Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
elf aydınlatıcı
beyu concealer(kapatıcı)
elf cover stik çok amaçlı
ve allıklar
sally hansen dudak dolgunlaştrıcı, güzelim bunları beğendim hangilerini yollamak istersin

Eki Görüntüle 57446 loreal otobronzan sadece 1 kez kullandım açık tenliler için

Eki Görüntüle 57447 t-box saat kırmızı ve siyah kordonuyla hiç kullanmadım

Eki Görüntüle 57448 maybelline köpük allık pembe çok az kullandım

Eki Görüntüle 57449 avon yeşil pırıltılı eyeliner 1kez kullandm

Eki Görüntüle 57450 loreal dudak kalemi ve ruju 1 kez kullanıldı

Eki Görüntüle 57451 flormar rimel çok az kullandım

Eki Görüntüle 57452 assortie gözlük yesyenidir çok az 2yada3kez kullanıldı

Eki Görüntüle 57453

Eki Görüntüle 57454 HEPSİ TAKASTAAopuyorumnanaktan

kokoş fondotenine,allığına.dudak kalemine ve gözlüğüne talibim,benim ürünlerim 85.sayfada.

Son düzenleme:
güzelim fondaten yazmışsın loreal bronzlaştırıcı o yanlış olmasın sonraguclubacismile kıyafetlere baktım kaç beden olduklarını yazmamışsn ben 34 bedenim xs yanibuyrunnnnnnnnn

elf aydınlatıcı
beyu concealer(kapatıcı)
elf cover stik çok amaçlı
ve allıklar
sally hansen dudak dolgunlaştrıcı, güzelim bunları beğendim hangilerini yollamak istersin

canım sally hansen dudak dolgunlaştırıcı ve 2 allıkta duruyor...

kızlar tek tek marka yazamıycam soran olursa yanıtlarım makyaj setı göz dudak kalemlerı,pudra,rujlar,ruj paletı,karınca yagı kremı tug azaltması ıcın..,farlar,kalem far,golden rose gloss mybelıne lıpstıck,yıne mybelıne ruj,top allık kahve rımel cok kalıtelıdır yurt dışından,allık fırçası bır kısmı yepyenı bır kısmı kullanıldı ama hepsı kullanılabılır guzel urunler..bu urunler dıger evımde durdugu ıcın ıhtıyacım olmadıgından urun sadeleştrmesıne gırdım..
takas olarak tek bır urun olabılır bırkac urun olur ılla denk olacak dıye bıse yok yeterkı ıhtıyacımız gorulsun..kargo olaylarından sıkıldım tek tek vermeyı düşünmuyorum yarısını bır yarısını bır olabılır..

tesekkurler
3830.jpg

takastalarbuyrunnnnnnnnn

sevgili arkadaşlar
küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum..kozmetik eşyalar haricinde takas için ürün koymayın
takas yapıcağınız kişi ile özelden görüşüp anlaşın
ona göre özgürce takasınızı yapınolumunekankayizsmile
lütfen sadece kozmetik eşyalarımızı koyalımkaydirigubbakcemile5keyifli paylaşımlar diliyoruma.s.

darkcashmere canım hangisini nekadar kullandığını yazarmısın ?
takas yapmak isteyenler için faydalı bi bilgi olacaktırolumunekankayizsmile

resim002ke.jpg

resim016v.jpg

resim017r.jpg

resim018l.jpg

resim019d.jpg

resim020r.jpg

resim022y.jpg

resim024.jpg

resim025x.jpg

resim026s.jpg

resim027x.jpg

resim028c.jpg

resim029k.jpg

revlon just bitten orenge blood kodlu dudak lekesi yarısına adar kullanıldı, revlon pudra ve diğer budra sadece birer kez denendi, maybelline de görüldüğü kadar yani %85 i duruyor, gabrini oje ve golden rose parlatıcı da birer kez kullanıldı, titreşimli rimel en fazla üç dört kez kullanıldı zaman yokluğundan bırakıldı biraz zaman ayırmak gerekiyor onunla makyaja, avon farların biri yarısına kadar kullanıldı ten rengi olan ise üç dört kere kullanıldı. Rujlarda görüldüğü miktarlarda kullanılmıştır arkadaşlar.

65051189.jpg

47542571.jpg

45126847.jpg

47303195.jpg

72477647.jpg

74060169.jpg

62904212.jpg

Arkadaşlar bu da ikinci parti beraber vermememin nedeni Denizliye yeni taşındım bunları yanımda getirmişim diğerleri ise Bursa da. Bu sebepten bu cevapta yazılanları mümkünse bir kere de önceki cevapta bulunanları da bir kerede takas yapmak istiyorum. birbirleri ile karışmaları maalesef imkansız gibi :)

mary kay concealer açık tene uygun sayılır % 40 ını kardeşime başka bir kaba sıktım onda kaldı bana ise açık geliyor. Pembe ruj nyx in görüldüğü kadar kullanılmış. Kalemler kullanılmadı ortadaki beyaz kalem far az kullanıldı. Mineral Fondöten yaklaşık olarak 5 gr çook uzun zaman gider yanında 1 gr allık var doğal tonlarda incecik. Mac tekli far yarısına kadar kullanıldı zarif ipeksi pigmentli flormar far ise kullanım alanı geniş baz gibi de düşünülebilir o az kullanıldı. Mac pigment çok güzel mat bir pigment yanak dudak göz ne isterseniz kullanın % 10 kullanılmamıştır bile çok az gidiyor. Mesajla daha fazla resim isterseniz çekip göndereyim.

$Resim 010.jpg

$Resim 011.jpg

oriflame palet az kullanldı, yvres rocher siyah kalem az kullanıldı, cecile krmızı ruj baya kullanıldı, innova açık renk kapatıcı az kullanıldı, avon soft musk krem 1/4 kullanıldı, golden rose stick baya kullanıldı

burda nasıl takas yapılıyor ücreti kim ödüyor kargoyu filan bi bilgilendirirmisiniz beni ben 88li simli far paletlerinden istiyorum elinde olan varmı ????????

burda nasıl takas yapılıyor ücreti kim ödüyor kargoyu filan bi bilgilendirirmisiniz beni ben 88li simli far paletlerinden istiyorum elinde olan varmı ????????
canım bende var ama kullanılmış elbette...ama burada satış değil -takas yapılıyor canımkaydirigubbakcemile5

canım bende var ama kullanılmış elbette...ama burada satış değil -takas yapılıyor canımkaydirigubbakcemile5

çok oldumu alalı cnm birde simlimi???? o kullanılması sorun değil bir kısmını kazırım :))) da nasıl oluyor bu işler işte karşılığında nekadar ürün gerek vs...... peki kargoyla yollasan bana direk ben sana ödeme yapsam öyle olmuyormu :2: çünki internetten alışveriş yapmam sorunlu kredi kartı no vermek istemiyorum ne olur ne olmaz diye

X