Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kirmizi parlaticim var genelde zaten ben siyah saçliyim ayni senin avatardaki resim gibi oluyorum ondan parlaticilarim var. yine yurtdisindan aldigim 6 li parlatici setim var firçayla kullandim. koyu kirmizi bi rujum var ama onu vermem =) bayiliyorum ona :)))))) nese koyucam yakin zamanda bi ikide far koyarim bakiyim kremlerede hiç kullanilmamis var bi suru =)

höh ne çokmuş kız:))gel anlaşalım seninle:))bende gördünmü bilmiyorum ama kıyafette far onalrlada takas yaparım....evet bende beyaz ten yeşil-giri göz ve siyah saçlarım var kırmızı tonlar çok yakışıyor banada:))

sonradan bi kaç tane daha almistim onlari koymadim zaten çok severek aldim onlari =) bir tek parlak krem koyu kirmizi rujum var onu surebiliyorum diger turlu herkes donup bakiyo :S ondan yok kirmizi klasik rujum

channel bi rujunu aldım en son çok ama çok memnunum kırmızı ama sürünce mat ve dogal duruyor...hani aşkı memnudaki nihalin sürdügü ruj varya kırmızı ondan....

canım sen bunalrı takasamı koydun koydunsa hemen konulaşım içlerinde parlatıcılı olmayanlarına talibim

çorummelek ile takas yaptık herşey benim açımdan çok olumlu herşey dediği gibi umarım onunda paketi eline geçmiştir ve memnundur

$VES-54011_m.jpg

... Kıpkırmızı ,mat ,nemlendiricili özelliği var ve uzuun saatler makyaj tazelemeyi gerektirmez.Kullananlar bilir..Gerçekten çok çok kalıcı olmazsa olmaz bir ruj.İzmir Sevil'den aldım.Saçlarım simsiyah olunca yakışıyor ama haftasonu sarışın olucam tekrar. kırmızı ruj stoklarımı dağıtıyorum :) Kullanmaya kıyamamıştım.eheh yeni sahibi güle güle kullansın şimdiden zemuszemus

62 Tl ye alınmıştı...Orjinalliğini de Teyit ettirebilirsiniz..

$VES-10242_m.jpg

Yine orjinal shiseido :) Lumizing Satin Eye Color Sevil den rujla birlikte alındı. Mattır.kalıcıdır.bunu biraz kullandım.ama uzun süre idare eder çünkü bu üründe kalıcı ve uzun süre gidiyor.Elimde fazla miktarda bulunan bir renk..Ta-kas-ta 56 küsür e alındı..

Takasta fiyat marka denkliği aramıyorum.Elden çıksın diye koydum.Takasta fazla tutmicam :) Kısa zamnda alıcısı çıkmazsa hediye edicem :)Şeniz

Ewwet face de de aynı anda koydum ve KK dan arkadaşıma verdim gitttiiii.. Sıla ' m güle güle kullan bebeğim :) Fazla durmayacağını söylemiştim :) opuyorumnanaktan

diğer ürünlerimden avon çift taraflı eyeliner veeee Shiseido Zen orrjinalllllll 100 ml şişede yarısından az woman Edp 50 Ml kullanılmamış gibiii vee daha da ürün ekliicem..

yok canim hepsi degil ilk ikisi ilki 3lu set o 3unude tamamen maybelline açik renk parlatici seftali tonu gibi olan ve cecile arkasi donuk koyu pembe lila arasi olan takasta

mecitefendi krem ve gulsarayi el ve vucut kremi takasta arkadasim ispartadan gelirken iki tane getirmis bosa durmasin =)

birde bunlar takasta =)

fatale takas yapmak istiyormusun kaçtır soruyorum kız bişe söle...

evet burdan iki kişiyle takas yaptık güzel geçti ama ürünler ikimizede geçemdi henüz....
bu ürünlerden daha yıgınlası var bunları kullanmıyorum ki neden eskisin ve tarihi geçsin ki bari başkaları faydalansın....:))

fatale takas yapmak istiyormusun kaçtır soruyorum kız bişe söle...

evet burdan iki kişiyle takas yaptık güzel geçti ama ürünler ikimizede geçemdi henüz....
bu ürünlerden daha yıgınlası var bunları kullanmıyorum ki neden eskisin ve tarihi geçsin ki bari başkaları faydalansın....:))

canim senin urunlerinde çok hos takas yaparim seninle ama senin istedigin gibi ruj yok bende diye dusundum ama sen ne istiyorsan soyle canim sende baska neler var ona gore gayet buyukde bir takas yapabiliriz =)

X