Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
toredo canım resim şeklinde koysan daha verimli olur sanırım bide nekadar kullanıldıklarını yazarmısın balım
mesela allık nosu ne nekadar kullanıldı vs.

Son düzenleme:
100_1049.JPG

KIZLAR BU PUDRAYI ALDIM SADECE 1 KERE KULLANDIM CİLDİME KOYU GELDİ İSTEYEN OLURSA VEREBİLİRİM...

pageml.jpg

Merhaba arkidişler =)

Elimde kullanmadığım bu ürünler var.
*Ruj ve eyeliner pen Flormar (rujun ucunu kestim, eyeliner pen'i de 1 kere deneme amaçlı kullandım, aldığım gün aynısından ablam da alıp getirdiği için veriyorum).
*Allık ve gümüş rengi far Golden Lady marka (Tamamen tezgahtar kızın oyununa geldim :) Daha açık bir allık isterken bununla, daha mat bir gri isterken bu gümüş rengiyle kandırdı :) Olur ya bazen diliniz tutulur, basiretiniz bağlanır, bir şey diyemezsiniz, benimki de o hesap oldu)
*Dikdörtgen kutulu far Maybelline (Bunu çok beğenerek aldım aynı renk hırkam var diye ama sadece bir kere kullandım, sonra hevesim geçti sanırım:))
*Beyaz far Lancome (Yine özel bir günde kullanmıştım, şimdi kullanmıyorum)

Evet benden bu kadar... İlginizi çeken bir şey olursa, ben buradayım, beklerim :)

Son düzenleme:
paletin son hali budur arkadaşlar,bazı renkleri hiç kullanılmadı hatta...
88li ultra shimmer (parıltılı ) seridir...
ihtiyacım dahilinde malzemeye gereksinimim yok,ama ücretli olarak düşünen olursa
özel mesaj yolu ile ulaşabilir...

88-li-ultra-shimmer-palet-pariltili__33194862_0.jpg

arkadaşlar lütfen takas ürünlerimizi resimli de sergileyelim, alacak kişi ne alacağını görsün, takasından çıkan burada beğendiği ürünle aynı olup olmadığını görsün.

ihtiyacım dahilinde malzemeye gereksinimim yok,ama ücretli olarak düşünen olursa

takas albumum de begendgn olursa takas yapabılırz

pageml.jpg

Merhaba arkidişler =)

*Ruj ve eyeliner pen Flormar (rujun ucunu kestim, eyeliner pen'i de 1 kere deneme amaçlı kullandım, aldığım gün aynısından ablam da alıp getirdiği için veriyorum).
*Allık ve gümüş rengi far Golden Lady marka (Tamamen tezgahtar kızın oyununa geldim :) Daha açık bir allık isterken bununla, daha mat bir gri isterken bu gümüş rengiyle kandırdı :) Olur ya bazen diliniz tutulur, basiretiniz bağlanır, bir şey diyemezsiniz, benimki de o hesap oldu)
*Dikdörtgen kutulu far Maybelline (Bunu çok beğenerek aldım aynı renk hırkam var diye ama sadece bir kere kullandım, sonra hevesim geçti sanırım:))

Evet benden bu kadar... İlginizi çeken bir şey olursa, ben buradayım, beklerim :)
canımgümüşrengi farına,maybelline farına,beyaz farına talibim,benim elimde neler kalmış bakayım resim ekliyim,ayrıca,kıyafetleri takas bölümünde kıyafetlerimde var bakabilirsin.

Takas düşünmüorum canım blogumda satıorumm:KK42:

ben topiğe girmeyeli çokşey değişmiş,burada satış yok biliyorum kızlar,sadece takas yapışıyor.

pageml.jpg

Merhaba arkidişler =)

canımgümüşrengi farına,maybelline farına,beyaz farına talibim,benim elimde neler kalmış bakayım resim ekliyim,ayrıca,kıyafetleri takas bölümünde kıyafetlerimde var bakabilirsin.

Takas düşünmüorum canım blogumda satıorumm:KK42:

ben topiğe girmeyeli çokşey değişmiş,burada satış yok biliyorum kızlar,sadece takas yapılıyor.

yamukprenses, mesajını şimdi gördüm, ürünler elimde duruyor, kıyafetlere bakmadım, bakacağım şimdi ama makyaj malzemesi varsa elinde daha makbule geçer :)

yamukprenses, mesajını şimdi gördüm, ürünler elimde duruyor, kıyafetlere bakmadım, bakacağım şimdi ama makyaj malzemesi varsa elinde daha makbule geçer :)

makyaj malzemesi var canım,o zaman yarın ekliyim olurmu,şimdi zor çünkü,zaten dışarıda çok yağmur var,heran elektrikte gidebilir.şimdi laptoptan yazıyorum,resimleri masaüstünden ekliycem,yarın daha iyi olur,olur dimi canım?

X