Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kokos kediyel harika bi takas yaptık kızlar ona çoook tsk ederm hediyeleride çok güzeldi:)

saol tatlım evet bencede çok güzel bir takastı daha 2 arkadaşlada takas yaptık burda bi arkadaşımlada bekleniyo onlada ürünüm gelsin takas yapıcaz kısmetse...

eee ne diyim kaliteli ve az kullanılmış ürünler koyuyorum bilen ler biliyor kıyafetlerimde sıfır zaten onalrda sattıgım ürünler onlarda takasta kaçıranlar üzülür...

Elf'den alıp kullanmadığım ürünler. İlk sıradaki likit aydınlatıcı. Yanağa, kaş altına uygulanabiliyor. Diğeri de yine krem allık kıvamında bir ürün.
Sonuncusu da mürdüm renginde eyeliner.
Bu ürünlerin de hiç biri kullanılmadı, eyelinerla bir deneme yaptım o kadar.
ORTADAKİ TAKASTAN ÇIKARILDI.

coastal scentesden aldığım krem eyelinerlar. Biri çimen yeşili biri de mor. Fotoğrafta görüldüğü kadar kullandım.

Son olarak da ELF'in studio serisinden pudra ve allıklar.
Pudra Complexion Perfection adı altında geçiyor. Yani yüzdeki kızarıkları nötrleyici etkisi varmış.Hiç kullanmadım ki üzerindeki elf yazısı bile silinmedi.
Diğerleri de peachy keen ve candid coral renginde allıklar. Bu allıkları bir kaç kez kullandım ; ama aynı renklerden mevcut olduğu için fazla kullanmadığımı fark ettim.
Bu arada kullanılmış tüm ürünler alkolle temizlenip yollanacaktır arkadaşlar. :eek:yerimseniben
NOT : Allıklardan peachy keen olanı takastan çıkarılmıştır.

kızlar elimde hiç kullanmadığım Neutrogena Radiance Boost Göz Çevresi Bakım Kremi var. %50 indirimden 2 tane almıştım ama anladım ki 1 kutu bile uzun süre gidecek oyüzden ihtiyacı olan biri vardır belki diye düşündüm. Fotoğrafı internetten buldum , bendekini kutusundan dahi çıkarmadım aldığım gibi duruyor.

kızlar takasa daha elime dün geçen 2 ürün daha ekliyorum üsttekilerle birlikte.
Strawberryden aldıklarımın yanında hediye gelen stila stick fondöten ve calvin klein ruj. Her ikisi de hiç kullanımadı ve sadece renklerine bakıldı.Bloğuma da bakabilirsiniz. İsteyen kişileker kutularıyla yollanacaktır.
Stlia fontenin E rengi, hafif esmerlere tam olacaktır.

Calvin klein ruj delicious , rengi resimlerdekinin aynısı

kızlar takasa daha elime dün geçen 2 ürün daha ekliyorum üsttekilerle birlikte.
Strawberryden aldıklarımın yanında hediye gelen stila stick fondöten ve calvin klein ruj. Her ikisi de hiç kullanımadı ve sadece renklerine bakıldı.Bloğuma da bakabilirsiniz. İsteyen kişileker kutularıyla yollanacaktır.
Stlia fontenin E rengi, hafif esmerlere tam olacaktır.

Calvin klein ruj delicious , rengi resimlerdekinin aynısı

canim urunlerini çok begendim takas dusunursen benimkiler bi onceki sayfada =)

kızlar elinde kullanılmış veya kullanılmamış mat ve kalıcı kırımızının her tonunda rujlar arıyorum ilgilenenler bana msj atsınlar...

