Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
KIZLAR ELİMDE KALAN ÜRÜNLER BUDUR....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AVON COOL COLLECTİON
6 RENKLİ ŞAHANEEE ALLIK
ÜSTELİK FIRÇASI VE AYNASI İLE BİRLİKTE!!!

SADECE 1 DEFA DENEMEK İÇİN KULLANILMIŞTIR.........jelatini bile üstünde

00052468575685255730.jpg

Işıltılı yanaklar ile tüm bakışları üzerine çekmek isteyenlere !!!
Renklendirir, belirginleştirir, ışıltı verir ! Sadece tek bir allık darbesi ile..

Elmacık kemikleri üzerine uygulanan allık yanakları renklendiririken ışıltı verir. Tek bir allık darbesi ile yanaklarda mükemmel bir görünüm elde edilir. Kolay kullanım sağlar. Ayna ve allık fırçası birliktedir. Cildinize sürdüğünüz anda parlaklık ve ışıltı verir.
ARKASINDA TAK-ÇIKAR AYNASI BULUNMAKTADIR.

katolok fiyatı: 32.00tl

YEPYENİ MÜKEMMMEL BİR ÜRÜN
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AVON-2-UCLU-GOZ-FARI-VE-KALEMI- çok az kullanılmış

61748616563324742447.jpg

15621299692867044669.jpg

87518204904042195911.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ColorTREND Göz Farı Duo-Snow Storm biraz kullanıldı

46890176719259214706.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Loreal Göz Dudak Makyaj Temizleme sütü 125 ML yarıya kadar var

48573439552886403680.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pastel kalıcı ruj çok kalıcı arkadaşlar MAT kırmızısı süper sadece denendi kırmızı olanıVaktim yok diyorsanız ve sabah sürüp akşama kadar tazelemeden kalıcı makyaj arıyorsanız Day Long formülü tam size göre.

98235162881136422067.jpg

28861166472184847297.jpg

36393450768666426582.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

she yeşil oje kullanmadım hiç

41349872588581028201.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
avon personal match renkli nemlendirici

avon personal match barely there makeup

türkiyede bu ürünün aynısı malesefki yok kızlar bana yurtdışından geldi ister fondoteneiniz bi renk koyuysa bununla açabilirsiniz...isterseniz doğal bi görüntü için ek başına kullanaılabilir ister göz altı ve yanaklarınızıa aydınlık bir görüntü verebilirsiniz hiç kullanmadım alana şimdiden hayırlı olsun diyorum

10991188604166075181.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jillian Dempsey Avon Eyeliner, Avon Kohl Eyeliner-çok az kullanıldı--siyah renk

26546727785621579956.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 Katlı makyaj kutusu en üst katlara kalemler ortaya rujlar en alt bölümede fondoten ve pudralarınızı koyabailirsiniz yada takı kutusu yapın ne yapıcagınız size kalmış çok kullanışlı ve güzel bir üründür..

02892190202115012806.jpg

bunun turuncu olanı gönderilecektir arkadaşlar:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

canım özeldende mesaj atmıştım ama cevap gelmedi,bari birde buradan yazayım,allığına,avon personal match barele ve eyelinerine talibim

Kızlar bu ürünlerin hepsiyle takas etmek istiyorum artık tek tek olmuyor kargo aprasıyla ugraşamaıyorum:))
eger alıcısı olursa bütünüyle takas edelim bitsin gitsin artık hediyelerimde olucaktır unutmayın....
yerimsenibenvereliniortak

bunları yeni aldım ama beceremedigim için hiç kullanmadım bile koyuorum kızlar takasa yapıştırıcısı ile herşeyi içinde..........

08765568075225534086.jpg

Son düzenleme:
allık ruj takma kıprık makyaj kutusunu alabılırım ..ıstersen kozmetıgın yanı sıra elbısede yollarım sen bılırsın

kibele hala cvp vermemişsnn ??özelden msj atamıormdaa..
kızlar bu arada bn avon temsilcisiyim sizlerden beğendiğim olursa siz katalogtan bakar avondan bişe isterseniz onu alır yollarm..

kızlar bu arada bn avon temsilcisiyim sizlerden beğendiğim olursa siz katalogtan bakar avondan bişe isterseniz onu alır yollarm..

tamam o zaman canım sen benim 7 li farı istemiştin değilmi,mesela avondan neler verebilirsin,aslında özelin başlasa oradan konuşulsa daha kolay olur.

