Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar foto yükleyemiorm ama elimdekileri yazim..
diadermine(yeşil)köpük=%90'ı dolu
diadermine(yeşil)tonik=%50'si dolu
avon (yeşil)durulanmayan saç bakım kremi=1 kere kullanıldı
avon soyulabilen maske=1 kere kullandm
oriflame giordino vücut pudrası=bi kere denendi
golden rose pembe lipgloss=bi kere denendi
kahverengi göz kalemi=az kullanıldı
este lauder rimel=1 kere denendi

fondoten, allık ve mıneral,kalem ve koruyucular sıyah mavı arkadasımla takas yapıldı elımde bunlar kaldı/COLOR]

Son düzenleme:
bilegimde renklerini gosterdiklerimin hepsi takasta canim çok skldm onlardan çoguda bir kez iki kez kullanildi kuçuk 3 lu clarie s leri yurt disindan almistim bir kere denemek için kullandim

senin rimellerin kullanilmislik derecesi nedir canim ?

canım rımeller yarıya kdr kullanıldı aslında cok kullanılmadı ama antalyada kozmetık malzemesı dayanmıyor ablam freeshopdan getırdı bana...yanı kıprıklerın aşırı cansız kısacıksa muhtesem sonuc vermıcektır ama herhalukarda ıdare eder kıprıklerın varsa şekıllendırebılırsın..zaten ınankı fırçaları okdr guzelkı atmaya kıyamaz ınsan

arkadaşlar flormar 4'lü far, blackberry el kremi,yüz kremi,rimel,nivea ışıltı veren krem,nivea ruj ve loreal 247 numara ruj miriana arkadaşımla takas edilmiştir,geri kalanlar hala takasta.

Son düzenleme:
KIZLAR ELİMDE KALAN ÜRÜNLER BUDUR....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AVON COOL COLLECTİON
6 RENKLİ ŞAHANEEE ALLIK
ÜSTELİK FIRÇASI VE AYNASI İLE BİRLİKTE!!!

SADECE 1 DEFA DENEMEK İÇİN KULLANILMIŞTIR.........jelatini bile üstünde

Işıltılı yanaklar ile tüm bakışları üzerine çekmek isteyenlere !!!
Renklendirir, belirginleştirir, ışıltı verir ! Sadece tek bir allık darbesi ile..

Elmacık kemikleri üzerine uygulanan allık yanakları renklendiririken ışıltı verir. Tek bir allık darbesi ile yanaklarda mükemmel bir görünüm elde edilir. Kolay kullanım sağlar. Ayna ve allık fırçası birliktedir. Cildinize sürdüğünüz anda parlaklık ve ışıltı verir.
ARKASINDA TAK-ÇIKAR AYNASI BULUNMAKTADIR.

katolok fiyatı: 32.00tl

YEPYENİ MÜKEMMMEL BİR ÜRÜN
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AVON-2-UCLU-GOZ-FARI-VE-KALEMI- çok az kullanılmış

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ColorTREND Göz Farı Duo-Snow Storm biraz kullanıldı

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Loreal Göz Dudak Makyaj Temizleme sütü 125 ML yarıya kadar var

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pastel kalıcı ruj çok kalıcı arkadaşlar MAT kırmızısı süper sadece denendi kırmızı olanıVaktim yok diyorsanız ve sabah sürüp akşama kadar tazelemeden kalıcı makyaj arıyorsanız Day Long formülü tam size göre.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

she yeşil oje kullanmadım hiç

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
avon personal match renkli nemlendirici

avon personal match barely there makeup

türkiyede bu ürünün aynısı malesefki yok kızlar bana yurtdışından geldi ister fondoteneiniz bi renk koyuysa bununla açabilirsiniz...isterseniz doğal bi görüntü için ek başına kullanaılabilir ister göz altı ve yanaklarınızıa aydınlık bir görüntü verebilirsiniz hiç kullanmadım alana şimdiden hayırlı olsun diyorum

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jillian Dempsey Avon Eyeliner, Avon Kohl Eyeliner-çok az kullanıldı--siyah renk

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bunları yeni aldım ama beceremedigim için hiç kullanmadım bile koyuorum kızlar takasa yapıştırıcısı ile herşeyi içinde..........

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 Katlı makyaj kutusu en üst katlara kalemler ortaya rujlar en alt bölümede fondoten ve pudralarınızı koyabailirsiniz yada takı kutusu yapın ne yapıcagınız size kalmış çok kullanışlı ve güzel bir üründür..

bunun turuncu olanı gönderilecektir arkadaşlar:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…