örnek olarak mac mattle Inglot veya diger markalar olabilir sevgiler

yslaurent marka rimel(kullanılmış)
02857381702.jpg

dior waterproff rimel (kullanılmış)
55229_buyuk.jpg

max factor mineral pudra (kullanılmış)
max+factor+minerals

max factor second skine fondoten (kullanılmamış)

SECOND-SKIN-FOUNDATION_4.JPG

golden rose 110 marka ruj mat( bırkere denendı)

4996.jpg

markası silinmiş bordo kırmızı ruj ( urun rengıdır ruj sadece denendı)

red-lipstick-smudge-thumb6569354.jpg

my marka iki uçlu krem far şeklinde göz kalemi-bakır ve altınsarısı( sadece bılekte denendı)
5071.jpg

funy marka sungerlı şeker pembe allık-cok az denendi.

154.jpg

garnier ve nivea yazkış koruyucu süt..bırı 10 bırı 25 faktör hıc kullanılmadı..dıadermın yuz temızleme jelı yarıya kadar kullanıldı

k9f5o1.jpg

ve daha bırcok hedıyelerım olucak....

Son düzenleme:
Kızlar hiç vazgecemediğim makyaj malzemem Avon kullanmam ama bu ürünün müptelasıyım.Profesyonel göz kalemi vardı bir ucu fırçalı.mor renkliii.ya elinde olan var mıı.kalemim bitti küçücük kaldı veben bulamıyorum hiç bir yer deeeee ....

Herbalife den 2 yıl önce alınmış 3 lü cilt bakım setim var.içindekileri tek tek takasa koyuorum.set 100 liraya alınmıştı o zamn.tonik-temizleyici ve yüz kremi.3 paket vardı birini kullandım bitti birini kullanıyorum diğeri duruyor... takasta...netten search edebilirsiniizz
avon çift teraflı eyeliner-far (altın tozu- kahve)
siyah-gri çift taraflı parıltılı kocamaan göz kalemi (kalın9
herbalifenin women edp si.50 ml
Shiseido Zen
Tomorrow

pirhot arkadaşımla çok güzel bir takas gerçekleştirdik çok teşşekür ederim kendisine gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz süper bir insan...:1hug:a.s.

pirhot arkadaşımla çok güzel bir takas gerçekleştirdik çok teşşekür ederim kendisine gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz süper bir insan...:1hug:a.s.

evet çok güzel bir takastı kokoş kedimopuyorumnanaktan.çok eli açık bir insandır kendisi bana birsürü muhteşem hediye göndermiş canım benim çok sağol .daha nice nice takaslaraopuyorumnanaktan

arkadaşlar takaslık malzemelerim son haliyle daha da devam edicem koymaya

she krem allık birkez denendi
c arley pudra 6 no %50si duruyor
maybelline pudra %70i duruyor
avon pırıltılı sünger hiç kullanılmadı

ematıon far seti renkleri harika hiç kullanılmadı

flormar far seti bir iki rengi sadece denendi yepyeni resimdende görülüyor
golden rose küp far mor renk sadece denendi
bourjoıs mor renk far rengine bakıldı yepyeni
lancome toz farlar beyaz - kahve yepyeni
5 renk simli eyeliner hiç biri kullanılmadı çok amaçlı kullanılabilir
flormar yeni seriden far altın rengi rengine bakıldı
avon yeşil toz far hiç kullanılmadı
avon far-turkuaz sadece 1 kere kullanıldı
avon iki renk far pembe-aştın sarısı-bir kere kullanıldı
bourjıs far pembe

garnier siyah noktalar için temizleyici hiç kullanılmadı
avon toz pudra soft musk %70 i duruyor
viking bakteriyel jel

KIZLAR DİYERLERİ TAKASA GİTTİ ELİMDE KALAN ÜRÜNLER BUNLARDIR.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MAYBELLINE EYE SHADOW -242- ROCK N BLACK -çok az denendi
33480382375693461141.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AVON-2-UCLU-GOZ-FARI-VE-KALEMI- çok az kullanılmış

61748616563324742447.jpg

15621299692867044669.jpg

87518204904042195911.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

avon personel match renkli-lıght nemlendiricili fondoten hiç
kullanılmadı

88086082707179215667.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AVON-Allik-Cool-Collection çok az denendi