arkadaşlar takaslık malzemelerim son haliyle daha da devam edicem koymaya

she krem allık birkez denendi
c arley pudra 6 no %50si duruyor
maybelline pudra %70i duruyor
avon pırıltılı sünger hiç kullanılmadı

ematıon far seti renkleri harika hiç kullanılmadı

flormar far seti bir iki rengi sadece denendi yepyeni resimdende görülüyor
golden rose küp far mor renk sadece denendi
bourjoıs mor renk far rengine bakıldı yepyeni
lancome toz farlar beyaz - kahve yepyeni
5 renk simli eyeliner hiç biri kullanılmadı çok amaçlı kullanılabilir
flormar yeni seriden far altın rengi rengine bakıldı
avon yeşil toz far hiç kullanılmadı
avon far-turkuaz sadece 1 kere kullanıldı
avon iki renk far pembe-aştın sarısı-bir kere kullanıldı
bourjıs far pembe

garnier siyah noktalar için temizleyici hiç kullanılmadı
avon toz pudra soft musk %70 i duruyor
viking bakteriyel jel

burdan
she krem allık
avon sünger
golden rose küp far
flormar yeni seri altın rengi far
garnier temizleyici
soft musk pudra takas edildi

avon glos takas edildi
clasics glos sadece bir kere denendi

golden rose rimel hiç kullanılmadı
maybeline sarı tombul rimel bir kere denendi
she mavi maskara hiç kullanılmadı
marimekko rimel yarısı duruyor

avon mor oje hiç kullanılmadı
golden rose kırmızı oje birkaç kez sürüldü

maybeline kapatıcı%50si duruyor
flormar kaç kalemi

haydi takasaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kızlar bu ürünlerin hepsiyle takas etmek istiyorum artık tek tek olmuyor kargo aprasıyla ugraşamaıyorum:))
eger alıcısı olursa bütünüyle takas edelim bitsin gitsin artık hediyelerimde olucaktır unutmayın....
yerimsenibenvereliniortak

kokoş bende muğlada yaşıyorum ürnülerine talibim ama bu takas işi nasıl yapılacak bilmiyorum ama ürünlerini beğendim olumlu bakarsan cvp bekliyorum

kOKOŞ KEDİ mAKYAJ KUTUNA TALİBİM.

m.A.C. Farları var ve allıkları avonun kremleri var . . Düşünürmüsün canım

$urun_sablon-dis.jpg

bunların seti 100 liraya 2 sene önce alındı...3 set vardı.1 ini kullanıyorum.bitkiseldirr..memnunum..biri bitti.bir seti takastaaaaşakkıdı

netten search edin..herbalife cilt bakım seti

arkadaşlar bugün miriana arkadaşımla yaptığımız takastaki ürünlerim geldi,hepsini çok beğendim,miriana kesinlikle güvenilir bir arkadaş,gönül rahatlığıyla takas yapabilirsiniz,ayrıca mirianacığım hediyeler içinde teşekkürler.

rıca ederım bıtanem...emegımıze saglık..ıkımızde memnun kaldık takastann darısı sızlerın başınaa ..sende benım kdr guvenılır ve dakiksın sevgıler melegım

Ben de bunları takas etmek istiyorum aklinialirimsmile vereliniortak

01092010017.jpg

Güneş sonrası ferahlatıcı jel, son derece etkili, özellikle güneş yanıkları için ve güneş banyosundan sonra rahatlamak için :KK66: yerimseniben
HİÇ KULLANILMADI

01092010028.jpg

18 'li Far JU-Dİ marka, yok denecek kadar azzz kullanıldı.

01092010031.jpg

Avon Beyaz çikolata kokuluuu el ve tırnak kremi.

01092010033.jpg

Avon özel tasarım el ve tırnak kremi. kaydirigubbakcemile2

01092010022.jpg

Avon Kajal Siyah Göz Kalemi. 1 kere denendi. Mağlum göz hassas bir organ olduğu için ucunu açtım. Sıfır denebilir. sositososito

01092010034.jpg

Venus Göz Makjajı Temizleyicisi. Hassas gözler için son derece uygun. %50 kullanıldı. Özellikle lens kullananlara tavsiye ediyorum. sositososito

01092010035.jpg

Oriflame Kalem Göz Farı (Toz pembe) - Bir kere denendi, yine göz sağlığı için ucunu açtım, sıfır denebilir. Ama dışında biraz soyulma var o da kutunun içinde olmuş, kusur sayılmayabilir yerimseniben

01092010037.jpg

Yoğurtlu & Böğürtlenli Arko Nem Krem Numunesi... Harika kokuyor. insanın yiyesi geliyor. Tabi ki sıfır :)

01092010039.jpg

Medisun Güneş Sütü (Kremi) Yeterli koruma sağlıyor. Ultra Viyole ışınları gibi Güneşin zararlı ışınlarıyla savaşmaya birebirrr...Amannn güneşlenmeden önce sürün aklinialirimsmile (Bir kaç kez kullanıldı) zemuszemus

01092010040.jpg

Absorber Fön ve maşa öncesi sprey. Mavi su olarak da bilinir. Fönün ve saç maşasının kalıcı olmasını sağlıyor, saçlara ipeksi bir yumuşaklık veriyor. Yıpranmayı önlemiş oluyor. %50 kullanıldı. Sonu: Harika Saçlar

01092010030.jpg

Maybeline Shiny Licious Parlatıcı. Bir kaç kez denendi.

olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile
İşte bu kadar kızlar...

