Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kızlar bunlarda perfümler
en baştaki rebul kırmızı ama kapagı yok..(kkibele
nin)

2. çakma fakat sıkma mekanizması bozulmuş halledebilcek varsa..
3.de avon surreal yarım gibi bişe(simge nin )

Son düzenleme:

bu da colleen die bi marka..
bende aynı markanın girsi siyahı ve beyazı var gayet memnunum ama bunu kullanmıyorum

fundişe ayrıldı

Son düzenleme:

bnnarın pilcagızları yok
bi de kırmızının önü bi tuhaf olmuş

verildi

Son düzenleme:
Asortie den almıstım..gümüş kızlar..betty boop seven varsa eger

verildi

Son düzenleme:
Kızla ben makyaj yapmayı sevmediğim için pek makyaj malzemesi almıyorum. Ama avonun parfümlerini kullanıyorum. alışverişimin birisinde avon göz makyaj temizleyicisi gelmişti hediye olarak. ama hiç kullanmadım. kapağı bile açılmadı. isteyene kargo ücretini ödemek koşuluyla gönderirim. karşılığında bişey beklemiyorum. benim kullanmadığım bir ürün maksat bekleyip bozulmasın. isteyen olursa burayı atlayabilirim. pm atsın lütfen .ayrıca evde kullanmadığım başka ürünlerimde var onlarıda (yeni fotoğraf makinası aldım ) yeni makinam gelince çeker eklerim. . .hihoyyythihoyyyt

bunlarda benden .a.s. bütün ürünler yere yatık şekilde çekilmiştir.

fondöten avonun olup en açık renklerinden biridir yarım parmak kullanmışımdır en fazla çünkü bende sivilce yaptı. ben kullanıyorum bana iyi geliyo diyen olursa gönderrim.

ortadaki parfümün çeyreğini kullandım kullandım derken sigara kokusu için odaya sıktım. urban flowers new york adı.

kenardaki saç bakım spreyi elmalı yulaflı yarısını kullanmışım artık bakım yapmaya üşeniyorum. (simge0606 ya ayrıldı)

buda kolye takıdan nefret ediyorum ne yazık ki.

şimdilik bu kadar. kızlar hepsini dağıttım ne yazık ki

Son düzenleme:
kızlar bunlar da benden ;

malibu'ya ayrıldı
büyük lacivert şişe 30 faktör koruyuculu güneş kremi, yarıya kadar felan kullanmışımdır ama yüzümü yağlandırdığı için ellerime sürüyordum; diğeri de niveanın renkli nemlendiricisi 1-2 sıkım anca kullanmışımdır çünkü renkli nemlendirici sevmiyorum.
(flashlı)

(flashsız)

bu farı da avondan almıştım,renklerin aynısından başka paletlerimde var oyüzden hiç kullanmadım desem yeridir.

bu da şu meşhur kalıcı yeşil ruj, çok güzel bi pembe ama bana gitmedi hiç

Son düzenleme:
kızlar çok güzeller ya bende çok şey beğendim ama takas edicek bişeyim yok yaa :1no2:
eve bakayım olmassa

bunlarda benim eşyalarım

sırasıyla selülit azaltıcı krem (verildi) ,tüy azaltıcı losyon, saç köklerini güçlendirici ve sekillendirici sprey (verildi) .% 80 i duruyor cok az kullandım.

pembe olan carminanın cok güzel ama far kullanmayı sevmiyorum şimdilerde cok az kullandım. mavi olan judi diye bir marka ama kalitesini begenmiştimde almıstım.avon perfect wear kalıcı ruj koyu şampanya rengi (verildi) .1 kez kullandım denemek için.

carmina ruj 3 kez kullandım.carmina yesil far en sagdaki bitti onu cok begeniyordum.digerlerini az kullandım.pastel in sarı farı.parlak ve kalıcı bir far.onuda 3 kez filan kullandım.

bunlarda takılarım.tam net cıkamamıs sanki. allah yazılı olan gümüştür.
ilgilenen olursa mesaj atsın. ankaradaki arkadaslarla buluşadabiliriz benim için farketmez a.s.

Son düzenleme:
shiftcan paletini cook beendm :))
ayrıca bugün annemle babamın evlilik yıldönümü:) anneme paleti gösterdm tarihi gördü hatırladı heycanla :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…