32467810322683991928.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jillian Dempsey Avon Eyeliner, Avon Kohl Eyeliner-çok az kullanıldı

26546727785621579956.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

collection 2000 Pressed Powder ıvory yurtdışından geldi çok kaliteli isterseniz nette araştırın sitesi var zaten sadece denemek amaçlı bir defa sürüldü

97522244615326831981.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ColorTREND Göz Farı Duo-Snow Storm biraz kullanıldı

46890176719259214706.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 üründe çok az kullanılmıştır
Loreal Göz Dudak Makyaj Temizleme sütü 125 ML yarıya kadar var
Neutrogena Deep Clean Maske 2 kez kullanıldı süper bir üründür
Avon Mat Görünüm Veren Tonik alkolsüz 2 defa kullanıldı belki

48573439552886403680.jpg

63763484787057261802.jpg

91441361362176413440.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pastel kalıcı ruj çok kalıcı arkadaşlar kırmızısı süper sadece denendi kırmızı olanı

98235162881136422067.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oriflame-Gloss-Booster-sjajilo-Black-Currant sıfır kokusu çok güzel

13570624182171178104.jpeg

34784341096201558503.jpg

57691663867187565300.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nivea lip care star fruşts simli(pink grapefrult) 1 defa kullaıldı simli gibi

56342819144230186392.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mayboline siyah kalıcı göz kalemi 1 defa kullıldı belki

82902092859962197080.jpg

lancome colour focus montage far yeşil sevenler için çokaz denendi

85353121326732589114.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
loreal glam shane 506 -dibinde kaldı denemeniz için bedava fırçası süper

55598075091326987527.jpg

----------------------------------------------------------------

AVON MAGIC DUST
FACE AND BODY SHIMMER PUFF

PIRILTILI YÜZ VE VÜCUT PUDRASI

58496682941749570340.jpg

30446464944034746960.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 Katlı makyaj kutusu en üst katlara kalemler ortaya rujlar en alt bölümede fondoten ve pudralarınızı koyabailirsiniz yada takı kutusu yapın ne yapıcagınız size kalmış çok kullanışlı ve güzel bir üründür..

02892190202115012806.jpg

she yeşil oje kullanmadım hiç

41349872588581028201.jpg

Maybelline Liner Express Eye Liner - siyah- Eyeliner- çok az kullanılmıştır

68453275591918274783.jpeg

21871214219304751794.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Body Shop SİYAH GÖZ FARI çok çok az denendi

1234.jpg

kalan ürünler bunalrdır kızlar kaçırmayın!!

Son düzenleme:
kokos kedi bunların karşılığında ne istiyorsun pekiiii

kız garip garip sorular soruyosun gelip:)))kaydirigubbakcemile3
ne isticem adı üstünde işte takas makyaj malzemeleriyle takas işte kafama yatan şeylerle parfümde olur ne biliyim takas:)))vereliniortak:jeyyar:
sende varsa bişiler takas yabablirim:))

Son düzenleme:
kız garip garip sorular soruyosun gelip:)))kaydirigubbakcemile3
ne isticem adı üstünde işte takas makyaj malzemeleriyle takas işte kafama yatan şeylerle parfümde olur ne biliyim takas:)))vereliniortak:jeyyar:
sende varsa bişiler takas yabablirim:))

ne biliym belki özel isteklerin şartların vardır diye düşündüm :KK70:

bende var bir kaç şey . ama önce bi kontrol etmem lazım. bi ara resmini koyim beğenirsen takaslaşalım senlen :KK70:

Kizlar konu basliginiz dikkatimi cekti...
kötü niyetli algilamayinda makyaz esyalari kisiye özel olmali bilhassa göz icin kullanilan makyaj esyalari kisiye özel olmalidir... rimel far eyeliner vs.. bunlar göz hastaliklarinida beraber tasir, mesela arpacik göz kapagi iltihabi bu yolla cok rahat bulasabilir... bunlari dikkate almaniz gerekir.. hadi parfüm falan neyse ..

X