VEE son kez hepsi bir arada :KK66:

01092010038.jpg

not: bu resimde parlatıcıyla göz farı arasındaki göz kaleminin kaş fırçası kısmı bozuk olduğu için tanıtmadım. ama onu da yollayabilirim. bir kez denendi.

Son düzenleme:

Canım şehir dışındaydım internet yoktu, yeni geldim nelerin var görmedim ki ben, koymuş muydun buraya??

1. ROC Complete Lift göz kremi - 15 ml
2. ROC Hidra-Destressant göz kremi - 15 ml
3. ROC Hidra-Destressant Night gece kremi - 40 ml
4. ROC Hidra-Destressant Day gündüz kremi - 40 ml
5. LANCOME Miracle parfümlü duş - 50 ml
6. LANCOME Miracle parfümlü vücut losyonu - 50 ml

takastaaa... :eek:

not: bunlar takasa gitti...

.

Eklentiler

• $DSC00848.jpg
    $DSC00848.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
KIZLAR ELİMDE KALAN ÜRÜNLER BUDUR....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AVON COOL COLLECTİON
6 RENKLİ ŞAHANEEE ALLIK
ÜSTELİK FIRÇASI VE AYNASI İLE BİRLİKTE!!!

SADECE 1 DEFA DENEMEK İÇİN KULLANILMIŞTIR.........jelatini bile üstünde

00052468575685255730.jpg

Işıltılı yanaklar ile tüm bakışları üzerine çekmek isteyenlere !!!
Renklendirir, belirginleştirir, ışıltı verir ! Sadece tek bir allık darbesi ile..

Elmacık kemikleri üzerine uygulanan allık yanakları renklendiririken ışıltı verir. Tek bir allık darbesi ile yanaklarda mükemmel bir görünüm elde edilir. Kolay kullanım sağlar. Ayna ve allık fırçası birliktedir. Cildinize sürdüğünüz anda parlaklık ve ışıltı verir.
ARKASINDA TAK-ÇIKAR AYNASI BULUNMAKTADIR.

katolok fiyatı: 32.00tl

YEPYENİ MÜKEMMMEL BİR ÜRÜN

AVON-2-UCLU-GOZ-FARI-VE-KALEMI- çok az kullanılmış

61748616563324742447.jpg

15621299692867044669.jpg

87518204904042195911.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ColorTREND Göz Farı Duo-Snow Storm biraz kullanıldı

46890176719259214706.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Loreal Göz Dudak Makyaj Temizleme sütü 125 ML yarıya kadar var

48573439552886403680.jpg

Pastel kalıcı ruj çok kalıcı arkadaşlar MAT kırmızısı süper sadece denendi kırmızı olanıVaktim yok diyorsanız ve sabah sürüp akşama kadar tazelemeden kalıcı makyaj arıyorsanız Day Long formülü tam size göre.

98235162881136422067.jpg

28861166472184847297.jpg

36393450768666426582.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

she yeşil oje kullanmadım hiç

41349872588581028201.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
avon personal match renkli nemlendirici

avon personal match barely there makeup

türkiyede bu ürünün aynısı malesefki yok kızlar bana yurtdışından geldi ister fondoteneiniz bi renk koyuysa bununla açabilirsiniz...isterseniz doğal bi görüntü için ek başına kullanaılabilir ister göz altı ve yanaklarınızıa aydınlık bir görüntü verebilirsiniz hiç kullanmadım alana şimdiden hayırlı olsun diyorum

10991188604166075181.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jillian Dempsey Avon Eyeliner, Avon Kohl Eyeliner-çok az kullanıldı--siyah renk

26546727785621579956.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bunları yeni aldım ama beceremedigim için hiç kullanmadım bile koyuorum kızlar takasa yapıştırıcısı ile herşeyi içinde..........

08765568075225534086.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 Katlı makyaj kutusu en üst katlara kalemler ortaya rujlar en alt bölümede fondoten ve pudralarınızı koyabailirsiniz yada takı kutusu yapın ne yapıcagınız size kalmış çok kullanışlı ve güzel bir üründür..

02892190202115012806.jpg

bunun turuncu olanı gönderilecektir arkadaşlar:)

X