Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bunlar da kullanmadığım eyelinerlar ve kalemler.solbaştaki avonun. bir tarafı lacivert eyeliner bir tarafı mavi jel far (kokusunu sevmedim hiç) ikinci colleziondan aldıgım lila rengi kalem far, üçüncüsü ve dördüncüsü yurt dışı bi siteden aldıgım eyelinerlar.
siyah ve renkli olan eyeliner simge0606'nın

igora royal saç boyası,kendi boyamın içine bi sıkımlık katayım diye almıştım ama güzel olmadı,rengi yoğun viyole kızıl

minerallerden 3. malibu'nun
minerallerden diğer ikisi simge0606'nın
bunlarda mineral farlarım ve lorealin bir farı, lorealinki büyük ihtimal çakma

bu da hiç kullanmadığım bir kolye

Son düzenleme:
toprak tonları hepsi sanırım.eyelinerlar peki ne kadar kaldı cok kullanıldımı.ben değiştirmek isterim fakat sen nelerle değiştirmek istersin? ikimizde ankaradayız olmazsa buluşup değiştiririz

bunu kotondan mı ne almıştım
hrj053.jpg

20h99v.jpg

dadlum bunu istiyom birde sürmeyiikaydirigubbakcemile
özelden hesap numarani yaz ben sana kargo üücretini ödeyim,

toprak tonları hepsi sanırım.eyelinerlar peki ne kadar kaldı cok kullanıldımı.ben değiştirmek isterim fakat sen nelerle değiştirmek istersin? ikimizde ankaradayız olmazsa buluşup değiştiririz

canım siyah eyeliner ve simli olan hiç kullanılmadı bunları diyorsun demi ? avonun lacivert olanı kullandım biraz. bir de siyah olan dipliner tarzında
ben senden avon saç sipreyi ile selülit kremini alabilirim. bir de minerall farlardan bri malibu'cuğuma gitti, farlar bronz-kahve tonlarındalar

Son düzenleme:
canım siyah eyeliner ve simli olan hiç kullanılmadı bunları diyorsun demi ? avonun lacivert olanı kullandım biraz. bir de siyah olan dipliner tarzında
ben senden avon saç sipreyi ile selülit kremini alabilirim. bir de minerall farlardan bri malibu'cuğuma gitti, farlar bronz-kahve tonlarındalar

evet canım onları diyorum ben eyelinerları ve mineral farları istiyorum. benimkilerden baska istedigin var mı? nasıl görüsücegiz ben cebecideyim a.s

kızlar bunnarı ixoradan almıstım numune olarak..ixorada ücretsiz vermio kargoyu karşılasmıstım o kdr kargo parası verdm boşa gitmesin :))
çeşitli numuneler değişik değişik sürerim derseniz alın sürün ben hiç sürmedim :))
68u1bs.jpg

verildi

Son düzenleme:
rimel ve acik renk toz far MALIBUMA
vede manhatten transparen pudra kibeleme ayrilmistir

kızlar takasta öncelik elinde benefit - moonbeam olanlarda
gözünüzü seviyim lütfen ürünlerimi loreal, max factor, golden rose, avon, oriflame vb. ürünlerle takas niyetinde olmayın
o markaların ürünlerini kullanmıyorum pek....

kızlar takasta öncelik elinde benefit - moonbeam olanlarda
gözünüzü seviyim lütfen ürünlerimi loreal, max factor, golden rose, avon, oriflame vb. ürünlerle takas niyetinde olmayın
o markaların ürünlerini kullanmıyorum pek....

Vay anasını yevrımmmmmmmm delikafadulden

Biz dediği ürünleri bulamiyik -tatlicadiarzu-

Hatın yüsseklerden uçiyiiiiiii sositososito

kızlar bunnarı ixoradan almıstım numune olarak..ixorada ücretsiz vermio kargoyu karşılasmıstım o kdr kargo parası verdm boşa gitmesin :))
çeşitli numuneler değişik değişik sürerim derseniz alın sürün ben hiç sürmedim :))
68u1bs.jpg

Bunlar ney gııı kafamçokkarıştı

Neremize sürciyis CADIARZU

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızla ben makyaj yapmayı sevmediğim için pek makyaj malzemesi almıyorum. Ama avonun parfümlerini kullanıyorum. alışverişimin birisinde avon göz makyaj temizleyicisi gelmişti hediye olarak. ama hiç kullanmadım. kapağı bile açılmadı. isteyene kargo ücretini ödemek koşuluyla gönderirim. karşılığında bişey beklemiyorum. benim kullanmadığım bir ürün maksat bekleyip bozulmasın. isteyen olursa burayı atlayabilirim. pm atsın lütfen .ayrıca evde kullanmadığım başka ürünlerimde var onlarıda (yeni fotoğraf makinası aldım ) yeni makinam gelince çeker eklerim. . .hihoyyythihoyyyt
Avon-Goz-Makyaji-Temizleyicisi-1-TL-HEDIYELI__16935622_0.jpg

Ben ıspartadayım kargo ücretini ödesem bana gönderir misin bunu yerimseniben

bunlarda benden .a.s. bütün ürünler yere yatık şekilde çekilmiştir.

fondöten avonun olup en açık renklerinden biridir yarım parmak kullanmışımdır en fazla çünkü bende sivilce yaptı. ben kullanıyorum bana iyi geliyo diyen olursa gönderrim.

ortadaki parfümün çeyreğini kullandım kullandım derken sigara kokusu için odaya sıktım. urban flowers new york adı.

kenardaki saç bakım spreyi elmalı yulaflı yarısını kullanmışım artık bakım yapmaya üşeniyorum. (simge0606 ya ayrıldı)

burdaki fondotenin tonu ne ki almond mu delikafadulden

Kızçeler bende de avonun cream fondoteni var karşılıksız verebilirim çünkü ten rengime uymuyor
İki tane biri fısfıslı siyah renkteki kuaförümden aldığım bir kere deneme amaçlı sıktığım fakat sprey kullanmak istemediğim için takas edebileceğim spreyim var
ayrıca spreyin birde kutusunda olanı var fonex bunuda kuaförümden aldım sanki diğerini kullanıyormuş gibi yani bunu fısfıslı şişeye koyup kullancaksınız
Avonun kuru cltler için toniği var yarısına gelmedi daha bunun köpüğüde var isteyen olursa takas yaparım
Oriflame'dan yeşil renkli rimel aldım ben rengi yeşil sandım oysa şeffaf ve parıltı veriyormuş o yüzden ilk geldiği gün sürdüm bir daha hiç kullanmadım alalı bir iki ay oldu sanırım takas yaparım
Diğeri avonun cynthia rowlwy diye bir rimeli kargoyla diğer ürünleri alıp bunuda kullanırım diyen olursa veririm çünkü ben maybilline rimel kullanıyorum bunu bir kaç kere sürmüşümdür
tabi kullancam diyen olursa gönderirim alerji yapar diye kullanmayanlarda olabilir hihoyyyt

gurbaa turkuaz farın ve altın sarısı gibi olana bayıldım ama bende senle takas yapabilecek bişi yok anacım loreal felanda kullanmiyisin bacumm:nazar: barii bana nomerosunu virsen bende alsammm

Son düzenleme:
X