var

bu arada hepsini istiyorum derken espirik yaptım
yani hepsi şahanede onadan
ama altın sarısı eyeliner ve rujları düşünmüştüm:26:

Beyu pudra çok az kullandım , rengi bana koyu geldi ,aslında bunu satmak istiyorum ama satışta yasak burada :KK43:

oriflame far paleti ve rujlar,allıkalrı yok kullandım çünkü :)

far paleti catherine arley

oriflame ikili far

Son düzenleme:
ben de bi kaç şey koymak istedim arkadaşlar:KK69:

* allıklar deneme amaçlı sürüldü
* she farlar deneme amaçlı sürüldü
* cecile far bileğe swatch amaçlı sürüldü,gözde kullanılmadı.
* cecile altın sarısı eyeliner-rimel hiç kullanılmadı.
* rujlar 1 kez kullanıldı.
* oje hiç kullanılmadı.
* rimel hiç kullanılmadı.

not : rujları swatch yapabilirim,göründükleri gibi capcanlı değiller sürüldüğünde.
parçalar küçük olduğu için ya 1 ya da 2 kişiye vericem hepsini.

rujların esas renklerını merak etmekle bırlıkte kalp seklınde eye kremın yesıl rengını merak ettım..bde yukardakı allıklaradabakabılırım.daha yakın ceksen yada bılegınde gorsek mısal:KK3:

buyur canımm:KK16:
hangisinin hangisi olduğu belli diye ayrıyetten yazmadım

rujlarını allıklarını ve yesıl eye kremı ıstıyorum canım..
rujun bırı mor gbı duruyordu bılegınde koyu pembe gbı allalalaa ama olsun sevdım...

gostereyım sana malzemelerımı alıntılıycam bekle..

ayagımda 37.5 eger ayakkabı ıstersen de var..

X